Pytania o MorszynMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Morszyn
Cześć! Jedziemy do Prolisoka jako duża rodzina, w tym nasza córka, 1 rok 4 miesiące. Nie potrzebujemy jedzenia, przywozimy własne, nie zapewniają miejsca dla dziecka, będzie spał ze mną na łóżeczku. Nie rozumiem, po co płacić 102,50 UAH za dziecko? Dzwoniłem do nich, pytałem, mówią, że bez zapłaty to niemożliwe, bo my odpowiadamy za dziecko :))) a jak nie ma zapłaty, to nie ma odpowiedzialności.. Dziwne wytłumaczenie. Ludzie mówią mi, kto podróżował z takimi dziećmi, czy zapłaciłeś? a może jadłeś już tam jedzenie ze stołówki?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Zakwaterowanie i wyżywienie są płatne osobno lub koszt posiłków jest wliczony w cenę pokoju.
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jadę na urlop. Umiesz pływać w listopadzie?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy dziecko musi przynosić podręczniki? Kto zajmuje się konsultingiem? Czy w pokojach są gniazdka? Czajniki?
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Idę do sanatorium, ale przygotowuję się do zawodów, więc pytanie jest bardzo ważne!!! proszę nie ignoruj ​​tego!!!
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cel: oczyszczenie wątroby i całego organizmu z wszelkiego rodzaju błota. Jeśli ktoś zna przyzwoite mieszkania w tych miastach, proszę o wpisanie danych kontaktowych. Dzięki!
15 lat wstecz  •  14 subskrybenci 14 odpowiedzi
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już