OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Kompletne biuro podróży!!!!

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Złodzieje i niekompetentni ludzie w swojej pracy. Zapłacili im pieniądze za wycieczkę, ale biuro podróży nie wywiązało się z udzielonych nam umów przed opłaceniem tej wycieczki !!! Zrujnowali nasze wakacje i nadal mieli czelność nie zwrócić naszej opłaty za wycieczkę.



Mamy świetny hotel?

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Miesiąc miodowy? Oczywiście w Grecji! Mój mąż i ja nawet nie zastanawialiśmy się, gdzie chcemy spędzić miesiąc po ślubie - w Grecji. Przygotowując się do uroczystości zwróciliśmy się do kierownika Koral, który z powodzeniem wysłał moich rodziców na wakacje.



Super biuro podróży

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Prowadzę dzieci ze szkoły sportowej na Ukrainie. Tym razem postanowiliśmy pojechać do Kamieńca Podolskiego na przerwę wiosenną. Dziewczyny z Zabava-Tour szybko przygotowały dwudniowy plan, menu, zarezerwowały hotel „7 dni”. Mieliśmy nie tylko wycieczkę po Kamieńcu, ale czterogodzinną wyprawę.



Dziękuję za resztę, świetny touroperator.

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Przyjazne dziewczyny Profesjonalna robota Rozsądne ceny



Doskonałe biuro podróży

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Byłem już kilka razy w Hiszpanii, ale jako wycieczka, teraz chcę pojechać nad morze. Skontaktowałem się z Coral Travel w Odessie. Poprosiliśmy o hotel, który jest bardzo blisko morza - i wybrali dla nas jeden. Tahiti Playa 4 gwiazdki. Kolejnym dużym plusem jest lokalizacja - blisko do sklepu i dworca. Do Barcelony można dojechać w godzinę.



Świetna firma turystyczna, przyjaźni operatorzy

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Nie pierwszy raz zamawiam wycieczkę, zawsze wszystko szło dobrze. Każdy powie i przeżuje, co i gdzie, kiedy.



Dobre towarzystwo, już 6 razy „podróżowałem z nimi”

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Dobry responsywny personel, starają się, aby turyści byli zadowoleni z wakacji! I rozumieją!



okropna obsługa klienta

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Naprawdę żałuję, że skontaktowałem się z tym biurem sharashka. Nie są kompetentni, nie cenią klientów, słowa nie pasują do uczynków.Szczególnie nieprzyjemna była rozmowa z Jewgienijem. NIE POLECAM! Konkluzja: zmarnowany cenny czas i nerwy.



firma jest dobra, dokumenty zostały wydane szybko

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

wybraliśmy tę firmę ze względu na bardzo dobrą reklamę na stronie.wszystko jest idealnie opisane.dużo zdjęć.wycieczki i hotele są szczegółowo opisane.następna wycieczka tylko do nich.specjalne podziękowania dla Ilony za szczegółowe instrukcje



Świetna firma, polecam.

podróżował  8 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Z tą firmą wyjeżdżamy na wakacje jeszcze nie raz. Bardzo mili i kompetentni menedżerowie. Zawsze oferuj najlepsze opcje rekreacji, szybkie usuwanie. W przypadku jakichkolwiek pytań za granicą zawsze staraj się pomóc. Bardzo rzetelna firma, zawsze z przyjemnością się nimi zajmuje.



608 609 610 611 612 613 614