OCENA FIRM PODRÓŻY5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY
|
FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE
|
Kompletne biuro podróży!!!! |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Złodzieje i niekompetentni ludzie w swojej pracy. Zapłacili im pieniądze za wycieczkę, ale biuro podróży nie wywiązało się z udzielonych nam umów przed opłaceniem tej wycieczki !!! Zrujnowali nasze wakacje i nadal mieli czelność nie zwrócić naszej opłaty za wycieczkę. →
Mamy świetny hotel? |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Miesiąc miodowy? Oczywiście w Grecji! Mój mąż i ja nawet nie zastanawialiśmy się, gdzie chcemy spędzić miesiąc po ślubie - w Grecji. Przygotowując się do uroczystości zwróciliśmy się do kierownika Koral, który z powodzeniem wysłał moich rodziców na wakacje. →
Super biuro podróży |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Prowadzę dzieci ze szkoły sportowej na Ukrainie. Tym razem postanowiliśmy pojechać do Kamieńca Podolskiego na przerwę wiosenną. Dziewczyny z Zabava-Tour szybko przygotowały dwudniowy plan, menu, zarezerwowały hotel „7 dni”. Mieliśmy nie tylko wycieczkę po Kamieńcu, ale czterogodzinną wyprawę. →
Dziękuję za resztę, świetny touroperator. |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Przyjazne dziewczyny Profesjonalna robota Rozsądne ceny →
Doskonałe biuro podróży |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Byłem już kilka razy w Hiszpanii, ale jako wycieczka, teraz chcę pojechać nad morze. Skontaktowałem się z Coral Travel w Odessie. Poprosiliśmy o hotel, który jest bardzo blisko morza - i wybrali dla nas jeden. Tahiti Playa 4 gwiazdki. Kolejnym dużym plusem jest lokalizacja - blisko do sklepu i dworca. Do Barcelony można dojechać w godzinę. →
Świetna firma turystyczna, przyjaźni operatorzy |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Nie pierwszy raz zamawiam wycieczkę, zawsze wszystko szło dobrze. Każdy powie i przeżuje, co i gdzie, kiedy. →
Dobre towarzystwo, już 6 razy „podróżowałem z nimi” |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Dobry responsywny personel, starają się, aby turyści byli zadowoleni z wakacji! I rozumieją! →
okropna obsługa klienta |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Naprawdę żałuję, że skontaktowałem się z tym biurem sharashka. Nie są kompetentni, nie cenią klientów, słowa nie pasują do uczynków.Szczególnie nieprzyjemna była rozmowa z Jewgienijem. NIE POLECAM! Konkluzja: zmarnowany cenny czas i nerwy. →
firma jest dobra, dokumenty zostały wydane szybko |
|
| Ocena biura podróży: |
|
wybraliśmy tę firmę ze względu na bardzo dobrą reklamę na stronie.wszystko jest idealnie opisane.dużo zdjęć.wycieczki i hotele są szczegółowo opisane.następna wycieczka tylko do nich.specjalne podziękowania dla Ilony za szczegółowe instrukcje →
Świetna firma, polecam. |
|
| Ocena biura podróży: |
|
Z tą firmą wyjeżdżamy na wakacje jeszcze nie raz. Bardzo mili i kompetentni menedżerowie. Zawsze oferuj najlepsze opcje rekreacji, szybkie usuwanie. W przypadku jakichkolwiek pytań za granicą zawsze staraj się pomóc. Bardzo rzetelna firma, zawsze z przyjemnością się nimi zajmuje. →