OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy taki rarytas! na Ukrainie tylko z nią!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

1. Wszystko jest bardzo zorganizowane i dobrze skoordynowane. Jeśli wystąpią awarie spowodowane nieprzewidzianymi okolicznościami, wszystko zostanie załatwione najlepiej, jak to możliwe. 2. Wszystkie życzenia klientów są brane pod uwagę, a niuanse są negocjowane z wyprzedzeniem. To rzadkość wśród biur podróży, kiedy kupując jedną rzecz, a tak naprawdę inną.



Karpaty z wycieczką etno

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
7.0

Kilka tygodni temu zawróciliśmy z trasy „Tajemnica zamku w Chuście i Synewyrze”, nowe „. Sama wycieczka jest po prostu cudowna, program jest pełen i cykawy, poruszanie się nie jest banalne i nie przeszkadza. 20, po prostu po nocy w autobusie. Hotel "Karpaty" jeszcze lepszy, ceny dobre. Przewodnicy bardzo pomocni, dali nam całe jedzenie.



Świetna wycieczka, z której będziemy korzystać wielokrotnie?

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Bardzo miło jest spotkać ludzi, którzy znają i szczerze kochają swoją pracę i pracę, jak mówią, z duszą. Przypadkowo trafiłem na stronę MIA Travel, kiedy w 2013 roku szukałem niedrogiej wycieczki do Chorwacji. Natomiast reszta „agencji” wyłożyła atrakcyjne oferty, a potem nerwowo odpowiedziała na wezwanie: „wszystko się sprzedało, ale czego za takie pieniądze chciałeś?” i desperacko próbując sprzedać coś droższego, dziewczyny z MIA Travel były zawsze uważne i grzecznie opowiadane o wszystkich dostępnych wycieczkach i ich niuansach, proponowały różne opcje w zależności od budżetu i starały się pomóc.



Lubię to)))

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Korzystaliśmy z usług tej firmy. Podróżowaliśmy z nich dwukrotnie, pierwszy raz do Pragi, a drugi do Egiptu na Nowy Rok. Naprawdę wszystko nam się podobało. Wybraliśmy wycieczki w świetnych cenach, hotele w pełni odpowiadały swoją jakością, z reszty całkowicie zadowolone.



obrzydliwe zakwaterowanie + takie zarządzanie czasem

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Grupa cały czas się spóźniała, wyjazd był opóźniony, spóźniliśmy się na Chernaya Tisa (chociaż sugerowano przesiedlenie w Jasinach), w rezultacie okazało się, że na wzgórzu jest późno (((Drugiego dnia o 3.30 zostaliśmy zabrani ze wzgórza i wyszliśmy z hotelu o 6 (choć wszystko na stronie jest o godzinie później wskazane) Hotel "Huculszczyna" pozostawił najbardziej negatywne wspomnienia z pobytu.



Najlepsza

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Wycieczki dobierane są dla każdego indywidualnie. Wszyscy są zadowoleni. Polecam WSZYSTKIM.. Nie pożałujesz.



Organizator wycieczki wykonuje swoją pracę z godnością

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Decyzja o odbyciu zorganizowanej wycieczki do Egiptu zapadła spontanicznie. O Nawigatorze słyszeliśmy od dawna i postanowiliśmy spróbować u nich wykupić wycieczkę. Byli bardzo zadowoleni. Miły i uważny kierownik firmy pomógł nam w krótkim czasie znaleźć wycieczkę. Specjalne podziękowania dla niego za to.



Niedociągnięcia muszą zostać skorygowane

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
7.0

Chcę napisać recenzję wyjazdu z "Premio" do Turcji w październiku 2014 roku. Byliśmy nie pierwszy raz, więc wybraliśmy się na podwójną wycieczkę - 2 tygodnie z rzędu. Ale nie dali nam wycieczek, które chcieliśmy - Lycia, potem Kapadocja - ale dali nam Kapadocję, potem Riwierę, powiedzieli, że ponieważ chcieliśmy, grupy nie wystarczyły.



Straszna firma

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Biuro podróży "Feeria Mandrov" byliśmy bardzo rozczarowani. Nastrój psuły się od momentu spotkania z przewodnikiem i do końca wycieczki poprawiały go tylko miasta Europy !!! Pomimo doskonałej reklamy swojego dyrektora Zacharenoka, recenzji na stronie biura podróży i historii współpracujących z nimi menedżerów, „Feeria” to tylko atrapa, przeznaczona dla emerytów, którzy jadą do Europy, aby posiedzieć w barach i restauracjach , i złap coś tam na wyprzedażach, a absolutnie nie interesują się historią i znaczącymi miejscami, architekturą i przyrodą tych krajów, do których jadą.



zapaśnicy

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Teraz mamy do czynienia z sytuacją dotyczącą zwrotu pieniędzy od operatora NEWS TRAVEL, wydaje mi się, że kierownicy biura podróży robią rzeczy niemożliwe. Nie wiem, czy to da wynik, ale fajnie, że nie zamarzają tak, jak moja dziewczyna. Tutaj dziewczyny pomagają we wszystkim, o co nie prosisz, każdy potwierdza, każdy wysyła, informuje.



823 824 825 826 827 828 829