Pytania o PetersburgWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Petersburg
Jakie dokumenty są wymagane, aby małoletni obywatel Federacji Rosyjskiej wyjechał z Ukrainy do Rosji? Czy mieszka na Ukrainie z matką, obywatelką Federacji Rosyjskiej, która ma stałe miejsce zamieszkania? Dzięki!
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi niedrogi hotel klasy ekonomicznej, stosunek ceny do jakości na kilka dni w pobliżu centrum. Jaki jest przybliżony koszt pokoju dwuosobowego w dolarach?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Planujemy odwiedzić Petersburg na początku lipca z rodziną. Potrzebujesz mieszkania na 3-4 dni.
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Chcę przyjechać do petersburga, a pojawiło się pytanie z wyborem noclegu 6 apartament lub hotel! kto doradzi? Wcześniej zawsze przebywali tylko w hotelach. o nazwie firma "SpbK", niby wszystko zostało poprawnie wyjaśnione i opowiedziane, ale chciałbym zapytać doświadczonych podróżników!
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę przyjechać z rodziną na 3-5 dni, nie na studia, ale po prostu zobaczyć zabytki Petersburga. Jeśli są zniżki dla pracowników rządowych na pobyt w tym hotelu, byłoby świetnie. W przeciwnym razie nie widzę powodu, aby wybrać ten hotel spośród setek innych.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Po raz pierwszy wybierasz się na wycieczkę autobusową, potrzebujesz porady.
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Oczywiście w większości spędzamy tylko noc, ale i tak zależało nam na mniej lub bardziej komfortowych warunkach. Z góry dziękuję!:)
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
jeśli ktoś był tam na wakacjach z dziećmi, podziel się wrażeniami i jeśli to możliwe, zdjęciami.Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcę zarezerwować pokój w hotelu na Sapernaya, ale mam pytanie ile kosztuje pokój dwuosobowy i najlepiej żeby pokój miał toaletę i prysznic i ile będzie kosztował za dwa dni ??
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
Rosja
Adler Anapa Bajkał Biełgorod Czelabińsk Essentuki Gelendżik Jarosław Jejsk Jekaterynburg Kaliningrad Karakuł Kazań Kisłowodzk Krasnaja Polana Krasnodar Krasnokamensk Moskwa Niżny Nowogród Petersburg Region Elbrus Rostów nad Donem Soczi Suzdal Swietłogorsk Tuapse Twer Władywostok Włodzimierz Wołgograd Żeleznowodsk
już