Pytania o Nowy ŚwiatWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Nowy Świat
Dzień dobry Czy hotel ma przynajmniej mały własny obszar?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry. Czy hotel posiada przynajmniej małą powierzchnię?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dobry wieczór Czy możesz mi powiedzieć, czy jest e-mail do tego hotelu?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dużo słyszałem o kurorcie Novy Svet, chcę tam zabrać dzieci, podobał mi się hotel Prince Galitsyn w Internecie - drogi, luksusowy, ale co kryje się za tą piękną muszlą? Czy usługa uzasadnia koszt? jak daleko do morza? nuda wieczorem? Kto był, podziel się wrażeniami?!
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
są gotowi do zamieszkania w Państwa hotelu od 09.05.2011 do 16.09.2011 są zainteresowani kosztami pokoi. napisz [email protected]
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Mój mąż i ja chcemy pojechać na podróż poślubną na tydzień do Nowego Świata (sami z Symferopola). Czy można wynająć pokój i jakie są ceny? (od 5-6 września do 12 września) Z góry dziękujemy za odpowiedź :))
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Cześć. Zamierzamy odpocząć w Nowym Świecie od 14.08.11 do 27.08.11 - 2 osoby dorosłe i 1 dziecko. Ile będzie kosztować mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i bez balkonu? Ile kosztuje mieszkanie 1-pokojowe z balkonem i bez balkonu? Czekamy na odpowiedź. Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Dobry wieczór! Proszę powiedzieć, czy w sierpniu (pierwsza połowa miesiąca) w Państwa hotelu są jeszcze wolne pokoje? Chcielibyśmy zostać z Tobą razem z koleżanką przez 9-10 dni. Z poważaniem Eleno. [email protected]
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dobranoc! Chcielibyśmy odpocząć z Państwem od 29.08.11 do 03.09.11. Skład naszej grupy: 1 rodzina - 2 osoby dorosłe. + 1 niemowlę (5 miesięcy); 2 rodziny - 1 osoba dorosła + dziecko (13 lat) + dziecko (1 rok); 3. rodzina - 2 osoby dorosłe Chcemy mieć pokoje w pobliżu iz widokiem na morze. Prosimy o przesłanie informacji o dostępności, kosztach i warunkach płatności.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę o przesłanie cennika ceny pokoju za dobę we wrześniu planujemy na 14 dni.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czytamy recenzje i chcielibyśmy dokładniej poznać ceny, a najlepiej zdjęcie Twojego Zamku!
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam! Jak skontaktować się z hotelem? (numer + 38 06566 34242) - krótkie sygnały dźwiękowe? Dlaczego w adresie hotelu jest tylko ulica? Gdzie jest numer domu? Bardzo dobre opinie i miejsce bardzo mi się podobało, może ktoś jest świadomy powyższych pytań. Jeśli wiesz, pomóż to rozwiązać. Może ktoś zna nazwiska właścicieli i jak mogą się z nimi kontaktować inne telefony.
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Powiedz mi pzht, biuro podróży proponuje nam zameldowanie się w Grand Hotelu, który znajduje się w Nowym Świecie pod adresem: ul. Golicyn, n-19, ale ku naszemu wielkiemu ubolewaniu, nie ma o tym informacji w Internecie (czyli recenzji). Może ten hotel jest tym, który turyści nazywają hotelem „Golitsyna 19”? Kto może nam pomóc? Reagować. Będę ci wdzięczny.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wyjeżdżam na wakacje z mężem
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Wyjeżdżam na wakacje z mężem
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Ja i mój mąż jedziemy na wakacje, na pewno chcemy pojechać do Nowego Świata!
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
potrzebujesz 2 pokoje z łazienkami lub 1 pokój 2-3 dla 2 rodzin, data przyjazdu wieczór 11.08
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Doradzę dowolny hotel, hotel, sanatorium, pensjonat na wakacje z dzieckiem 1 rok 10 miesięcy, coś niedrogiego, bliżej morza. do nowego świata przybywamy 25 lipca, planujemy zostać 10 dni
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Poleć komuś dobry niedrogi hotel w Nowym Świecie!!!)))
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
plusy i minusy wakacji
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź