Pytania o Słoneczna plażaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Słoneczna plaża
4 roku wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Nie lubimy dużych hoteli, jedziemy w drugiej połowie czerwca, jest nas 2. i 2 dzieci. przez 9 lat.
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 32 odpowiedź
Czy bez problemu zwracają tę zaliczkę, czy zamiast karty kredytowej można oddać gotówkę, czy lepiej anulować rezerwację i wziąć inny hotel? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy warto rozważyć ten hotel? Chcę czysty, cichy, jadalny hotel. Jaka jest różnica między etui Prima a tylko 3* obudowami? Byłabym wdzięczna za pomoc w wyborze!
6 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Witam. Czy masz animację dla dzieci?
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy drzwi do łazienki są na balkonie? tylko na niektórych zdjęciach widać przezroczyste drzwi balkonowe .....
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam. Poradził hotelowi Balaton i Corona. Jadę sam, budżet nie jest duży. Jakie są najnowsze recenzje hoteli? Dzięki.
7 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Potrzebujemy hotelu 2-3* gdzie jest minimum wypoczywających rodzin z dziećmi .najlepiej blisko morza i niedaleko od centrum resortu .Powiedz mi jeśli wiesz. Chcę odpocząć przy basenie))
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Prosimy o poinformowanie hotelu w Słonecznym Brzegu. Podróżujemy z przyjacielem. Chciałbym, żeby było blisko morza i centrum miasta.Aby mieć więcej animacji młodzieżowej i sportowej (aerobik, gimnastyka)
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 20 odpowiedzi
Jesteśmy dwojgiem dorosłych i dwójką dzieci w wieku 6 lat. Witam wszystkich starych znajomych. Yunona 3*, DBL, ALL Sunrise Club 3*, DBL Large, WSZYSTKIE Continental 3*+, DBL, WSZYSTKIE SanSet 3* WSZYSTKIE
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Witam. Chciałbym wiedzieć o obozie dla dzieci Star Club. Klub sportowy, do którego uczęszcza moje dziecko, organizuje w tym hotelu obóz treningowy. Po przeczytaniu recenzji byłem trochę zdezorientowany. Recenzje są tak sprzeczne, że nawet nie wiesz, co o tym myśleć. Dziecko ma 7 lat, chłopczyk. Już samodzielnie wyjechał latem ubiegłego roku na obóz letni i do sanatorium. Ale teraz nie odważę się wysłać dziecka do tej pory i przez Ukrainę.
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Od 8 do 14 w Słonecznym Brzegu Chciałabym zrobić zdjęcia pięknej rodziny z małymi dziećmi, kochankami lub piękną dziewczyną (jestem profesjonalnym fotografem)
8 lat wstecz  •  9 subskrybenci 15 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Drodzy eksperci! Znowu zwracam się do Was o radę! Wybieram hotel na wakacje 2016. Potrzebuję HB (śniadanie-obiad) Nie szukam luksusu, byłoby czysto, a jedzenie jadalne. - coś animowanego. Jak na razie Balaton, Trakia Garden, Azurro , Pliska, Phoenix mają na myśli. Środkowy. Recenzje wszystkich są bardzo sprzeczne, chcę poznać prawdziwe informacje. A może możesz polecić inny hotel do obejrzenia? Dziękuję, że nie pozostawiłeś mojego pytania bez odpowiedzi!
9 lat wstecz  •  7 subskrybenci 16 odpowiedzi
Pokaż więcej »