OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Nasz autobus był spóźniony o 2,5 godziny, zepsuł się. Ale najśmieszniejsze jest to, że dzisiaj wróciliśmy z Bułgarii i wyjechaliśmy przedwczoraj. Autobus jechał zamiast 24 godzin wszystkie 40))) Cóż, to wciąż nic. początkowo autobus był spóźniony o 2,5 godziny, ludzie nie chcieli jechać. →
Chcę opowiedzieć o touroperatorze Annex Tour. Tego lata pojechaliśmy z mężem na wakacje do Egiptu w Sharm El Sheikh, hotel został wybrany przez Rehana Royal Beach Resort & Spa, ponieważ odpowiadał nam za cenę 5-gwiazdkowych hoteli. Lot był normalny, do hotelu dotarliśmy o 10.00, a zameldowanie o 14. →
Przybył 27.08.2015. Po raz pierwszy wybraliśmy się do Bułgarii, Pomorie. Jechaliśmy bułgarskim autobusem. Byliśmy 2 rodziny, 6 osób (4 osoby dorosłe + 2 dzieci).Pojechaliśmy do Bułgarii z kuratorką SASHĄ. Dlaczego kurator, skoro jest 2 kierowców. Sasza oznajmił tylko, że przygotujemy paszporty, a potem wręczył je, co mógł zrobić sam z kierowcami. →
Co roku jeździliśmy z mężem i dzieckiem na Krym samochodem, w tym roku postanowiliśmy pojechać do Odessy, ale nasi znajomi odradzali nam złą drogę w tym kierunku. Mój mąż wcześniej podróżował z Navigatorem podczas zimowej wycieczki, więc postanowiliśmy ponownie skorzystać z usług tego biura podróży. →
Od ponad roku odpoczywam w biurze podróży Shturman, ale dalej niż do Egiptu nie poszliśmy. Pewnego pięknego dnia zdecydowaliśmy z mężem, że chcemy zrobić sobie przerwę i otrzymaliśmy pocztą ofertę na Dominikanie, była zniżka na bilety lotnicze, zadzwoniłem do mojego przełożonego i wyjaśniłem tę promocję bardziej szczegółowo, okazało się, że skończyło się w 2 dni, więc szybko podjęliśmy decyzję, długo nie zastanawialiśmy się, ile lecieć i jak daleko, ale nie żałowaliśmy ani trochę. →
Wszystko w porządku, ufam tej firmie, odpoczywałem 4 razy, nigdy mnie nie zawiedli →
Dobry dzień! Obsługuję usługi Adriatic Travel na innej rzece. obietnice w arkuszu informacyjnym nie są podawane na gorąco. A podróż w dniu 27.08.2015 na długo pozostaje w pamięci, część Bułgarii przejeżdżaliśmy jednym autobusem, potem przesiadaliśmy się do drugiego (co jest wygodniejsze), ale daleko nie pojechaliśmy. →
Oto takie słodkie Kłamstwo, które przeczytasz na stronie o tej firmie, ale nazwałabym to lepiej SHARASHKINA OFFICE grief-carriers! Wybierając "Elite Trans" będziesz zadowolony z nienagannej obsługi, profesjonalizmu kierowców, taktowności i punktualności oraz doskonałej znajomości autostrad. →
Zarezerwowałem wycieczkę po raz trzeci, ale myślę, że ostatni. Kierownik Ekaterina bardzo pięknie namalowała trasę, pokazała zdjęcie autobusu transformatorowego, w rzeczywistości autobus był ruiną, a nie transformatorem, wyprodukowanym w 1992 roku i 56 godzin jazdy zamiast 36. Przy rezerwacji wycieczki przesiadka na Ekarina wydawała się drobną zmianą i zrujnowała nam całe wakacje. →
Kłamią w oczach Trasa oryginalnie jest wygodnym autobusem, zostało 24 godziny do odejścia, ale zrobili wrak, nie ma gdzie postawić stóp. Z LUDZIAMI. Jednym słowem - Użżzowie. →