Pytania o Albatros Aqua Blu Resort 4*Wycieczki

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
421 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Opowiedz mi o rejsie statkiem, gdzie pływać, w której zatoce jest jaśniej? Kiedy lecimy po raz pierwszy, nic nie wiemy.
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Nierealistycznie podobał mi się hotel, tylko wstydził się, że nie pierwsza linia. Proszę powiedzieć, czy spacer nad morze jest realistyczny, ile minut to zajmuje? Nie jestem wybredna, ale od mężczyzn (
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
będzie w październiku
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Witam, lecimy w towarzystwie 4 osób dorosłych i 3 dzieci, więc mamy pytania dotyczące wycieczek. Czy są teraz wycieczki do piramid? Czy dzieci mogą pływać z delfinami podczas wizyty w delfinarium? Jeśli tak, ile to kosztuje? Czy są spadochrony dla dwóch dorosłych osób? A jeśli ktoś poszedł na Romantyczny Wieczór, napisz swoją opinię na temat tej wycieczki. Dzięki.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
Poza podróżami morskimi? Czy ktoś podróżował z dziećmi do kolorowego kanionu lub na wycieczkę krajoznawczą Sharm?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Ten hotel jest sprzedawany pod różnymi nazwami: Albatros Aqua Blue Sharm, Aqua Blue i Bora Bora Water Park. Znalazłem to tutaj. że ten Albatros idzie jak 5*. Sprzedano nas jako 4*. Na początku kupiliśmy w Bora Bora, ale operator nie mógł tak naprawdę nic wyjaśnić na temat nazw hotelu i różnicy. Odmówiono i kupiono w Albatros aqua blue Sharm. Ten jest droższy w cenie. Jak więc się tam osiedlają, skoro wszyscy chodzą do tego samego hotelu? koneserzy - powiedz mi.
15 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już