Pytania o RzymWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rzym
Z wdzięcznością dla ciebie, para Ledoux.
5 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Cześć wszystkim. Zarezerwowałem hotel (w momencie rezerwacji, z prawem do bezpłatnej anulacji) Przesłałem dokumenty do centrum wizowego z tym hotelem. Ale teraz chciałbym zmienić na inny. Zgodnie z regulaminem rezerwacji mogę się zmienić, ale zgodnie z regulaminem ambasady nie jestem pewien... Powiedz proszę, czy po otrzymaniu wizy mogę zmienić hotel??? Dziękuję wszystkim, których to obchodzi
10 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Witam wszystkich! Proszę powiedzieć, kto rezerwował hotele na stronach: www.wimdu.com, a także www.gomio.com Jak się zachowują, czy są godne zaufania? W przeszłości zawsze rezerwowałam hotele tylko na booking.com, ale jest ograniczony wybór i trochę drożej.Planuję rezerwować apartamenty, są tańsze i wygodniejsze, ale wątpię w te strony. Proszę, każdy wtajemniczony, powiedz mi. A kto jeszcze zna niedrogie mieszkania w centrum Rzymu, podaj współrzędne. Dzięki
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Chcę pojechać do Rzymu z 16-letnim synem, ale nie wiem od czego zacząć, jakie wizy są potrzebne z Moskwy, gdzie jest najtańsze i najlepsze miejsce na nocleg, gdzie zjeść, co zobaczyć i jakie są pułapki? Zawsze odpoczywaliśmy z Pegasusem, ale on nie ma wycieczki do Rzymu. Dziękuję.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 16 odpowiedzi
W lecie planujemy wyjazd z mężem do Włoch w Rzymie. Planujemy nasze wakacje w ten sposób - wynajmij hotel nad morzem, aby codziennie pływać i opalać się, i jedź do Rzymu na wycieczki. Rozważane hotele w Fiumicino. Ale nie możemy poprzestać na wyborze. Kto powie, jakie to miasto i jak bardzo jest atrakcyjne? A jak wygodnie jest dostać się do Rzymu?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Polecam niedrogi hotel w Rzymie, aby był dogodnie zlokalizowany w pobliżu zabytków lub dworca Termini
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jaki wolisz hotel lub pokoje do wynajęcia, wiedząc, że ceny w pokojach są o połowę niższe, a obsługa taka sama? Możesz również skorzystać z kuchni!
13 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
Polecić dobry 3 lub 4 gwiazdkowy hotel w Rzymie?!
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Nie znalazłem żadnych recenzji! Czy ktoś był w tym hotelu? Jak wygląda usługa? czy w pokoju jest suszarka do włosów, czy jest minimalna ilość naczyń???
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Polecam niedrogi, przytulny hotel w Rzymie na kilka nocy.
15 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź