Pytania o HammametPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Hammamet
W pierwszej połowie kwietnia jakie ubrania zabrać ze sobą?Byłam latem w czerwcu, a więc przez pierwsze 3 dni wiał bardzo silny wiatr, żałowałam, że się nie rozgrzałam. Potrzebujesz stroju plażowego?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Do Tunezji jedziemy od 11 września do 21 września! Bardzo martwię się o pogodę. Codziennie oglądam pogodę w internecie i prognozy nie zachęcają !!! Od 3 września pogoda się psuje i prawie codziennie pada deszcz, a czasem nawet burze!!!! Czy ktoś może mnie uspokoić... Kto odpoczywał w tym czasie w Hammamet? Jaka jest pogoda? Czy często pada deszcz?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy będzie zimno na kąpiel i opalanie?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Wyjeżdżam w połowie października. Jaka jest tam zwykle pogoda? I powiedz mi, który kurort w Tunezji w październiku byłby lepszy na relaks i pływanie?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Zainteresowany pogodą, morzem (temperatura)
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Fale na morzu, temperatura wody w danym okresie. Dziękuję Ci.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jedziemy od 8 do 15, chciałbym się rozgrzać.
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Zdecydowałem się pojechać do Tunezji (choć wszyscy mnie zniechęcają).Chcę zdecydować o czasie.
15 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Witam! Powiedz mi, lecę do tego hotelu 26 kwietnia, jaka jest tam wtedy pogoda, jaką walutę lepiej zabrać, do jakich zabytków się udać, co musisz wiedzieć o czymś wyjątkowym, może coś, co możesz” w tym kraju. Z góry dziękuję.
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 73 odpowiedź