OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Ile razy odwiedziłeś swoją rodzinę w Turechinach z firmą turystyczną „Chodź z nami”. Lot wypadł bez wysiłku, więc dowieźli nas gdziekolwiek i jeśli dostarczą: pod Lwowem. Wcześniej deputowany Lwowa został dostarczony do Kijowa. Wybrano dla nas hotel Natomist zhahlivy. →
Ile razy odwiedziłeś swoją rodzinę w Turechinach z firmą turystyczną „Chodź z nami”. Lot wypadł bez wysiłku, więc dowieźli nas gdziekolwiek i jeśli dostarczą: pod Lwowem. Wcześniej deputowany Lwowa został dostarczony do Kijowa. Wybrano dla nas hotel Natomist zhahlivy. →
Wybraliśmy to biuro podróży ze względu na rozsądne ceny.Rossity byli bardzo zadowoleni z obsługi managera.Wszystko odpowiadało proponowanej trasie. Teraz jedziemy z tej firmy do Hiszpanii Dziękuję za dobrą pracę. →
Kilka par, zwiedzionych tym samym schematem, próbowało razem z nami rozwiązać sytuację; ale im się to nie udało - oni też "grali w piłkę" jak my! Naszym głównym warunkiem przy wyborze wycieczki było położenie hotelu na 1 linii plaży. Kierownik Natasha (Ogienko, 15A) zaproponował nam wycieczkę po plaży Fortuna Marmaris 4 * i zapewnił, że w każdym razie będzie to pierwsza linia plaży. →
Firma jest nieodpowiedzialna wobec swoich klientów! Kilka par, zwiedzionych tym samym schematem, próbowało razem z nami rozwiązać sytuację; ale im się to nie udało - oni też "grali w piłkę" jak my! Naszym głównym warunkiem przy wyborze wycieczki było położenie hotelu na 1 linii plaży. →
Jechaliśmy nimi do Egiptu. Podobała mi się obsługa kierownika biura podróży. Wszystko jasne i na czas. Wypełniliśmy karty migracyjne. Podczas podróży utrzymywali kontakt. Po wakacjach zadzwonili, aby dowiedzieć się, jak minęły wakacje. Praca z nimi to przyjemność, polecamy. →
odroczyć termin przelewu bez powiadamiania klientów opóźnienie lotu o 4 godziny bez wyjaśnień i odszkodowań linia lotnicza, która obsługiwała - bravo airways - samoloty pękają i pękają, niewygodne. !!! →
Witam, chcę napisać recenzję nie najbardziej pozytywną. W zeszłym roku byłam na wakacjach w Turcji z wycieczką do aneksu i wszystko było po prostu cudowne, ale w tym roku jest to coś, czego po prostu nie mam słów. . . Przewodnicy po prostu przerażający nie rozwiązują problemów w ogóle, wszystko musisz zrobić sam. →
Pracownicy biura podróży pomogli mi i moim znajomym zorganizować wycieczkę rowerową po Polsce. Pytanie nie było proste, bo trzeba było powiązać przejazdy kolejowe z rowerami, skoordynować miejsca noclegów na trasie i ciekawe miejsca na wycieczki. Program okazał się bogaty i ostatecznie wszystko wyszło super!!! Dzięki za osobisty kontakt i profesjonalne podejście!. →
Niedawno wróciliśmy ze słonecznej tureckiej strony do naszego rodzimego, ale zakurzonego Charkowa ((w ogóle nie chciałem wyjeżdżać, zwłaszcza, że wakacje okazały się pełne wrażeń i niezapomniane) Coral Travel polecił hotel Otium Seven Seas, chociaż był trochę drożej niż planowaliśmy, ale powiem szczerze było warto!Rewelacyjne warunki,wygodny pokój z doskonałą obsługą i pyszną kuchnią)Moja córka jest fanką aquaparków, ale tutaj jest bardzo fajnie, a my też klub rodzinny bardzo się podobał - wychowawcy zajmują się dziećmi, są zainteresowani, są zainteresowani tym, co się dzieje, nikt się nie rozprasza, dzieci są pod stałą opieką i było jak we śnie, bo po prostu nie da się zmuszaj naszego fidgeta, by siedział spokojnie. →