Pytania o DubaiPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Dubai
ZEADubai
4 roku wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
ZEADubai
Czy zniesiesz upały w Dubaju w czerwcu, lipcu i sierpniu? A może po prostu schować się pod klimatyzatorami? Czy umiesz pływać w morzu? Spaceruj przynajmniej wieczorem po mieście. Widzieliśmy, że nawet w nocy temperatura wynosiła 38*C.
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 14 odpowiedzi
ZEADubai
Z doświadczeń poprzednich lat. Interesują mnie daty od 20 grudnia do 10 stycznia.
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
ZEADubai
Dzień dobry! Drodzy turyści, proszę powiedzcie mi, kto odpoczywał w ZEA na początku sierpnia. Byliśmy w maju i na początku czerwca. W zasadzie rozumiem pogodę, w czerwcu nie było dla mnie zbyt gorąco, tylko w zatoce było ciepło do pływania. Fora piszą, że sierpień to najgorętszy miesiąc na wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Może wybierz połowę lipca? A może od początku sierpnia różnica temperatur nie jest zauważalna? Dzięki za odpowiedzi)
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
ZEADubai
najlepiej metrem
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
ZEADubai
Powiedz mi proszę, jak gorąco jest w kwietniu w Dubaju, czy można wytrzymać wycieczki? Jeśli to możliwe, porównaj z Egiptem w tym samym okresie. Z góry dziękuję
10 lat wstecz  •  10 subskrybenci 10 odpowiedzi
ZEADubai
Którą kartę SIM lepiej zabrać do korzystania z Internetu ..... i rozmowy na Ukrainę są interesujące.
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
ZEADubai
Witam wszystkich! Ja i mój mąż jedziemy do Dubaju w drugiej połowie stycznia na 10 dni. Nie zdecydowaliśmy się jeszcze na hotel, szukamy 3-ku, miasta, pod uwagę Kassels al Barsha i Citymaks Al Barsha ze śniadaniem, bo zamierzamy spędzić tylko noc. Co jeszcze możesz zaproponować? Ale mojej wiernej bardziej interesują warunki pogodowe i temperatura wody, bo nie lubią zimnej wody))) Ale nie obchodzi mnie to, po prostu widzę zbiornik - zaraz tam, przy każdej pogodzie) Kto odpoczął, proszę o udostępnienie twoje wrażenia i uczucia. Z niecierpliwością czekamy na święta, nie chcemy się przeliczyć. Mój dąży do cywilizacji i poleciałbym na Sri Lankę, ale nie umiem tego przekonać (((I rozstałem się do końca i to ;-) uwierz mi)) Dziękuję wszystkim nebayduzhim!)
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 16 odpowiedzi
ZEADubai
powiedz mi, że jedziemy do Dubaju na nowy rok, jaka jest pogoda o tej porze, czy można się opalać, pływać, czy będzie zimno i jak się ubrać,
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
ZEADubai
Czy woda nie jest zimna w lutym-marcu? A jaki hotel wybrać z piaszczystą plażą o łagodnym nachyleniu?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
ZEADubai
Jedziemy 10-13 listopada na tydzień. Jaka jest temperatura wody i powietrza?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
ZEADubai
Powiedz mi, jaka jest pogoda w połowie września w Dubaju z silną falą upałów?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
ZEADubai
Powiedz mi, czy upały w Dubaju są do zniesienia w drugiej połowie czerwca, także w lipcu? A jaka jest temperatura wody w zatoce? czy pływanie jest możliwe?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
ZEADubai
A jednak czy morze kwitnie w Zatoce Perskiej (w sensie drobnych glonów, piana na wodzie)? Dziękuję za odpowiedź.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
ZEADubai
czy mój syn i ja odczujemy brak tlenu w marcu czy na początku kwietnia; ponieważ przeczytałem, że w ZEA jest BRAK TLENU.
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
ZEADubai
Do ZEA jedziemy w marcu lub kwietniu. Interesują mnie pogoda, temperatura wody...
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
ZEADubai
Powiedz mi proszę, jaka jest pogoda na początku zimy w Dubaju (koniec listopada-początek grudnia)? czy można pływać, czy jest mgła, wiatr? jeśli to możliwe, porównaj z Egiptem. dokonujemy wyboru. dzięki.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy basen jest podgrzewany?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
ZEADubai
Powiedzcie mi proszę, życzliwi ludzie, jaka jest pogoda w Dubaju w sierpniu, czy jest to znośne, czy lepiej nie kołysać łodzią, do której naprawdę można być na plaży i czy czujecie się senni z powodu niska zawartość tlenu w powietrzu?)) Dziękuję, naprawdę czekam na Twoje odpowiedzi!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Jaka jest pogoda w Dubaju w maju?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
ZEADubai
Turystki za tydzień po raz pierwszy w Emiratach. Jakie ubrania zabrać? Powiedzieć! Z Egiptem i Turcją jest łatwiej: rzuć szorty, T-shirty, stroje kąpielowe - i idź! Naprawdę mam nadzieję na radę)))
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 25 odpowiedzi
Witam wszystkich! Idę do City Max pod koniec lutego. Zainteresowany morzem! Czy teraz jest ciepło??? Jak dostać się na plażę? Jaka jest opłata za ubezpieczenie??? Którą plażę poleciłbyś? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!
12 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
ZEADubai
kto był w Dubaju w lutym, czy jest tam dogodna pogoda? Czy mogę samodzielnie podróżować komunikacją miejską i metrem? zatrzymamy się w okolicy El Barsha niedaleko centrum handlowego Emirates Mall.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
ZEADubai
Jedziemy do Dubaju w lutym, proszę powiedz mi jaka jest temperatura powietrza i wody. Czy wygodnie jest tam chodzić i pływać?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jedziemy w drugiej polowie lutego chcialbym wiedziec czy w basenie jest ogrzewanie wody? Dzięki!
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
ZEADubai
Planujemy lot do Dubaju w połowie stycznia. Czy będziemy mogli w tym czasie pływać w Zatoce Perskiej. Jaka jest teraz temperatura wody?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
ZEADubai
Czy możesz mi powiedzieć, kto był w Dubaju w marcu? jaka jest temperatura wody? Powietrze? Czy wygodnie jest tam być, czy nie. - Ogólnie wszystkie niuanse, pliiz))))
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
czy woda w basenie jest podgrzewana?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
ZEADubai
Witam! Na przełomie maja i czerwca wybieramy się z mężem na wakacje do Dubaju. Czy możesz mi powiedzieć, jaka jest tam pogoda? Czytałam, że jest tam nieznośnie gorąco i wilgotno. Czy można to porównać z Turcją w upale lub gorzej?
13 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
ZEADubai
jaka jest pogoda w połowie lutego?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »