Pytania o PetersburgKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Petersburg
W planach jest odbycie samodzielnej podróży do Petersburga przez 5-osobową firmę. 10 dni Z naszego miasta jest bezpośredni pociąg do Petersburga, ale opłata jest całkowicie niebotyczna. Powiedz mi, jakie są opcje podróży z Kijowa / Żytomierza do Petersburga pociągami, autobusami z cenami biletów.Czy można zaoszczędzić na podróży, ile przesiadek trzeba będzie wykonać? Czy są jakieś trasy budżetowe?
9 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Moja żona i ja chcemy przyjechać 27 kwietnia 2014 r. i zatrzymać się w twoim hotelu przez 12 dni, ale nie wiesz, jakie są twoje stawki?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcemy jechać do Petersburga na tydzień i szukamy niedrogiego miejsca, w którym moglibyśmy zostać razem
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Byliśmy z grupą w Petersburgu i zatrzymaliśmy się w waszym hotelu. Naprawdę nam się podobało wasze miejsce. Teraz zdecydowaliśmy się pojechać całą rodziną. Jest nas 4. Ile będzie w tym roku za pokój
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Wraz z mężem planujemy odwiedzić Petersburg na przełomie sierpnia i września. Długość pobytu - tydzień. Proszę mi podać koszt utrzymania w tym okresie w pokoju 2-osobowym. Dzięki
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
Rosja
Adler Anapa Bajkał Biełgorod Czelabińsk Essentuki Gelendżik Jarosław Jejsk Jekaterynburg Kaliningrad Karakuł Kazań Kisłowodzk Krasnaja Polana Krasnodar Krasnokamensk Moskwa Niżny Nowogród Petersburg Region Elbrus Rostów nad Donem Soczi Suzdal Swietłogorsk Tuapse Twer Władywostok Włodzimierz Wołgograd Żeleznowodsk
już