Pytania o SudakWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sudak
Po wakacjach w tym hotelu chcieli pojechać do Ałuszty na kolejny tydzień - i czy ten certyfikat będzie tam potrzebny?
3 roku wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy ktoś nocował w Hotelu Sparrow's Nest z dziećmi? Napisz proszę
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Zainteresowany w okresie od 20 do 25 sierpnia. Koszt pokoju to nie więcej niż 90 USD. na dzień. Najlepiej blisko morza. A może masz inne opcje? Z góry dziękuję
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Wybieramy się w podróż poślubną i wybieramy miejsce, które odpowiada cenie/jakości. Podobały mi się twoje recenzje hoteli.
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Albo perła nad morzem.Poleć niedrogi i dobry pensjonat.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Planujemy urlop od 2 do 12 sierpnia. 2 osoby dorosłe + dziecko (3 lata). Zainteresowany kosztami utrzymania i możliwością rezerwacji.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
wyślij odpowiedź pocztą: [email protected]
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
PROSZĘ NAM POWIEDZIEĆ JAK ZAMIEŚCIĆ POZYTYWNĄ OPINIĘ O PHOENIX ??? MOGĘ WYSŁAĆ CIĘ NA ADRESY E-MAIL ORAZ ZDJĘCIA TYCH PISEMNYCH RECENZJI OBIECAŁEM PRZYJACIÓŁM PISEMNE NASZE RECENZJE. PRZYJACIELE, DZWONIĄ DO MNIE I PROSZĄ O WYPEŁNIENIE OBIETNICY I MIEJSCA, A WYCIECZKA NAPRAWDĘ NIE POSTUJE I NIE BLOKUJE. Co robić, pisać do gazet, aplikować do telewizji, iść do posłów, ministerstwa czy organów ścigania.
12 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
JAK ZAMIEŚCIĆ DOBRĄ RECENZJĘ I ILE POWINNIŚMY ZA TO ZAPŁACIĆ NASZA OPINIA?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dzień dobry. Czy ktoś może podzielić się wrażeniami z wypoczynku w Hotelu Uskut w Sudaku?Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
W połowie sierpnia jemy z rodziną z dzieckiem (2,5 roku) na odpoczynek. Chciałbym, żeby hotel był blisko morza, na jego terenie był basen i plac zabaw, aw pokoju była klimatyzacja. cena za pokój do 600 UAH. Z góry dziękuję wszystkim.
13 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Kto tam był, podziel się wrażeniami.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
chcemy osiedlić się z naszą rodziną w sektorze prywatnym we wsi Morskoje z dwójką dzieci w czerwcu, nie więcej niż 100 UAH dziennie, powiedz mi, czy znalezienie tam mieszkania jest realistyczne, jemy pierwszy raz
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
którzy odpoczywali w hotelu "Marat", podzielcie się swoimi opiniami
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Właściwie wszystko jest pod znakiem zapytania. Hotel nie jest reprezentowany na tej stronie, więc zadaję takie pytanie.
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
ja i mój mąż pojechaliśmy do Rybachye przez 2 lata z rzędu, a teraz chcemy zobaczyć zabytki Sudaka i ogólnie dobrze odpocząć.
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pod koniec lipca chcemy odpocząć w Sudaku.Trzy rodziny (każda ma 2 osoby dorosłe i 1 dziecko w wieku 7-9 lat)Powiedz mi gdzie najlepiej się zatrzymać? Głównym wymaganiem jest bardzo blisko morza i opcja ekonomiczna
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcemy jechać do Sudaka w czerwcu 3 osoby dorosłe i dziecko 2,5 roku. Podaj mi niedrogą i przyzwoitą opcję. Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dobrzy ludzie POMAGAJĄ, nie mogę znaleźć kontaktów z pensjonatu, może ktoś był na "Dwórze Hiszpańskim"?
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź