OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Dobra firma turystyczna :-)

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Dziękuję dziewczynie Ekaterinie z TimeToGo za wysoki poziom merytoryczny i wysokiej jakości wybór trasy, uwzględniając wszystkie moje życzenia. Podobało mi się wszystko, reszta w Egipcie była udana, zwłaszcza że podróżowałam z dzieckiem, Katia wybrała mi hotel z dużą ilością zjeżdżalni, moja córka była z tego bardzo zadowolona i doskonałe jedzenie.



Nie ma roszczeń do reprezentacji ukraińskiej

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Odpoczywamy w Czarnogórze 7 lat z rzędu. W tym roku po raz pierwszy pojawiły się kłopoty czarnogórskiego touroperatora „Pilon”. 1) transfer był spóźniony 45 minut, staliśmy w upale w pobliżu punktu informacyjnego Rafailovici. 2) Małe, ale nieprzyjemne oszustwo. Podczas przesiadki ogłosili, że nie wolno zabierać jedzenia do samolotu, będą zmuszać ich do wyrzucenia go podczas kontroli, zalecili zrobienie tego wcześniej - wyrzucanie ciasteczek, słodyczy, kanapek.



Dobre biuro podróży

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Nasi znajomi od kilku lat organizują wycieczkę w Lagunie i namówiliśmy nas, żeby wykupić u nich wycieczkę, żeby wygodniej było zarezerwować i lecieć razem. Kupiliśmy wycieczkę do Turcji, przez wczesną rezerwację, wszystko poszło dobrze, komunikacja z kierownikiem i dalsze wakacje w Turcji.



Organizacja wyjazdu na Accord-tour była, że ​​tak powiem, .... oczywiście raczej słaba.

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

W pełnej czekoladzie... Niemcy i Szwajcaria! Same kraje są oczywiście piękne i to prawda. Ale organizacja wyjazdu była że tak powiem…. oczywiście raczej słaba. Wygląda na to, że Accord-tour po raz pierwszy zabiera grupę tą trasą i trenuje dla nas. Zawsze się nam spieszyło, ale zawsze nie mieliśmy czasu, było tylko tyle czasu, żeby zrobić płatną wycieczkę w przyspieszonym tempie.



Biuro podróży wzięło pieniądze, ale nie zapewniło wycieczki

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Pridbali i zapłacili za wycieczkę do Buki 16.07.2017.....a 15.07 dzwonią po kaucję i karmią - i widzisz? nie idziesz? wycieczka została po cichu przełożona i oczywiście grosze nie zostały zwrócone. Próbując zdobyć jedzenie, nie raz dzwonili do biura do "etno mandriv", kierownik nie dzwonił z dyrektorem, chcąc zamówić transfer, więc sprawdzamy zwrot groszy na kolejny posiłek.



doskonałe biuro podróży, uważne i odpowiedzialne

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Przychodzę tu po raz pierwszy. Po raz pierwszy złożyli podanie, ponieważ. blisko domu i pracy, a potem zdecydowaliśmy, że zawsze będziemy tu przyjeżdżać.Podobało mi się podejście, skuteczność, no cóż, sprawdzili to w niestandardowej sytuacji. Gdy pojawiły się problemy podczas ugody, sprawa została rozwiązana szybko i na naszą korzyść.



Przewodnik po hotelach Anastasia

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
6.0

wspaniała firma turystyczna, doskonały stosunek ceny do jakości, ALE przewodnik hotelowy Anastasia to coś! Nie sposób wyobrazić sobie bardziej aroganckiego i obrzydliwego stosunku do rodzin, które nie wykupiły od niej wycieczki. Godziny odjazdów należy kilkakrotnie sprawdzić. To wrażenie wpływa na to, że korona, która jest na jej głowie mocno ściska mózg.



Uważny, odpowiedzialny menedżer

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Wybraliśmy firmę przypadkowo, podobał mi się hotel, który został wybrany niezależnie, ten hotel był oferowany przez to biuro podróży. Kontakt z biurem podróży zmienił hotel na ich polecenie i byliśmy zadowoleni. Kierownik Julia bardzo z szacunkiem wzięła pod uwagę nasze życzenia, szybko zaproponowała inne opcje.



Dołącz do Czerniowce - NAJGORSZE biuro podróży w naszym mieście !!! Jeśli nie chcesz zepsuć

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Menadżer Alina z Join Up Czerniowce jest najbardziej ZWIEDZONĄ osobą jaką spotkałem w życiu!!! Dla niej kłamstwo jest jak oddychanie! Okłamała nas, że nie mają wczesnej rezerwacji Turcji, aby sprzedać nam droższą wycieczkę! Okłamała nas, żeby sprzedać nam wycieczkę po Mołdawii, że ich kierowca zabierze nas do Kiszyniowa na lotnisko za 10 euro od osoby.



Świetna obsługa i lokalizacja w pobliżu metra!

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Biuro podróży zostało polecone przez znajomych, za co ich szacunek!! Podobała mi się dobra obsługa: uważny i cierpliwy kierownik wysłuchał wszystkich naszych życzeń, a było ich sporo, ponieważ reszta przyjeżdżała z dziećmi ... i mamy małe doświadczenie))) Dostaliśmy duży wybór hoteli (zgodnie z naszymi wymaganiami) i otrzymaliśmy szczegółowe informacje na ich temat! W rezultacie wybór padł na hotel Titanic Beach Lara .



676 677 678 679 680 681 682