OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Nie daj Boże kontaktować się z takim biurem podróży

podróżował  14 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Wyrażenie „Dziękuję za PRZEŻYCIE” naprawdę odnosi się do tego biura podróży. Dokładnie rok temu pojechałam z mężem i dwójką dzieci na wakacje do Bułgarii. Każdy, kto z nami podróżował, kupował bilet od różnych touroperatorów, ale w końcu każdy miał pakiet dokumentów z ILTUR.



Pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wycieczka

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Biorąc pod uwagę, że moja rodzina i ja spędziliśmy długi czas na wakacjach na Krymie, gdzie podróżowaliśmy po całym cudownym półwyspie, postanowiliśmy opuścić Ukrainę i zdobyć nowe wrażenia od reszty, zwłaszcza że prawie wszyscy moi przyjaciele byli już na wakacjach za granicą i nie raz.



złe wrażenia z podróży

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Mój mąż i ja kupiliśmy wycieczkę autokarową do Petersburga od 12 do 18 września 2013 r. Zapłaciliśmy za wycieczkę w całości półtora miesiąca przed startem, aby móc zająć miejsca z przodu, ale nadal dostaliśmy dalej . A przed nami turyści, którzy zapłacili w całości tylko w autobusie.



Dwa w jednym Krakowie plus Praga

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dobry dzień! Chciałabym opowiedzieć o naszej przygodzie w trasie "Dwa w jednym Kraków plus Praga" z Dove Club. Od razu powiem, że po przeczytaniu opinii o tej firmie nie chcieli korzystać z ich usług, ale nasz agent nas namówił, motywując nas tym, że współpracuje z nimi od dawna i całkiem skutecznie.



Dziękuję za przeżycie!

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Dzień dobry turyści. Pojechaliśmy z Ilturem (jego przewoźnik to Balkan Trans Service). Dziś obejrzałem wiadomości, ten przewoźnik jest teraz sławny - to jego autobus uległ wypadkowi (2 zabitych, 5 osób na oddziale intensywnej terapii, ile osób ucierpiało psychicznie i materialnie). Boję się, moja żona i ja jechaliśmy tym autobusem (pasują tablice rejestracyjne), gdybyśmy wzięli 8 nocy, dostalibyśmy się na ten lot.



Miesiąc miodowy był udany!!!

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Po raz pierwszy skontaktowaliśmy się z Iriną. Przyjemna komunikacja i miła obsługa, bez chęci wyciągnięcia od nas jak największej ilości pieniędzy i wysłania ich w dowolne miejsce, ale chęci wysłania nas na naprawdę dobre wakacje bez żadnych problemów. Ogólnie reszta się udała, nie było ani jednego cieniowania, Irina uwzględniła wszystkie nasze życzenia, nawet z widokiem z pokoju, tak samo jak ja lubię morze, a mój mąż góry))) Teraz tylko dla Iriny !!! Wszystkim radzę, nie jedźcie do tych pompatycznych firm turystycznych, które nie sumują swoich cen, jedźcie na IrenaTour, będziecie zadowoleni !!! Irino, bardzo dziękuję.



Piekielna podróż

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Właśnie przyjechałem z Bułgarii 17 września. Z Il-Tour i, przepraszam za przeklinanie, przewoźnikiem BALKAN TRANS SERVIS! Nie ma cenzury, by opisać tę piekielną „podróż” tam i z powrotem! Pisaliśmy już o chamach bułgarskich kierowców, częstych i długotrwałych awariach starych autobusów , absolutna niezgodność z rozkładem jazdy tych nieszczęsnych "autobusów".



Uczciwość i uczciwość to styl pracy!

podróżował  14 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Chcę podzielić się moimi wrażeniami. Podróżowanie po Europie jest zawsze ekscytujące i pouczające! A jeśli jesteś odpowiednią osobą, to wycieczka, którą organizują profesjonaliści, dostarczy Ci maksimum przyjemności. Ale żeby znaleźć agencję, w której zostaniesz potraktowany ostrożnie i weźmiesz pod uwagę wszystkie Twoje życzenia, a także zapewnisz maksymalne wsparcie i uczestnictwo nie tylko na etapie rezerwacji, ale także po powrocie (po zapytaniu, czy wszystkie Twoje oczekiwania były uzasadnione… ) to rzadkość! Od początku do końca byłem pod ścisłym nadzorem mojego agenta, co nie pozostawiało mnie obojętnym.



Świetny pobyt od Irenatour !!!

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dzięki za wspaniałe wakacje! Wszystkie nasze życzenia zostały uwzględnione. Wszystko było bardzo zorganizowane, przez całą resztę utrzymywana była komunikacja. Irochka dziękuję za troskę, jesteś po prostu super dobrze zrobione. Wszystkie nasze podróże będą tylko z Wami!!! Z UV.



PRZERAŻENIE!!

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Dzień dobry! Wczoraj moi przyjaciele (6 osób) zwrócili się do Bułgarii, Sonyachniy Bereg. Byliśmy w hotelu Jasmie Club 3*, po prostu szykowny hotel!!! A od organizacji ratunku z trasy jeszcze z tego nie wykopali !!! Wszystko zaczęło się od zgiełku autobusu przez 2 lata, potem wszystko było ok, potem jak przyjechali nie załatwili nas w hotelu, widocznie nie zapłacili za to, załatwili nas nerwowo i nerwowo.



982 983 984 985 986 987 988