Pytania o RybachyWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rybachy
Dzień dobry! Zainteresowany kosztem i dostępnością miejsc od 12.0813 na 12 dni, jedna osoba dorosła + 1 dziecko.Najlepiej z 3 posiłkami dziennie.
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Planujemy wakacje z małym dzieckiem, dlatego szczególnie interesuje nas plaża, jej czystość i głębokość
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
W czerwcu odpoczniemy na Krymie, a raczej w Rybachach.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Dzień dobry! Jedziemy z dziećmi na wakacje do fregaty Santa Maria. Czy możesz mi powiedzieć, czy oferty na stronie hotelu odpowiadają rzeczywistości? Jak plaża, czy nie leżą sobie na głowach jak w Ałuszcie? Czy rzeczywiście leżaki są udostępniane gościom? Dziękuję Ci!
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Kompleks sportowy „Arena” kto tam był?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Kto odpoczywał w tym hotelu???Zarezerwowaliśmy pokoje na początek września, jedziemy z małym dzieckiem (2 lata).Niestety nie udało mi się znaleźć ani jednej opinii.Powiedz mi kto tam był, jak tam obsługa ,jedzenie iw ogóle plusy i minusy??SOS!!!!!
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcę wypocząć na łowisku od 13.07.10 niedrogo, jesteśmy dwoje dorosłych, syn ma 8 lat.. niedrogo prosze o pomoc bez jedzenia..
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Gdzie można tanio odpocząć z dzieckiem? Jakie są ceny na przykład w Czajce?
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Planujemy odpoczynek po 20 sierpnia 3 osoby dorosłe 2 dzieci Ile będzie zabawy Czy jest parking dla samochodu (drogi)
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi