Pytania o MorszynWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Morszyn
4 roku wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Od 13 lipca chcieliśmy wynająć niedrogi pokój dla 1 osoby dorosłej i dwójki dzieci
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
rozmawiałem z administracją Morszyna, mówią, że potrzebne jest pismo z komitetu związkowego o podziale bonu i komisji ubezpieczenia społecznego organizacji oraz zgoda kierownika sanatorium na przyjęcie 2 osób. jakieś inne opcje?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Nie byłem w Morszynie od 7 lat. Może jest tam coś nowego? Mieszkałem w Lavender. Jadę za własne pieniądze, więc chciałbym normalne leczenie.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jutro jadę do Prykarpackiej Watry, nie wiem jak się tam dostać.
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Oferują bilet do sanatorium „Kijów plus” pod koniec grudnia, nie wiem, co robić? iść czy nie? proszę o pomoc, z góry dzięki.
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
pomóż mi wybrać hotel: marmurowy pałac lub morszyński. Potrzebne są warunki: wyżywienie, zakwaterowanie, leczenie pijalni - w jednym budynku ze szlafrokami w pokoju i mocnym zapleczem medycznym
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Mama potrzebuje wody po usunięciu pęcherzyka żółciowego. Zajmie 50% bilet w pracy. Kto może zaproponować sanatorium z dobrą opieką medyczną i zadowalającymi warunkami dla budynków - bez grzybów na ścianach i z normalną instalacją wodno-kanalizacyjną? Wyjazd prawdopodobnie odbędzie się w kwietniu, więc wskazane jest, aby w budynku nie było zimno. Najlepiej niedaleko pijalni.
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Szukam dobrego mieszkania dla dwojga niedaleko sanatorium Czeremosz od 28 grudnia do 08 stycznia. Julia 050 385 92 71
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Do sanatorium Lawenda jadę w listopadzie na bilet związkowy, który polecacie zabrać ze sobą. Jaką listę usług medycznych, zabiegów zawiera bezpłatny voucher?
14 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
wakacje z dziećmi w Karpatach
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Mam bilet preferencyjny (800 UAH) do pokoju dwuosobowego ekonomicznego. oferują zapłacić 1000 UAH za singiel. czy warto się zgodzić?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
w pracy dali mi bilet, nie mogę iść, chcę wysłać mamę, jak to zrobić dobrze, jeśli bilet jest wystawiony na moje nazwisko
14 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
czy na jednym bilecie dla osoby niepełnosprawnej możliwe jest odpoczynek dwóch osób na pół?
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy w Państwa sanatorium wskazane jest leczenie chorób metabolicznych, takich jak dna moczanowa? Jakie są wyniki leczenia?
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy w Państwa sanatorium wskazane jest leczenie chorób metabolicznych, takich jak dna moczanowa? Jak dobre są wyniki leczenia?
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jeśli ktoś tam był, opublikuj swoje wrażenia.
15 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Nigdy wcześniej nie podróżowałem do Prykarpacia.
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Proszę o informację jak znaleźć mieszkanie w Morszynie i jaka jest różnica między sanatorium/apartamentem?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Chcę poznać kilka opinii o sanatorium Cheremosh i Prykarpatskaya Vatra, gdzie lepiej się zrelaksować
15 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Chciałbym wiedzieć o jego komforcie i lokalizacji (las, wieś, miasto.)
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
prawdopodobieństwo przejścia kamieni we wczesnym stadium choroby
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Proszę o pomoc w swojej opinii. Dzięki!
15 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już