OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Straszna obsługa

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Ludzie!!! nie wpadajcie w ręce szarlatana Igora Semenyuka reprezentowanego przez jego biuro podróży Universal-Tour!!! Ta firma nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich działania! zły los, skłonił ich do zarezerwowania noworocznej trasy po Zakarpaciu. . . wycieczka składała się z 4 dni, które zgodnie z programem są zaplanowane co godzinę z wizytami w lokalnych atrakcjach! Jednak organizator wycieczki, Igor Semenyuk, i jego asystent Paweł, bez żadnych wyjaśnień ani alternatyw, po prostu zignorowali połowę tego, co zostało zapisane w zarezerwowanej trasie.



Straszna organizacja podróży! Zrujnowaliśmy nasze Święta?

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Wycieczka „Opowieść bożonarodzeniowa” Wyjazd miał być 01.02.2015 znad Dniepru, ale z jakiegoś powodu przesunięto nas na wycieczkę na 01.01.2015, ostrzegając o tym dopiero 31.12. o godzinie 15.00!!!!! Zebraliśmy się w zaciągnięciach, nie zauważając NG. Dalej na dworcu towarzyszyły nam 2 dziewczyny, bilety były wydawane tylko przy bezpośrednim wejściu do pociągu, nie wspominając o tym, że są bilety z odjazdem w nocy z Jaremcza i że cały nasz program wycieczki się zmienia.



Słaba obsługa klienta, opóźnione dokumenty

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

1. Był stałym klientem do czasu zmiany kierownika 2. Wybór wycieczki rozpoczął się od wysokich cen, nie ma indywidualnego podejścia. Mówią, że szukasz, a następnie zadzwoń do nas, zaoferujemy ci dobrą cenę. 2. Stosunek do klienta jest upokarzający 3. Wydawanie dokumentów z dużym opóźnieniem 4.



„Gorące wycieczki” na ul. Nikołajewa Dekabryści, 28-a to najlepsze biuro podróży

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Postanowiliśmy pojechać na wakacje do Egiptu. Bardzo długo szukaliśmy dobrego biura podróży. Chodziliśmy po wielu biurach podróży po mieście, ale nie wszędzie ustalały ceny, bo nasz budżet był ograniczony, a stosunek do klienta, który jest dla nas bardzo ważny, nie wszędzie nam odpowiadał.



Zła firma

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

Chcieliśmy dostać wizę. Dali pieniądze (i dużo) i dokumenty agencji podróży (Chernyshevsky 62), która współpracowała z Olva-tour. W rezultacie bez wizy, bez pieniędzy. Paszporty prawie nie zostały zwrócone po trzech miesiącach. Nie chcą rozdawać pieniędzy, wszyscy nakładają się na siebie.



dobre biuro podróży, szacunek, ale organizacja kiepska

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
5.0

Bardzo podobał mi się hotel Kleopatra, z wyjątkiem pościeli i narzut z okropnymi plamami. Jeśli chodzi o wycieczkę, nie dostaliśmy obiecanych 4 miejsc, siedzieliśmy przez długi czas i dostaliśmy trzeci rząd. Ale na wycieczkach i w drodze powrotnej do Kijowa te miejsca były zajęte przez innych ludzi z Odessy, którzy kategorycznie nie chcieli się z nami przesiadać, mówią, że te miejsca zostały im przepisane przez Anga Travel.



Nigdy nie widziałem lepszej obsługi nigdzie.

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Za pierwszym razem po prostu zaoferowali najlepszą cenę, a potem odpowiedzieli na wszystkie moje 500 pytań))). Wszelkie formalności załatwiamy zdalnie, szybko i sprawnie. Menedżerka Alena jest po prostu mądrą dziewczyną, reżyserka Lena też)). Oprócz głównych problemów rozwiązują wszystkie inne poboczne problemy, które nie mają z nimi nic wspólnego.



Najlepsza firma turystyczna! Polecam wszystkim!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Chłopaki są ekspertami w swojej dziedzinie, wszystko jest dostępne i zrozumiałe! Pomogą w wyborze, wybierz żądaną opcję za określoną kwotę! Tylko pozytywne wrażenia. Wasilij i Andrzej jesteście najlepsi!!!



Zrujnowany Sylwester

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

A więc opowiem ci o biurze podróży „AP Travel” (APTRAVEL) Odessa. Zamówiłem wycieczkę noworoczną do Karpat (Bukowel) od 29 grudnia do 04 stycznia. Mieli wyjechać „komfortowym” autobusem 29 grudnia o godzinie 18:00, ale podróż została przełożona następnego ranka z powodu warunków pogodowych.



Nasz klient był zadowolony z lotniczej wycieczki Święty Mikołaj jest tutaj!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
7.0

Plusy wycieczki: ciekawie, przewodnicy działali doskonale, autobusy są doskonałe Minusy wycieczki: nie było gdzie świętować nowego roku, w mieście oulu nie było nic w pobliżu hotelu, a turyści zauważyli, gdzie muszą w hotelu, w holu, skąd zostali zawiezieni w jednym w rano; hotel w Tallinie (1 noc) według klientów jest bardzo zły.



825 826 827 828 829 830 831