Pytania o AdżmanMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Adżman
Dzień dobry. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie w Ajmanie można niedrogo zjeść? A jaka jest cena wywoławcza?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy jest bezpłatny transport z hotelu do centrum Dubaju i jak często? Opłata za taksówkę to 40 dirhamów?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
jedziemy pod koniec grudnia jakie są godziny pracy sauny i basenu w tym czasie? Czy można się opalać pod koniec grudnia? dzięki!
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy naprawdę nie da się otworzyć butelki szampana pod palmą pod bijącym zegarem???!!!
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Czy możesz mi podać informacje o jedzeniu w hotelu: HB - czy to na śniadanie + obiad czy śniadanie + obiad? Czy można zamienić obiad na kolację? Dzięki!
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Do ZEA jedziemy po raz pierwszy. Jadę z mamą. Wybieram między Dubajem (GLORIA HOTEL MEDIA CITY 4* lub CORAL DEIRA HOTEL 4* lub FLORA GRAND 4*) a Ajmanem (KEMPINSKI HOTEL AJMAN 5*) Mam kilka pytań 1) Czy w pobliżu KEMPINSKI naprawdę trwają prace budowlane? 2) Czy w Ajmanie wszystko jest takie smutne z odpoczynkiem po godzinie 17.00? 3) Jeśli nadal wybierasz Ajman, ile będzie kosztować taksówka, jeśli powiemy jeździć do Dubaju codziennie i ile czasu to zajmie? Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  11 subskrybenci 13 odpowiedzi
Lubimy spacerować wieczorem, więc fajnie byłoby coś zobaczyć bez zawracania sobie głowy czymkolwiek, czy jest taka okazja w pobliżu hotelu?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Drodzy eksperci, powiedzcie mi, którą kartę wziąć Gold lub srebrny do przejazdu w pierwszym wagonie, ile to kosztuje i czy można podróżować Gold w drugim lub innym wagonie, a w ogóle o metrze napisz bardziej szczegółowo, z góry bardzo dziękuję!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
ZEAAdżman
Proszę wyjaśnić, jeśli wybierasz hotel 4*, co lepiej wybrać jedno śniadanie lub śniadanie, obiad i kolację? Czy będziemy przywiązani do hotelu? Lecimy z mężem. Dzięki
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
I czy zapewniają wodę pitną w pokoju?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
czy muszę płacić za plażę?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
A jak trudno jest dostać się z hotelu do ciekawych miejsc bez znajomości języka?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź