Envi Hotel 3*– Opinie

1
Ocena 7.010
na podstawie
1 opinie
8.0 Numer
8.0 Usługa
8.0 Czystość
8.0 Odżywianie
8.0 Infrastruktura
Hotel Envi znajduje się we Wlorze, 9 km od punktu widokowego Kuzum Baba. Polecany na relaksujące wakacje na plaży.Więcej →
аватар drchick
 •  podróżował 4 roku wstecz
Ocena 7.0
Pierwszy raz odpoczywaliś my w Albanii, pojechaliś my prawie na chybił trafił , ale nie ż ał owaliś my. Miejsce jest pię kne - zatoka otoczona gó rami. Morze jest czyste, turkusowe, plaż a kamienista, kamienie duż e, na naszej plaż y nie był o jeż y, ale na są siedniej plaż y widzieliś my jeż e, kraby pustelnikó w i narybek - moż na snurkować , jest co zobaczyć . … Już ▾ Pierwszy raz odpoczywaliś my w Albanii, pojechaliś my prawie na chybił trafił , ale nie ż ał owaliś my. Miejsce jest pię kne - zatoka otoczona gó rami. Morze jest czyste, turkusowe, plaż a kamienista, kamienie duż e, na naszej plaż y nie był o jeż y, ale na są siedniej plaż y widzieliś my jeż e, kraby pustelnikó w i narybek - moż na snurkować , jest co zobaczyć . Aquasocks to podstawa, bez nich stopy bę dą boleć . Sam hotel znajduje się na pierwszej linii, ale po drugiej stronie ulicy, znajduje się na gó rze, wię c trzeba wspią ć się po doś ć stromych schodach z powrotem z plaż y. Widok z pokoju iz restauracji bezpoś rednio na morze i zachó d sł oń ca. Pokoje są czyste, klimatyzacja, suszarka do wł osó w i mini lodó wka dział ają . Prysznic jest jak wszę dzie na Bał kanach bez zasł ony, ł azienka jest poł ą czona. Restauracja nie jest zł a, nie ma duż ej ró ż norodnoś ci, ale wszystko wystarczy. Mię sa nie radzę - cię ż ko, ale ryby, owoce morza, zupy i risotto są bardzo dobre, ś niadania standardowe (jajka, kieł baski, sery/naleś niki). Był o kilka osó b (covid), personel był spokojny, dyskretny, zabierają cię do Vlory iz powrotem, jeś li chcesz (chodzenie poboczem drogi jest nierealne). Wokó ł nie ma rozrywki, animacji, rozrywki na plaż y i dyskotek, miejsce nadaje się na spokojne, ustronne wakacje nad morzem. Z minusó w dla mnie osobiś cie - tylko obfitoś ć komaró w odpornych na fumigatory)
Балкон в номере - вид шикарный, есть сушилка и диванчик, можно столик вытянуть из номера на балкон и встречать закат с напитками) Номер чистый, постель удобная, шкаф вместительный Совмещенный санузел с окном Вода чистейшая, пляж тоже, аквасоки обязательны Кормят вкусно! Ассорти из морепродуктов и холодный латте Вид из рестика на закат


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Park Narodowy Karaburun-Sazan
Ocena 10.0
Albania, Wlora
Natura, Wypoczynek
Twierdza Porto Palermo
Ocena 9.0
Albania, Wlora
Architektura, Fabula
Muzeum Niepodległości Albanii we Vlore
Ocena 9.0
Albania, Wlora
Architektura, Fabula, Muzea

Отель Envi расположен в городе Влёра, в 9 км от смотровой площадки Кузум-Баба. Рекомендован для спокойного пляжного отдыха.

Opis plaży Частный пляж перед отелем, через дорогу.
 • 1 linia
 • prywatna plaża
 • żwirowa plaża
 • leżaki  FREE 
 • parasole  FREE 
W hotelu

Круглосуточная стойка регистрации, принадлежности для барбекю, услуги по глажению одежды, круглосуточная стойка регистрации, доставка еды и напитков в номер, принимаются только наличные.

 • restauracja
 • kawiarnia/bar
 • parking  FREE 
 • darmowe wi-fi
 • pranie
 • pokoje dla niepalących
Dla dzieci
Rozrywka i sport
 • Wędkarstwo
Opis pokoi

Двух-, трех-, четырехместные и семейные номера. Всего 16 номеров.

W pokojach

Кондиционер, телевизор с плоским экраном, холодильник, утюг и гладильная доска, балкон, шкаф, ванная комната с душем или ванной, фен, сушилка для одежды, бесплатный Wi-Fi.

Adres Rruga Aleksandër Moisiu, Radhime 9400, Албания
Telefony: 355 69 258 0643
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 1-й пляжной линии. У отеля собственный галечный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
Море и волны заиграют новыми красками если воспользоваться услугами рыбной ловли.