OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Wycieczkę kupiliśmy w tpg 2 miesiące przed oczekiwanym terminem. Hotel został potwierdzony. Po przybyciu do Batumi na lotnisku powiedziano nam, że zmieniają hotel na tę samą kategorię. Przynieśli go do szopy. Przez długie negocjacje i na nasz koszt przenieśli się do innej szopy, a nie hotelu, pensjonatu, powiedzieli, że niestety nie mogą nic więcej zrobić. →
Witam, jeśli chcesz zepsuć sobie wakacje, to do TPG, przez 10 lat wakacji w Turcji, nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, kupiliśmy wycieczkę na początku czerwca, hotel Tokaj, płatności zostały dokonane, rezerwacja zostało potwierdzone, ale po przyjeździe okazało się, że w hotelu nie ma miejsc. →
Wszystko zostało zrujnowane przez powrót. Nasz lot został przełożony 4 godziny wcześniej, a nawet odebrany z hotelu na 5 GODZIN przed wylotem! Chociaż dojazd na lotnisko w Antalyi trwał około półtorej godziny. Wielu turystów odmówiło takiego WCZESNEGO transferu i samodzielnie dostało się na lotnisko (tj. →
wszystko jest ok, ale ....... nocna podróż 36 godzin jest ciężka ...... następnym razem tylko samolotem. ... nawiasem mówiąc, dotarliśmy o 17.00 a nie o 14.00, a wymeldowanie o 10.00 też nie było ani tam, ani z powrotem ...... natknęliśmy się na hotel "Mira" załatwił 2 osoby w 1-łóżku pokój o powierzchni ok 8m, nie ma się gdzie odwrócić. →
Zwróciliśmy się do tego osławionego biura podróży zupełnie przypadkowo, przez Internet. Lena, biuro podróży, od razu powiedziała, że pilnie muszą wpłacić na konto zaliczkę w wysokości 10 000, potem będą szukać, chociaż ile polecieli do Egiptu, Turcji, Tunezji, to pierwszy raz przed przedpłatą. →
Doskonałe biuro podróży, bardzo przyjaźni profesjonalni menedżerowie (Diana, Alexandra, Oleg) Doradź, podpowiedz, pokaż, powiedz. Uwagę i troskę o swoich klientów odczuwali przez całą resztę. Polecam je wszystkim i na pewno skorzystam z nich ponownie!!! →
Wróciliśmy i wciąż oddalamy się od bajki))) Hasło wysp „Seszele – inny świat” jest dość spójne, więc teraz trudno dołączyć do naszego świata. Wszystkim nam się podobało, wszystko było świetnie! Dziękujemy za wspaniałą organizację naszych wakacji! :) Dużo emocji!. →
Kupiłem wycieczkę do Turcji i hotel Amara Club Marime na 9 nocy, zapłaciłem i czekałem na dokumenty (vouchery i bilety)! Firma turystyczna „Let's go with us” (z jakiegoś powodu w umowie jako „Rest together” i FOP Antonenko EA) nie dostarczyła nam voucherów ani biletów! Pojechaliśmy na lotnisko tylko z paszportami, nawet nie znając naszego lotu (((A w Turcji nasza rodzina dowiaduje się, że nie odpoczniemy przez 9 nocy, ale 8 nocy, chociaż zapłaciliśmy za 9 nocy! Dyrektor Antonenko Elena Alexandrovna - a oszust, który zapłacił pieniądze za dzień, ale nie wydał w hotelu!Praca w tym okropnym i nędznym biurze niewykwalifikowany i głupi personel, który nie umie komunikować się z turystami i umiejętnie dobierać wycieczki!Luterański 13,z. →
Dziś 13.07.17 przyleciał z lotniska Dalaman. Odpocznij w Marmoris. Nigdy wcześniej nie chcieliśmy tak wracać do domu. Nasz pobyt 7 nocy zamienił się w piekło i całkowicie zepsuty nastrój. Kupiliśmy wycieczkę w ostatniej chwili, hotel "Kocher BEACH" był na natychmiastowym potwierdzeniu. →
Cześć! Chcielibyśmy podzielić się naszą opinią na temat najlepszego naszym zdaniem biura podróży w mieście Zaporoze "Maxi tour". Po raz pierwszy skontaktowaliśmy się z nimi trzy lata temu, kiedy otworzyliśmy wizę do Stanów Zjednoczonych. I już wtedy byli mile zaskoczeni indywidualnością i kreatywnością podejścia do turystów. →