Pytania o PiaszczystyWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Piaszczysty
Czy opiekun może towarzyszyć dzieciom na zewnątrz z nianią?
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz ile będzie kosztował odpoczynek od soboty do niedzieli od rana do wieczora z 3 posiłkami dziennie dla 3-osobowej rodziny dziecko 10 lat może być bez klimatyzacji z udogodnieniami w dniach 21-22 czerwca
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy informacje o kąpieli glinianej są aktualne w Twoim ośrodku?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam. We wsi odpoczniemy pod koniec lipca, około 21.07. Gdzie mogę zobaczyć szczegółową galerię zdjęć Twojego hotelu??
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zainteresowany wakacjami w czerwcu 2014 Planujemy wakacje od 14.04 do 14.06.2014. Dwie rodziny: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko w wieku 5 lat, 2 osoby dorosłe + dziecko w wieku 2 lat. Czy możesz mi powiedzieć, jakie opcje pokoju możesz zaoferować, cenę? Czy są zniżki dla dzieci? Jaka jest zwykle pogoda i morze w tym okresie?
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Czytałem w recenzjach, że wejście do morza jest dość trudne (natrafiają na małe kamienie i ostre kamyki). Powiedz mi proszę, czy te informacje są prawidłowe i czy konieczne jest zabranie ze sobą kapci avka?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry! Przyjedziemy z rodziną do hotelu na długie wakacje. Pojawiło się pytanie domowe: czy w hotelu jest pralnia? A przynajmniej pralka, z której możesz korzystać? Podróżujemy z dzieckiem, więc przyjmuje się, że ubrania brudzą się często i w dużych ilościach. Lub weź ze sobą wszystkie narzędzia do prania - proszek, spinacze do bielizny, umywalkę? Czy w pokojach są suszarki do ubrań? Czy można prasować - wypożyczyć żelazko? Jaki jest przybliżony koszt usług, jeśli są dostępne?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
zainteresowany dnem Z góry dziękuję
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Chcesz dowiedzieć się więcej o hotelu i cenach?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Zamierzamy odwiedzić ten hotel. Dwoje dorosłych i 9-letnie dziecko. Pytanie do tych, którzy tam byli - jakie apartamenty polecilibyście w głównych budynkach czy w domkach dodatkowych? Czy w ogóle robią różnicę? Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
dzień dobry pytanie powstało ze względu na to, że moja rodzina zawsze musi być w cieniu na plaży, nie będziemy musieli biegać rano i nie zajmować miejsca pod markizami (mowa o odpoczynku w druga połowa lipca).Dziękuję za odpowiedź.
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Przeczytałem na stronie w warunkach i cenach, ale do końca nie zrozumiałem. Byłem w tym samym Amare - mają wszystko, tak jak ty miałeś. Zgadzam się, że rozmowa z przyjaciółmi z innych hoteli w altanie przy wejściu nie jest zbyt wygodna. W zasadzie jesteśmy zadowoleni z zapłaty za naszych dziennych gości - zwłaszcza, że ​​jest to od razu ze wszystkimi usługami i wyżywieniem... ALE PYTANIE, KTÓRE BARDZO MNIE BARDZO NIEBAWE: idziemy do Was ze względu na bezpieczeństwo i brak obcych na terytorium, ponieważ dla wielokrotnie powtarzanego słowa „komora”. Czy hotel zamieni się w podwórze pasażu??? Czy oprócz mieszkańców nie pojawi się sto osób ??? Czy jest to dodatkowy dochód, czy tylko dla gości Twoich gości, aby nie spotykali się przy wejściu? - Mam nadzieję na drugą opcję, bo w przeciwnym razie na pewno wykluczymy się z grona stałych klientów :(((
12 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
A gdzie suszą rzeczy? I niecodzienne pytanie – skoro w pokojach na podłodze są kafelki (wielu narzeka, że ​​jest zimno) – dlaczego hotelu nie stać na zapewnienie gościom jednorazowych kapci? A jednak – szampon, żel, mydło do rąk – czy trzeba je też ciągnąć ze sobą? Jak będzie w tym roku? Dzięki.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Dzień dobry! Mam pytanie do tych, którzy mieszkali w pokoju nr 7 lub junior suite w dowolnym domku: czy na wspólnym tarasie jest jacuzzi jak na zdjęciach pokoi? Czy ten taras jest w jakiś sposób podzielony między pokoje, czy też dwa pokoje tłoczą się na tej samej platformie? jaka jest więc różnica między pokojem junior suite? komfort? i standard? czy standard ma własny taras, ale czy komfort i junior suite mają wspólny taras? Z góry dzięki za odpowiedź!
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Bardzo starannie wybraliśmy miejsce wypoczynku, organizator wycieczek gorąco polecił to konkretne miejsce na pobyt z dzieckiem, a teraz okazuje się, że prawie wszystkim wczasowiczom się tam nie podoba. Poza tym dzieci chorują. A my jedziemy z Syberii po zdrowie często chorego chłopca. Proszę doradź. jak się zrelaksować z najmniejszą stratą. Więc nie chcesz się zawieść za prawie 60 000 rubli!
13 lat wstecz  •  4 abonent 25 odpowiedzi
Chcemy odpocząć we wrześniu przez co najmniej 2 tygodnie, pytanie, który z nich lepiej dla nas zarezerwować pokój z 2 dzieci (2 i 5 lat) Szkoda, że ​​dzieci nie mają własnego pokoju?
13 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
Pytania: - kto jeszcze wybiera się do Mar Le Mar na majowe wakacje? - czy na majowe wakacje w hotelach krymskich jest wiele rodzin, czy dzieci zostaną bez towarzystwa? - Jak myślisz, czego można się spodziewać pod względem pogody ze względu na późną Wielkanoc w tym roku? Czy ktoś ostatnio przechodził obok hotelu? A co z obiecaną odbudową terytorium? - Czy możesz mi powiedzieć, ile będzie kosztować taksówka z Sandy do parady tulipanów w Ogrodzie Nikitskiego (tym razem zdecydowaliśmy się obejść bez samochodu)? - no a przy tym o kosztach taksówki lotnisko Symferopol-Sandy w maju (w hotelu transfer kosztuje 35 EUR w jedną stronę)?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czym jest hotel Mar le Mar? Gdzie być w stosunku do innych hoteli-sanatoriów? Jaka jest pogoda i morze w Peschanoe w drugiej połowie sierpnia? Piszą, że KAŻDY dzień jest burzą, czy rzeczywiście tak jest?
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jadę do tego hotelu we wrześniu. Czy ten hotel jest polecany przez tych, którzy już tam byli? Z góry dziękuję za wszystkie opinie.
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcielibyśmy przyjechać we wrześniu
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
We wrześniu
15 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
Chcemy jechać we wrześniu
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chcemy jechać we wrześniu
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Może Baby Boom jest lepszy? (dziecko 6 lat)
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcemy przyjechać do Was na początku sierpnia, od 4-5 na około 2 tygodnie 2 osoby dorosłe + 2 dzieci 3 i 6 lat. Zastanawiam się czy macie dwupokojowe apartamenty z balkonem, klimatyzacją, ciepłą wodą cały czas i ile taki pokój kosztowałby na dobę bez posiłków i tylko ze śniadaniem.
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, gdzie mogę znaleźć stronę internetową tego hotelu. dziękować. [email protected] Alyona
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź