OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Ludzie, nie straszcie innych podróżą z Kijowa do Petersburga. Autobus naprawdę był dwupiętrowy, więc w czym problem?Kierowcy Kola i Jurij (jest też przewodnikiem) jechali dobrze, nie złamali zasad, jeździli tam i z powrotem w 20 godzin, a według samego Piotra, po prostu trzeba być wirtuozem, żeby rzucić takiego kolosa w centrum. →
Zdobył wycieczkę krajoznawczą na wycieczkę. firma "Riviera" w Kirowogradzie. Razem z mamą marzyliśmy o wizycie w Izraelu. Pracownicy firmy spełnili marzenie. Reżyser to bardzo kompetentna dziewczyna, uważna, oferowała kilka opcji, ogólnie było z czego wybierać. I w bardzo przystępnej cenie. →
Terra to okropna firma turystyczna. Szef Nedilko Zoya Grigoryevna traktuje klientów chamsko. Gdy chodziło tylko o zorganizowanie wakacji, ustalono, że wakacje nie są do końca standardowe, czyli nie 7 dni, ale 5. Na co powiedziano, że kup u nas bilet, a my zorganizujemy Ci powrót do Połtawy . Zrobiono zaliczkę. →
Cudowny przyjazny personel Pani Nadieżda wybrała mi to, co chciałem, tj. marzenie się spełniło.Wycieczka przebiegła bez komentarza z mojej strony.Następnym razem skorzystam tylko z usługi Columbus-tour. →
Rodacy, witaj! Od dawna chciałem napisać recenzję o reszcie, ale jakoś ręce mi nie dosięgły.Ale przypadkowo zobaczyłem negatywne wakacje o agencji i postanowiłem od razu napisać.Znam agencję i kiedy pracowali w starym hostelu i w centrum handlowym "ROSJA", ale powiem, że ich jakość obsługi nie zależy od ich lokalizacji. →
Od 23.08.2013 do 09.04.2013 polecieliśmy w podróż poślubną do hotelu Royal Atlas & Spa w Maroku. Konsultacje, organizacja, no cóż, sama reszta w efekcie okazała się wspaniała. Pierwszy raz byłam za granicą, więc nie ma z czym porównywać, no i to, że moja pierwsza podróż była podróżą poślubną, więc bardzo ostrożnie wybieraliśmy miejsce. →
Jeszcze wczoraj wróciliśmy z trasy „Czeski tandem Praga + Drezno” 10-15.09.2013. To była moja pierwsza podróż z Algolem. Ogólnie wrażenia były świetne. Mieliśmy wspaniałą eskortę Elenę Mokrik. Zgodnie z programem i czasem pod jej organizacją wszystko było jasne! Nigdzie nie zatrzymywali się, zawsze wyjeżdżali na czas i docierali do wyznaczonych miejsc wycieczek. →
Przyzwoite biuro podróży, w którym pracują profesjonaliści znający się na biznesie. Odwiedziliśmy wiele agencji w Kirowogradzie. Nie wzbudzały zaufania. Ponieważ był to dla nas pierwszy wyjazd za granicę, bardzo martwiliśmy się o papierkową robotę i sposób poruszania się na lotnisku w Kijowie oraz w Grecji, Salonikach. →
Dobre towarzystwo, miła obsługa. Obsługiwała nas Victoria. Wszystko szybko, kompetentnie konsultowane, opowiadane o niuansach, dokumentach i wysyłane na odpoczynek. Dzięki))) →
Niedawno odwiedziłem Czarnobyl i Prypeć. Dużo emocji, dużo informacji i lekkie zmęczenie. Po podróży patrzysz na zwykłe życie zupełnie inaczej. Wydaje się, że poznał całą moc i mądrość natury wyzwolonej od człowieka. Specjalne podziękowania dla przewodników Dima, Oleg i Vita. →