Pytania o HammametWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Hammamet
11 miesięcy wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
możesz iść? Wziąłem bilet na 15 dni! A może warto przebukować hotel?
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wylatujemy z mężem 22 czerwca. Opinie mówią, że w pokojach nie ma suszarki do włosów. Czy muszę zabrać ze sobą suszarkę do włosów i ręczniki? Jakie są najlepsze ubrania? Coś jeszcze? Dzięki!
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Czy ktoś może mi powiedzieć: hotel Venus Beach Aqua Splash 4* - przeszedł gruntowny remont w 2015 roku. Sieć Magic Life. Czy ktoś tam był od remontu? Jak bardzo wszystko się zmieniło? Może ktoś ma zdjęcie (informacje) z wycieczek informacyjnych? Jak jest od 2015 roku?
8 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Drodzy turyści! Kto przebywał w tym hotelu w 2014 roku. Uważam, że recenzje są strasznie negatywne. Czy jest tak źle? Wybieramy na lato. Zatrzymałem się w Egipcie, ale spojrzałem na ten hotel i jakoś zapadł mi w duszę. Nigdy nie byłem w Tunezji. Podróżuję z dwójką dzieci. Czy uważasz, że warto?
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry, eksperci w Tunezji a w szczególności Hammamet, proszę powiedz mi, do którego hotelu najlepiej wybrać się z dzieckiem w wieku 5 lat, najlepiej niedaleko miasta i hotelu ze zjeżdżalniami, dziękuję! Jedziemy w połowie września
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
jedziemy razem 15 września przez Kijów, lecimy pierwszy raz w życiu.Wybieraliśmy od dawna, bo ślub i tak dalej.10 wybrało ten za 2.150 j.u.
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 18 odpowiedzi
Jedziemy 19 września, ja, moja żona i wnuk (6 lat). Powiedz mi, w którym budynku lepiej wziąć numer i co trzeba „zrobić”, aby uzyskać dobry numer?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Chciałabym odwiedzić Tunezję zimą ze względu na thalassoterapię. Ale żaden z touroperatorów nie oferuje wycieczek. Czy ktoś latał zimą? Czy są czartery? Ogólnie rzecz biorąc, recenzje są interesujące)))
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, jaka jest pogoda w połowie czerwca i jak daleko od hotelu są dyskoteki?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcemy odwiedzić Hamam. W Turcji w naszym hotelu cena była dokładnie dwa razy droższa niż wywieziono je w zorganizowany sposób do centrum SPA.Czy warto jechać do innego hotelu, czy mogę skorzystać z zabiegu SPA na miejscu?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Wybór hotelu na wrzesień. Teraz pytanie, który budynek wybrać - ogród czy plaża. Czy goście Garden mogą korzystać z infrastruktury (baseny, zjeżdżalnie, bary, restauracje) budynku Beach? A jednak - jest też budynek KARAIBY ŚWIATA HAMMAMETU WIOSKA 3 * Co to za zwierzę?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Powiedzcie mi, kto był w tym hotelu i czy jest gdzieś zdjęcie. W Internecie nie ma o nim ani jednego słowa, ani jednego zdjęcia. Czy właśnie dowiedziałeś się, że w Hammamet jest supermarket Bravo? Odpowiedz, dziękuję)
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Jeśli masz zdjęcie lub film - specjalne podziękowania!
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
W lutym odpoczniemy w Tunezji i nie wiemy jak się ubrać
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcemy odwiedzić Tunezję, ale czytając recenzje, jesteśmy przerażeni. Proszę doradź.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Co możesz powiedzieć o hotelu?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chcemy jechać na początku sierpnia z dzieckiem 2 lata. Jak tam hotel?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Przeczytałam najnowsze recenzje Riu Marco Polo 4* i pomyślałam... Napisz swoje wrażenia, szczególnie czystość morza i plaży.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
szukaj towarzysza podróży
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wkrótce wracamy do Tunezji. Ale pierwszy raz byliśmy w Sousse w hotelu Turhalef - hotel jest super! Teraz chcemy jechać do Hammametu. Proszę polecić hotel młodzieżowy z dobrym jedzeniem i animacją. I żeby w hotelu było więcej osób mówiących po rosyjsku! Dzięki! (I co ważniejsze, powinna być opcja budżetowa, nie droga, hotel 3*, 4* gwiazdki)
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Główne kryteria: - niska cena, 2-3* - nocleg blisko centrum (lubimy wieczorne spacery i zakupy) - ładna plaża, odległość do plaży nie ma znaczenia? - wyżywienie śniadania i obiadokolacje - orientacja młodzieżowa hotelu - pomieszczenia przystosowane do zamieszkania, sprawność sprzętu - basen nie jest ważny, spa też. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki i porady!
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
co jest w krytym basenie? gdzie jest jacuzzi? czy woda morska jest podgrzewana w krytym basenie??7
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Gdzie zjeść poza hotelem Ile kosztuje coś przekąsić, jakie są ceny?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Niektóre pytania są interesujące: czy w recepcji jest personel rosyjskojęzyczny, jakie są bezpłatne zajęcia na plaży? Chętnie udzielę wszelkich informacji. Z góry dziękuję!
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy potrzebuję własnych ręczników plażowych, mydła i szamponu, butów gimnastycznych itp.? Gdybyś szedł dzisiaj, co byś zabrał ze sobą?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »