Pytania o Costa DoradeWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Costa Dorade
Powiedz mi, jaki jest przybliżony odsetek Rosjan i Ukraińców w twoim kraju?
7 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę powiedzieć, czy przy zameldowaniu pobierana jest kaucja, a jeśli jest pobierana, ile? Dzięki.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy to będzie dobre wakacje dla 16 dziecka? Czy w hotelu jest ktoś, kto mógłby spotkać facetów w jej wieku?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
interesują mnie hotele niedaleko morza
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Poszukujemy hotelu na Costa Dorada, na pierwszej linii brzegowej. Najlepiej Salou lub La Pineda.
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
gdzie jest dozwolone palenie w tych hotelach?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry! Koneserzy pomagają mi wybrać godzinę wylotu w biurze podróży, Aeroflot jest zalecany jako niezawodna linia lotnicza, ale godzina wylotu to 14-30 i przylatujesz do Barcelony wieczorem, a jeszcze przed Salou musisz ciąć i kolacji nie ma i dzień jest wyrzucony, Pegasus odlatuje o 4 rano, ale mówią, że loty są często przekładane, prawie to jest ich praktyka. Jeśli tak, to jest to prawdziwa przynęta. Nie chcesz siedzieć na lotnisku z małym dzieckiem. Jak naprawdę?
11 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Wychodzę za mąż we wrześniu i mam ochotę na podróż poślubną, która na długo pozostanie w pamięci... Biuro podróży zaproponowało hotel w Hiszpanii BEST MARITIM z systemem śniadań i kolacji. Jaka jest tam średnia cena obiadów i gdzie wybrać się na wycieczki, czy wygodnie jest wynająć samochód i ile to kosztuje?
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
chciałbym pokój z widokiem na morze, czy to możliwe?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dobrzy ludzie, eksperci w Hiszpanii, podają mi niedrogi hotel 3* dla wnuczki z rodzicami. Aby plaża nie była daleko i animacje były fajne dla dziecka, a do Parku Aventura można było dostać się nie dłużej niż pół godziny.Dziękuję.
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Powiedz mi proszę weź ręczniki i drugie pytanie jaka jest pogoda na początku czerwca?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy mieszkając w tym hotelu można spacerować po mieście, czy w pobliżu są dyskoteki, czy hotel jest odpowiedni dla młodych ludzi? Dzięki.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
O jakie numery prosić, aby nie poszły na śmietniki, parkingi i inne brzydkie rzeczy? W zasadzie aplikacja wskazywała, że ​​chciałbym pokój z widokiem na morze lub bocznym widokiem na morze. Podróżuję ze starszą mamą, a ja sam nie lubiłbym hałasu (hałas z basenu i animacje mi nie przeszkadzają).
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim, powiedz mi proszę, w którym budynku lepiej zameldować się 2 + 1 dziecko 5 lat i jaki rodzaj pokoju? Czytałem gdzieś, że niektóre budynki zostały niedawno odnowione, a inne nie. czy możemy zostać zakwaterowani w Clab, jeśli nie jest to z góry określone w umowie? planowany czas wakacji - wrzesień 2012r. pierwszy raz do Hiszpanii :) Dzięki.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
co wybrać?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Zainteresowany tym, jak jest teraz w hotelu: jakie jedzenie? Czy w pokoju jest suszarka do włosów? Czy muszę zabrać adapter do gniazdek elektrycznych? Czy wieczorem jest rozrywka? Czy jest darmowe Wi-Fi? Jakie owoce przeważają? Czy woda w basenie jest zimna?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Nie możemy znaleźć informacji o hotelu, proszę o pomoc
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 17 odpowiedzi
Jechałem do tego hotelu z trzyletnim dzieckiem, powiedz mi kto był, jak ci się podobało?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć kto i gdzie pojechał z dzieckiem w wieku 6 lat.
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Witam! Powiedz proszę, kto odpoczywał w Villa Romana 4*, jakie są tam pokoje? Zamierzamy tam zarezerwować pokój, jesteśmy 3 osoby dorosłe i jedno dziecko.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dobre recenzje z Mediterraneo i Oasis Park. Ja, żona i 16 letnia córka.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Polecam hotel na Costa Dorada.Jesteśmy z dziećmi w wieku 9 lat i 2 lata.Chcemy, aby najstarsze osoby odwiedziły Park Aventura.Dlatego wybieramy ten ośrodek, ale nie możemy zdecydować się na hotel. Potrzebujemy porządnego hotelu, a nie pluskwy, żeby morze było bardzo blisko. Dzięki.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »