Pytania o RzymDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rzym
Dzień dobry! Mam zamiar spędzić wakacje w Rzymie. Sam zarezerwowałem hotel przez booking.com. Hotel nie akceptuje kart, tylko gotówkę w kasie po przyjeździe Czy mogę dostarczyć potwierdzenie rezerwacji tego hotelu przy ubieganiu się o wizę, czy rezerwacja powinna być tylko gwarantowana (przedpłacona)? Dzięki!
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Proszę powiedzieć, w jaki sposób mogę uzyskać wizę wielokrotnego wjazdu. Pytanie do mieszkańców Ukrainy, mieszkam w Kijowie. Zawsze obmacuję się na czas wyjazdu, gdzieś na miesiąc, ale chcę częściej wyjeżdżać do Europy, za każdym razem ciężko się rozeznać, powiedz mi, co można zrobić. Dzięki
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
kupiliśmy rejs od firmy breezeline i podpisaliśmy z nimi umowę o wizy (wizy do Włoch) A teraz wymagają od nas noclegu w polecanym przez nich hotelu (drogim i nieprzyjemnie położonym). Tłumaczy się to tym, że Ambasada rzekomo wydaje wizy tylko pod tym warunkiem. Jak być w tym przypadku? Z góry dziękuję za pomoc
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 17 odpowiedzi
Witam, jadę do Rzymu w sierpniu ze znajomymi, jakie trudności mogą się pojawić z dokumentami i czy potrzebuję zaproszenia z Rzymu??
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi