Pytania o Albatros Aqua Blu Resort 4*Pogoda i pory roku

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
421 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
na albatrosa chcemy jechać pod koniec lutego,.. kto był o tej porze roku proszę napisz jak to jest z kąpielą w morzu (podróżujemy z dzieckiem) i z pogodą (czy jest bardzo wietrznie) i wiele podgrzewanych zjeżdżalni. dzięki.
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
na albatrosa chcemy jechać pod koniec lutego,.. kto był o tej porze roku proszę napisz jak to jest z kąpielą w morzu (podróżujemy z dzieckiem) i z pogodą (czy jest bardzo wietrznie) i wiele podgrzewanych zjeżdżalni. dzięki.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Lecimy pod koniec listopada, powiedz mi jaka jest tam wieczorami pogoda!?Jakie ubranie zabrać na wieczorne spacery?
7 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jedziemy z dzieckiem w wieku 9 miesięcy do albatrosa aqua blue. Wyjazd 09.02 lub 18.02. Czy wiatr nas porwie? A może lepiej odłożyć podróż z dzieckiem?
7 lat wstecz  •  15 subskrybenci 37 odpowiedzi
Jedziemy 3 razy, tylko z dzieckiem, nie masz pewności co do temperatury wody i powietrza?Powiedz mi w hadabie jak teraz jest?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Do Sharm lecimy 22 kwietnia, powiedz mi jaka jest pogoda teraz iw ciągu najbliższych dwóch tygodni? Dzięki
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
lecimy z małym dzieckiem w styczeń, jaka tam pogoda? czy można pływać i opalać się?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
miało miejsce w styczniu 2010 roku. było ciepło i tanio, ale co z pierwszą połową marca?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Witam! Powiedz mi proszę. Do tego hotelu wybieramy się 20 marca. Jaka jest teraz pogoda, czy są komary, jak tam z WI-FI? Jak wygląda obecna sytuacja w Sharm?
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 21 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już