Pytania o OrdzhonikidzeWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ordzhonikidze
Czy warto tam jechać? Przeczytałem okropne recenzje i pomyślałem.
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dobry dzień! Zainteresowany recenzjami Villa Svetlana. Jak smaczna/droga stołówka. Jak wygodne są pokoje, ... czy słychać w nocy hałas z nasypu itp. Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 19 odpowiedzi
Dzień dobry proszę mi powiedzieć jak tanio odpocząć z rodziną z małym dzieckiem, jedziemy do Feodosia od 22 sierpnia do 2 września i nie wiemy co wybrać, żeby wygodnie i tanio odpocząć w pensjonacie, hotelu lub wynajmie 2-pokojowe mieszkanie. mieszkanie? Czytałem już dużo opinii o 3 wsiach (Ordzhonekdze, Coastal and Seaside), ponieważ nie byłem nigdzie w tych częściach, bardzo trudno jest coś wybrać? Z góry bardzo dziękuję
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Na ile wiarygodne jest zarządzanie tym pensjonatem? Wpłaciłem zaliczkę, podałem datę przyjazdu z numerem pociągu, samochodu, godziną. Minęły ponad 2 tygodnie bez odpowiedzi. Chociaż co 5 dni wysyłam im list e-mailowy. Bardzo ekscytujące. Nie wiem jak inaczej się z nimi skontaktować. Powiedz mi, jak być? Dziękuję Ci. Tatiana
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czytałem wiele różnych informacji o wakacjach w Ordzhonikidze, ale nadal nie rozumiałem, czy wygodnie jest tam wypoczywać z dziećmi. Szczególnie proszę o odpowiedź tych, którzy mieszkali w mini-pensjonacie "Morskoj"!!!
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi