Pytania o DubaiMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Dubai
ZEADubai
Nie bądź tani, wycieczka obejmuje śniadanie i kolację.
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
ZEADubai
Witam. Doradzać, gdzie nie można drogo, a co najważniejsze, na prostych plastikowych ukraińskich prawach do wynajęcia samochodu w Dubaju?
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
ZEADubai
8 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
ZEADubai
Pilnie kupię księgę bonów na 2015 rok do 22 kwietnia. Potrzebne: akwaria, ferrari, ankiety, łodzie i żywność. Napisz do [email protected]
9 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
ZEADubai
Powiedz mi, proszę, czy to jedno miejsce, czy inne (w przeciwnym razie pomyliłem się z licznych recenzji) Madinat Jumeirah and the Walk? I powiedz mi proszę, jak się tam dostać ze stacji Mall of the Emirates. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi!
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
ZEADubai
Do 21 listopada 2014 będę w Sharjah
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
kto wie będzie działać w listopadzie GLOBAL VILLAGE, a gdzie jeszcze pospacerować
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
ZEADubai
Cześć! Do Dubaju jedziemy 8-14 maja. 3 pary. 1. Ile pieniędzy powinienem zabrać (dla dwóch osób) ze sobą na tydzień w Dubaju? - brak zakupów 2. Czy muszę samodzielnie chodzić na wycieczki lub odwiedzać miejsca? 3. Co trzeba odwiedzić? Z góry dziękuję!
10 lat wstecz  •  13 subskrybenci 17 odpowiedzi
Powiedz mi, czy można dojść do stacji metra Business Bay?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jakie zabytki można zobaczyć, korzystając z wypożyczonego samochodu?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę powiedz mi, jak dostać się do Burdż Chalifa metrem i ile kosztuje taksówka do wieży. dzięki
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dojeżdżamy o 20.00 do hotelu Safron w rejonie Al Riga, nie chcemy tracić wieczoru Powiedz mi gdzie mogę iść o 22.00 z ulicy Al Riga?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jedziemy do tego hotelu w listopadzie.Co powiesz na ciszę w hotelu, czy w piwnicy jest klub nocny?W przeciwnym razie czytasz o innych hotelach, więc ludzie nie mogą spać do 3 nad ranem.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
ZEADubai
Proszę wyjaśnić, kto był kilka razy. śpiewające fontanny w ZEA tylko w jednym miejscu? czy jest gdzieś indziej? a na kolejnych przedstawieniach muzyka się zmienia? to jak z góry dowiedzieć się, jaka będzie muzyka (arabska czy inna)? Czy wszystkie programy z muzyką arabską? Cholera, obejrzałem kilka filmów, no cóż, wcale mi się nie podobało (bez oświetlenia wieczorem ????), a arabska muzyka nie jest moja. (to po obejrzeniu fontann w las vegas)
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
ZEADubai
Kto wie, powiedz mi!!!
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
какими автобусами городскими можно добраться от отеля до бесплатных пляжей и до моллов. Где рядом остановка автобусная. есть ли маршруты от аэропорта Дубаи в сторону Saffron Hotel
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
czy można wykupić wycieczkę bez posiłków?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
ZEADubai
Powiedz mi proszę, czy jest ciekawie jeździć tym czymś, czy warto poświęcać na to czas i ile to kosztuje?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
ZEADubai
Witam, kto podróżuje w tym okresie do Dubaju lub innego emiratu, odpowiedz! Planujemy aktywne wakacje i dużo wrażeń! Poszukujemy firmy!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
ZEADubai
Jak wygląda Dubaj w Ramadanie z jedzeniem, wycieczkami i ogólną atmosferą? Nie na próżno pójdziemy, jeśli pójdziemy w tym czasie? Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »