OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Poszedł na polecenie znajomych. Bardzo chciałem zobaczyć Europę. Najciekawsza okazała się propozycja dla Czech. Szybko się spakowałem i kupiłem wycieczkę. Przeżyłem prawdziwą eksplozję emocji po wejściu na czeskie ziemie. Domy, domki i domki jak w dziecięcych bajkach Andersena. →
Poznaliśmy Turcję podczas trasy „Lykia” w marcu 2014 roku. (od 20 do 27) i jesteśmy całkowicie zachwyceni tym krajem, z chęcią tam wracamy nie raz))). Początkowo martwiliśmy się, kiedy tam jechaliśmy - pierwszy raz przeszliśmy przez Premio Travel, ale wszystko okazało się po prostu jak najlepiej! Bardzo dobrze zorganizowane i przemyślane ciekawe wycieczki, wygodny bus, przytulne hotele, różnorodne obiady. →
Wyjazd weselny to chyba najbardziej niezapomniane wydarzenie w życiu. Planowanie miesiąca miodowego i ceremonii ślubnej nie jest łatwą pracą i jest dość odpowiedzialne i ryzykowne. Planowanie „na własną rękę” jest możliwe, ale ryzyko przekształcenia miesiąca miodowego w kłótnie, frustracje i bóle głowy jest bardzo duże. →
Jak zwykle zwrócili się do Natalii. Odchodzimy od niej od trzech lat, solidny manager i zawsze doskonale odgaduje nasze pragnienia. Dowiedzieliśmy się, że teraz pracuje w swoim biurze i gratulujemy jej! Cieszę się, że miejsce się zmieniło, a jakość obsługi i obsługi pozostała na najwyższym poziomie. →
Bardzo dziękuję Waszej firmie za wspaniałą organizację wyjazdu do Włoch, pojechałam z mężem, wszystko jest bardzo zorganizowane, wizy otwarte na czas, przewodnicy są profesjonalistami!!! Włochy to po prostu wspaniały kraj, chcę tu wrócić i mam nadzieję, że znów z wami pojadę!!! Dziękuję, na pewno wszystkim polecę. →
Cześć! Znam tę firmę od znajomych, którzy korzystali z usług tej agencji. Byłem zainteresowany weekendową wycieczką do Paryża. Odebrali dla mnie lot, zaoferowali dobrą opcję na niedrogi hotel w centrum Paryża, blisko wszystkich zabytków Paryża. Spędziłam cudowne trzy dni w Paryżu, za które wielkie podziękowania dla agencji, zwłaszcza dla dyrektora firmy Dmitrija. →
Wybraliśmy się z tym biurem podróży po Europie (Polska, Niemcy, Francja), ale okazało się, że to galop po Europie !!! I ten galop zostawił kroplę negatywu w podróży!! Przewodnik, który nam towarzyszył zawsze gdzieś biegał, w pośpiechu, żeby przesłuchać, żeby zrobić postój w toalecie lub po prostu rozprostować nogi, wyszło 5 razy (choć jest wyraźnie napisane, żeby zatrzymywać się co 3-3,5 godziny). →
Wybraliśmy tę firmę, ponieważ w pobliżu domu znajduje się doskonała działka (co świadczy o poważnym podejściu do pracy). Kupiła wycieczkę do Egiptu z mężem. Dziewczyna szybko wybrała dla nas wycieczkę, najpierw pytając o nasze życzenia. Hotel okazał się wspaniały z rosyjskojęzycznymi ludźmi (mój mąż i ja generalnie "zera" po angielsku). →
Lot został przeniesiony ze Lwowa do Kijowa, biorąc pod uwagę, że nie jesteśmy młodymi ludźmi i trudno jest jeździć pociągami i autobusami przez 12 godzin – „wielki prezent”. Ponadto ostrzeżenie o zmianie miejsca wyjazdu nadeszło 8 marca, a wyjazd 10 marca…. Przewodnik hotelowy jest pracownikiem niewykształconym, który nie jest zainteresowany swoimi turystami. →
Kiedy pierwszy raz pojechałem do Rosji, bardzo się martwiłem. Dzięki kierowcom Siergiejowi i Giennadijowi podróż była komfortowa i przytulna. Stosunek do pasażerów jest doskonały! Dużo pozytywnych emocji!!! Jeśli zamierzasz podróżować tak daleko autobusem, ci goście są najlepsi! Natalia Iwanowna, która towarzyszyła nam bezpośrednio w Petersburgu, niesamowicie opowiedziała i opisała wszystkie zabytki miasta! Dzięki niej w marcu widzieliśmy rysowanie mostów!!!Niezapomniana wycieczka! nie wierzcie w negatywne recenzje!ta firma jest super!!!. →