OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Bardzo złe wrażenie.

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Opłacone za pilną (5 dni) rejestrację paszportu. Otrzymano za ponad miesiąc. Odmówili zwrotu pieniędzy zapłaconych za pilność. Bardzo złe doświadczenia z kierownikiem.



opinie o GAL-CRUISE

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

firma, w której pracuję, zdecydowała się na wycieczkę do Pragi, wybrała Gal Cruise, TO HORROR !!! Ludzie nigdy nie są napędzani przez tych oszustów !!!! nasza firma otrzymała dokumenty wizowe w dniu 21 stycznia 2014 roku, wyjazd miał nastąpić 12 lutego 2014 roku. Ci niekompetentni oszuści mieli ponad 3 tygodnie na otwarcie wizy, w ostatniej chwili, czyli 3 dni przed wycieczką wymagali zaświadczenia z banku.



Wszystko mi się podobało, nie ma problemu

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Po przyjeździe okazało się, że firma turystyczna nazywa się Odeon, a na odwrocie Coral też to było napisane. Przewodnik w hotelu Ahmet pomógł znaleźć prefiks PS dla dzieci, który zgubił się w autobusie transferowym. Wielkie dzięki.



świetna organizacja sylwestrowa

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Rok temu pojechaliśmy z KOTE do Petersburga. Na ten Nowy Rok również postanowiliśmy zafundować sobie wycieczkę. Przez długi czas wybierali między Karpatami a Gruzją. Cena obu tych wycieczek okazała się całkiem przyjemna, więc i tak postanowiliśmy zostać za granicą. Dni drogi mijały zaskakująco spokojnie i szybko.



uprzejmy, ale nie profesjonalny

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Kupiłem wycieczkę po raz drugi - zamówiłem wycieczkę, ale gdy kierownik (Antonina) dowiedział się o pytaniach, które mnie zainteresowały - nie było już żadnych wycieczek. Chociaż wpłacił zaliczkę na tę trasę i podpisał kontrakt. OK. Kupiłem wycieczkę na Zakarpaciu, kierownik powiedział, że wycieczkę zorganizowała ich firma, okazało się – nie, organizatorem był „Ethno-tour”.



Pracują profesjonaliści! Bardzo zadowolony!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Latem koleżanka poleciała przez „kontynent” do Turcji, gdy pojawiło się pytanie o wakacje sylwestrowe, postanowiliśmy jako opcję skontaktować się z tą agencją. Wybraliśmy coś europejskiego i niedrogiego. Rozważaliśmy najtańsze - Polskę, ale dziewczyny z agencji znalazły dla nas niesamowitą wycieczkę lotniczą do Czech.



Powiedziano nam, że hotel ma 5 *, ale okazało się, że jest 4 * i nie bardzo?

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Polecili nam znajomi, że ta agencja udziela rabatów. Ale jak się okazało, postawa kierownika jest obrzydliwa. Przyjechaliśmy do agencji w celu wykupienia wycieczki do hotelu 5* na dobrym poziomie, zaoferowali mi hotel Continental Plaza i powiedzieli, że pilnie trzeba zostawić zaliczkę, że hotel jest bardzo dobry i tania cena.



Dobre biuro podróży, oryginalne wycieczki, młody energiczny zespół.

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Od czasów studenckich co roku jeździmy z przyjaciółmi w Karpaty. Wcześniej sami rezerwowali hotele i wybierali transport. Zwykle sprawiało to sporo problemów: dowieźć sprzęt pociągiem, potem poszukać niezbędnych busów/minibusów, trudno też dojechać taksówką do hotelu - nie da się normalnie spakować desek.



Doskonałe biuro podróży.

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

1. Pracujemy z nimi 4 razy, słowa nie kłócą się z czynami. 2. Zarówno przed wyjazdem, jak i po przyjeździe byli zainteresowani tym, jak odpoczęliśmy. 3. Będziemy nadal aplikować.



Zabrali pieniądze, ale nigdy nie wysłali ich do Bułgarii!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Jechaliśmy na wakacje z całą rodziną i ze znajomymi, oddaliśmy im pieniądze 5 stycznia 2015, mieliśmy wyjechać 17 stycznia, a wieczorem 16 stycznia dzwoni do nas ich operator i mówi, że nie nie jedz nigdzie TAK!!!! firma przez którą nam wysłali zawiesiła swoją pracę i że



821 822 823 824 825 826 827