OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Dziękuję Algol za wspaniałe wakacje w Europie 25.08 - 31.08.2013 Specjalne podziękowania dla Jacka Natalii za jej uśmiech i dobry nastrój, który zawsze nam przekazywał. Pozdrowienia dla kierowców Orestesa i Pawła :) Co do przewodników, to chciałbym wspomnieć o Elenie w Luwrze (najwyższy poziom):!: Wszystkie inne też są dobre, z wyjątkiem Larissy w Paryżu (wcale się nie interesują, tylko daty-imiona, imiona-randki Noclegi w hotelach, wyżywienie, autobusy są przyzwoite i wygodne Zrelaksuj się i baw się z Algolem!. →
Kupiłem bilet w biurze podróży „Trzy Bazhannya”. Wcześniej odpoczywali tylko jako dzicy nad Morzem Czarnym. Byliśmy przekonani, że z wypoczynku i hotelu będziemy zadowoleni. Zadowolony to mało powiedziane! Teraz odpoczywamy tylko za granicą! Wybrano dla nas hotel w Kemer, niedrogi, nazywa się Marine, zielono-zielony. →
Drodzy rodzice, dziadkowie. Biuro podróży Pleiades tour i jego dyrektor Victoria organizuje obozy dla dzieci za pieniądze. Nie płaci za bilety. Obóz Smena w rejonie Kijowa jest od roku winien dużą sumę pieniędzy. Nie odbiera telefonów. Bądź ostrożny !!!!! Omiń tę firmochkę dziesiątą drogą, jeśli nie chcesz, aby twoje dzieci pozostały bez kuponów. →
Byliśmy zadowoleni z wycieczki, z wyjątkiem dwóch punktów: 1. hotel "Iris" w Batumi; 2. Przewodnik Oleg w Batumi nawet nie raczył się z nami spotkać. Ale to nie wpłynęło na nasze doskonałe wrażenia z trasy i Batumi. Gruzini są naprawdę bardzo gościnni i przyjaźni. Podobała mi się degustacja u winiarza Iago – światowego człowieka. →
Chciałabym wyrazić wdzięczność dla biura podróży "Join Up" za znakomitą pracę! W sierpniu pojechaliśmy do Grecji - z reszty byliśmy BARDZO zadowoleni! Tatiana jest po prostu mądra! Pomogła nam w wyborze kraju i hotelu, w którym spędziliśmy niezapomniany tydzień!Baliśmy się, że w Grecji z dzieckiem będzie nudno, myśleliśmy, że nie ma alternatywy dla Turcji. →
Wielkie podziękowania dla Anastasi Goncharuk za super wakacje!!!Pracowała bardzo szybko i odpowiedziała na wszystkie nasze pytania.Podoba mi się takie podejście do klientów!)) →
Zamówiliśmy weekendową wycieczkę ze wspinaczką Howerla. Byliśmy zdumieni jakością organizacji i obsługi, mimo że wycieczka jest dość tania. Wspaniały czysty hotel w górach z niesamowitą scenerią, jedzeniem "na rzeź" i wesołą przewodniczką sprawiły, że ten weekend był niezapomniany!. →
Przed wyjazdem do Bułgarii czytałam opinie o transporcie autobusowym Iltura (szkoda, że po opłaceniu wycieczki nie mogłam odmówić). Pomyślałem, że nie może być tak strasznie i wszystko będzie dobrze. Ale w rzeczywistości wyszło dokładnie tak, jak jest tutaj napisane. →
To była już moja druga wycieczka autobusowa, ostatnia podróż z Taturem. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że wiele zależy od Twoich oczekiwań. Zależało mi na jak najmniejszej liczbie przesiadek (dlatego wybrałam wycieczkę z dłuższym pobytem w Budapeszcie), czystość i ciepła woda w pokoju oraz dobrze zaplanowany urlop. →
Cześć! Niedawno wróciliśmy z wycieczki „Gwiazdy Europy”. Dziękujemy, wycieczka jest wspaniała, dobrze zorganizowana, dużo pozytywnych wrażeń, pojechaliśmy wszędzie tam, o czym marzyliśmy, szczególne podziękowania dla naszego przewodnika Oksanochki i kierowców za doskonałą pracę, wrażliwość, profesjonalizm, chęć zrobienia wszystkiego dla turystów, którzy zależy od nich!. →