Spełnił oczekiwania dotyczące wakacji statusowych

Pisemny: 4 styczeń 2024
Czas podróży: 21 — 29 grudzień 2023
Komu autor poleca hotel?: Na relaksujące wakacje; W przypadku podróży służbowych; Na wypoczynek z przyjaciółmi, dla młodzieży
Ocena hotelu:
10.0
od 10
Oceny hoteli według kryteriów:
Pokoje: 10.0
Usługa: 9.0
Czystość: 9.0
Odżywianie: 10.0
Infrastruktura: 10.0
Ś wietny wybó r na ś wię towanie Ś wią t Boż ego Narodzenia i Nowego Roku! To był nasz dziesią ty wyjazd do Dubaju i postanowiliś my wybrać nasz ulubiony rejon – zielone i pię kne Media City. Hotel Radisson blu Media City to hotel sieciowy, o gł oś nej i autorytatywnej nazwie. Oczekiwania dotyczą ce urlopu statusowego był y w peł ni uzasadnione. Lot do Dubaju, boż onarodzeniowy program zniż ek na wycieczkę Anex. Hotel skł ada się z dwó ch budynkó w, windy jeż dż ą w gó rę zgodnie z planem pokoi. Obydwa budynki są pię knie udekorowane i wyglą dają solidnie. Cał y personel jest pomocny, przyjazny i szybki. Dostaliś my pokó j o podwyż szonym standardzie, dobry widok i szybkie zameldowanie. Pomogł a nam menadż erka Matylda. W budynkach znajduje się Spa, dwa baseny, sale konferencyjne i relaksacyjne z duż ymi mię kkimi kanapami, ogromnym telewizorem, lodó wką i kuchenką mikrofalową . Jeś li musisz zostać dł uż ej w oczekiwaniu na odlot, jest gdzie wygodnie spę dzić czas. Cał y personel jest dobrze wyszkolony i pomocny. Pokoje są stylowe. Na podł ogach w korytarzach i pokojach wykł adzina. W przedpokoju na cał ej ś cianie znajduje się lustro.
Istnieje sterowanie elektroniczne - przycisk „nie przeszkadzać ” i „usuń numer”. Okna otwierają się w celu wentylacji. W oknach rolety i ruchome ramy drewniane. Miejsce do pracy, rozkł adana sofa, ekspres do kawy, dodatkowe oś wietlenie, wyją tkowo cicha klimatyzacja. Wysokie wygodne ł ó ż ka, ś wież e koce, ś nież nobiał a poś ciel. Wyposaż enie pokoju - dwie butelki wody, zestaw do kawy i herbaty, dobre kosmetyki, zestaw do szycia, gą bka do butó w, szczoteczka do zę bó w z pastą , krą ż ki i kolczyki, czepek ką pielowy. Jest minibar z napojami, ale nie ma lodó wki. W ł azience znajduje się prysznic z nowoczesną regulacją temperatury prysznica i wody, wanna, wygodna umywalka, toaleta i bidet. Jest waga ł azienkowa i suszarka do wł osó w. Sprzą tanie jest dobre. Dobra izolacja akustyczna. Obiekt nie zapewnia transferu na plaż ę . Obszar miasta Media jest zielony i pię kny. 20-30 minut spacerem do przystani, 10 minut do metra (stacja Al Khail), 7 minut do tramwaju i autobusu. Plaż a JBR oddalona jest o kilka przystankó w.
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał

Uwagi (0) zostaw komentarz
Pokaż inne komentarze …
аватар