Pytania o Słoneczna plażaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Słoneczna plaża
Wylatujemy 9 sierpnia do Burgas. Podróżujemy jako rodzina składająca się z dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci, które posiadają osobne paszporty. Podróżuje z nami nasza babcia, która miała zostać z dziećmi przez dwa dni, gdy byliśmy na wycieczce w Stambule. Dziś dowiedzieliśmy się, że ambasada odmówiła wydania wizy podwójnego wjazdu. Powodu oczywiście nikt nam nie powiedział. Kto jeszcze został odrzucony? Dlaczego twoim zdaniem? Jeśli założymy, że ze względu na pozostałe dzieci, to jest to nielogiczne: możemy wyjechać, jak rozumiem, ale nie możemy wrócić z Turcji. Czy nie mam racji?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
kupili bilety autobusowe, pojawiło się pytanie z wizami, gdzie kupili mówią - 35 euro + 200 UAH za swoje usługi, ale jeśli damy go przed 1 maja w innych firmach 35 + 22 euro opłata konsularna i 150-200 UAH za ich usługi, gdzie taniej w Kijowie i czy muszę płacić 22 euro opłaty?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
В этом году я и мой муж решили поехатьотдыхать и взять с собой нашего внучка.БОЛГАРИЯ гост (СТРАНЖА)
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Mam mieszkania w Bułgarii i pozwolenie na pobyt, chciałem zabrać ze sobą na kolejną podróż kilka reprodukcji i obrazów, które kupiłem w sklepach i przez długi czas nie mają żadnej wartości, czeki się nie zachowały. Jaki dokument i w jakim organie powinienem zabrać, aby nie było problemów w odprawie celnej przy wyjeździe lub nic nie jest potrzebne? Dzięki
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Chcę kupić futro w Bułgarii. Czy istnieją ograniczenia eksportowe? Opłaty?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Por. Volswagen
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Po raz pierwszy wyjeżdżamy za granicę z małym dzieckiem. pieniądze są wspólne, rzeczy są w jednej walizce Jak poprawnie złożyć deklarację na lotnisku (zarówno dorośli, jak i jedna osoba)
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Ребенок едет по детскому проездному вместе с бабушкой в Болгарию на автомобиле (через Румынию). Есть нотариальное разрешение от родителей на выезд, в котором указано, что будут пересекать границу Румынии, Болгарии и Турции. (Хотят из Болгарии поехать на экскурсию в Стамбул на машине). Не будет ли проблем с выездом на границе Болгария-Турция с доверенностью на украинском языке? И может у кого-нибудь есть опыт подобных поездок? Где можно остановиться в Стамбуле? Заранее спасибо.
15 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi