OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Dwa elementy to Amsterdam i Paryż

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Dziękuję Algol za wspaniałe wakacje w Europie 25.08 - 31.08.2013 Specjalne podziękowania dla Jacka Natalii za jej uśmiech i dobry nastrój, który zawsze nam przekazywał. Pozdrowienia dla kierowców Orestesa i Pawła :) Co do przewodników, to chciałbym wspomnieć o Elenie w Luwrze (najwyższy poziom):!: Wszystkie inne też są dobre, z wyjątkiem Larissy w Paryżu (wcale się nie interesują, tylko daty-imiona, imiona-randki Noclegi w hotelach, wyżywienie, autobusy są przyzwoite i wygodne Zrelaksuj się i baw się z Algolem!.



Turcja jest świetna!

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Kupiłem bilet w biurze podróży „Trzy Bazhannya”. Wcześniej odpoczywali tylko jako dzicy nad Morzem Czarnym. Byliśmy przekonani, że z wypoczynku i hotelu będziemy zadowoleni. Zadowolony to mało powiedziane! Teraz odpoczywamy tylko za granicą! Wybrano dla nas hotel w Kemer, niedrogi, nazywa się Marine, zielono-zielony.



Biuro podróży PLEJADS TOUR rzuca pieniędzmi!!!!! Bądź ostrożny!

podróżował  14 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Drodzy rodzice, dziadkowie. Biuro podróży Pleiades tour i jego dyrektor Victoria organizuje obozy dla dzieci za pieniądze. Nie płaci za bilety. Obóz Smena w rejonie Kijowa jest od roku winien dużą sumę pieniędzy. Nie odbiera telefonów. Bądź ostrożny !!!!! Omiń tę firmochkę dziesiątą drogą, jeśli nie chcesz, aby twoje dzieci pozostały bez kuponów.



Tbilisi - Batumi, 7 dni

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Byliśmy zadowoleni z wycieczki, z wyjątkiem dwóch punktów: 1. hotel "Iris" w Batumi; 2. Przewodnik Oleg w Batumi nawet nie raczył się z nami spotkać. Ale to nie wpłynęło na nasze doskonałe wrażenia z trasy i Batumi. Gruzini są naprawdę bardzo gościnni i przyjaźni. Podobała mi się degustacja u winiarza Iago – światowego człowieka.



Wakacje zakończyły się sukcesem!

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Chciałabym wyrazić wdzięczność dla biura podróży "Join Up" za znakomitą pracę! W sierpniu pojechaliśmy do Grecji - z reszty byliśmy BARDZO zadowoleni! Tatiana jest po prostu mądra! Pomogła nam w wyborze kraju i hotelu, w którym spędziliśmy niezapomniany tydzień!Baliśmy się, że w Grecji z dzieckiem będzie nudno, myśleliśmy, że nie ma alternatywy dla Turcji.



Węgry i Austria

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Wielkie podziękowania dla Anastasi Goncharuk za super wakacje!!!Pracowała bardzo szybko i odpowiedziała na wszystkie nasze pytania.Podoba mi się takie podejście do klientów!))



aktywny weekend

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Zamówiliśmy weekendową wycieczkę ze wspinaczką Howerla. Byliśmy zdumieni jakością organizacji i obsługi, mimo że wycieczka jest dość tania. Wspaniały czysty hotel w górach z niesamowitą scenerią, jedzeniem "na rzeź" i wesołą przewodniczką sprawiły, że ten weekend był niezapomniany!.



nie jedź autobusem do Bułgarii przez organizatora wycieczek Iltur (iltour)

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Przed wyjazdem do Bułgarii czytałam opinie o transporcie autobusowym Iltura (szkoda, że ​​po opłaceniu wycieczki nie mogłam odmówić). Pomyślałem, że nie może być tak strasznie i wszystko będzie dobrze. Ale w rzeczywistości wyszło dokładnie tak, jak jest tutaj napisane.



Wycieczka „Węgierski tandem Budapeszt+Wiedeń”

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

To była już moja druga wycieczka autobusowa, ostatnia podróż z Taturem. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że wiele zależy od Twoich oczekiwań. Zależało mi na jak najmniejszej liczbie przesiadek (dlatego wybrałam wycieczkę z dłuższym pobytem w Budapeszcie), czystość i ciepła woda w pokoju oraz dobrze zaplanowany urlop.



Dziękuję za udane wakacje!!!

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Cześć! Niedawno wróciliśmy z wycieczki „Gwiazdy Europy”. Dziękujemy, wycieczka jest wspaniała, dobrze zorganizowana, dużo pozytywnych wrażeń, pojechaliśmy wszędzie tam, o czym marzyliśmy, szczególne podziękowania dla naszego przewodnika Oksanochki i kierowców za doskonałą pracę, wrażliwość, profesjonalizm, chęć zrobienia wszystkiego dla turystów, którzy zależy od nich!.



987 988 989 990 991 992 993