Pytania o Costa DoradeMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Costa Dorade
4 roku wstecz  •  8 subskrybenci 6 odpowiedzi
Stron w internecie jest bardzo dużo, ale którą wybrać?... Kupowanie przy kasie, jak rozumiem, jest droższe? Z góry dziękuję.
6 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
(jak aparat zabiera personel)
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Co obejmuje wyżywienie all inclusive, napoje w porze lunchu i kolacji są bezpłatne?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, czy w recepcji jest personel mówiący po angielsku? Czy jest jakiś dyskryminujący stosunek do Rosjan (mam na myśli w związku z wydarzeniami na Ukrainie) A może są jakieś wskazówki dotyczące wyboru pokoju itp.
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Powiedz mi, proszę, w głównej restauracji hotelu w systemie all inclusive, czy jest a la carte?
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Jak hotel rozróżnia osoby z posiłkami HB i FB?
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Witam wszystkich)) Powiedz mi dobre i niedrogie restauracje w pobliżu hotelu Mamy tylko śniadania i kolacje .. gdzie można tam zjeść obiad?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Wiem, że palenie jest surowe, ale niestety złe nawyki, powiedz mi, w których miejscach palenie jest dozwolone
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Gdzie mogę niedrogo zjeść lub kupić artykuły spożywcze w pobliżu hotelu, czy jest super market?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, czy jemy bez jedzenia, czy ktoś wie, czy jest możliwość kupienia śniadania i obiadu na miejscu i czy będzie drożej, czy nie, niż gdy weźmiesz to bezpośrednio z agencji?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy ktoś wie, czy Beach Club dla mieszkańców hotelu Karibo jest w tym roku opłacany, czy nie?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Kto podróżował do Andory z Costa Dorada, proszę opowiedzieć nam wszystko o tej wycieczce: koszt, ile podróżować, jak wszystko tam jest zorganizowane, tylko zakupy lub zwiedzanie, absolutnie wszystko jest interesujące, z góry dziękuję!
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dobry wieczór! Przyjeżdżamy na Costa Dorada 15 września, powiedz mi proszę, czy PortAventura nadal będzie działać, naprawdę chcę tam pojechać
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Zamówiliśmy HB i organizator wycieczki potwierdził śniadania tłumacząc się błędem w internecie .Chciałbym wiedzieć czy jest możliwość wykupienia obiadu w hotelu i ile to będzie kosztowało w przybliżeniu za dwoje na 7 nocy
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz, czy w mieszkaniu jest lodówka?Możesz powiedzieć mi coś jeszcze.Dziękuję.
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chciałabym wiedzieć jak jedziemy tam na wakacje.
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę powiedz mi… dla mieszkańców El Paso wejście do Beach Club jest płatne lub 50% pod warunkiem, jeśli weźmiesz AL
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
W CZERWCU JEDZIEMY NA COSTA DORADA CAMBRILS PROSZĘ POWIEDZIEĆ Przyzwoite i niedrogie RESTAURACJE RYBNE... I JAK DOJECHAĆ ELEKTRYCZNIE DO BARCELONY Z CAMBRILS! Z GÓRY DZIĘKUJĘ!
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
odżywianie
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź