Pytania o GurzufWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Gurzuf
Jak zarezerwować pokój dla 2 osób dorosłych 1 dziecko (10 lat) od 1 sierpnia do 14 sierpnia. Cena standardowa pokoju?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Co się dzieje z plażą? Czy on jest? A jeśli jest co i gdzie?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
KrymGurzuf
Ludzi prosze o doradzenie, w Gurzuf coś w okolicach 400 UAH za dobę (najlepiej hotel) w lipcu. Pokój jest interesujący z udogodnieniami, jedzenie nie jest ważne, niedaleko morza. Dorosły + dziecko 12 lat. Nigdy nie byłem w Gurzuf.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
KrymGurzuf
Od 18 kwietnia podróżuję z 5-letnim dzieckiem, najlepiej w wolnej klasie, a raczej w sektorze prywatnym.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy jest telewizor z placem zabaw?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
chce iść
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
KrymGurzuf
chce iść
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
KrymGurzuf
Chcę pojechać w przyszłym roku
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
KrymGurzuf
chce iść
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Idę z synem 1 raz do ai-danil, interesuje mnie wejście do morza.Czy kamienie są duże czy kamyki?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
KrymGurzufArtek 2*
proszę powiedz mi, co zabrać i do którego obozu się udać?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
KrymGurzuf
MAMY DZIECKO 7 LAT BARDZO CHCE SIĘ WYPOCZYWAĆ W KOMFORCIE!!!!!!!!!!!!
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Teraz ośrodek jest nieczynny - jak mogę skontaktować się z obsługą noclegową
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
KrymGurzuf
Czytałem w Internecie o Sea Breeze. Planujemy wizytę pod koniec sierpnia. Opinie o hostelu wydają się być dobre. Myli tylko, że w pobliżu jest dyskoteka.Powiedz mi, czy naprawdę jest tak głośno, że można spać tylko przy zamkniętych oknach? Czy plaża przy pensjonacie jest naprawdę bardzo wąska? Z góry dziękuję za odpowiedzi!
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Proszę, kto był w tym ośrodku, czy możesz mi powiedzieć, czy balkony są bezpieczne dla małego dziecka (4 lata) w głównym budynku? I drugie pytanie: nigdzie nie znalazłem, która droga z głównego budynku na plażę - czy zejście-podejście jest zbyt strome? A może jest winda na plażę? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
prysznic na terenie, ale co? czy to powszechne i wszyscy biegają nago? czy są jeszcze osobne kabiny?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
nie śmiej się, pzh, czy na wieczorne promenady i dyskoteki można zabrać buty na wysokim obcasie? i ogólnie, czy jest miejsce, żeby „wyjść do ludzi”? czy można zabrać ciepłe ubrania? czy można po południu zjeść tanią przekąskę na mieście gdzieś w kawiarni? co słyszałeś o hotelu ?
14 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
KrymGurzuf
Dzień dobry! Chcemy wynająć 1 pokój. mieszkanie blisko morza. Rozpatrzymy wszystkie oferty. Z góry dziękuję Olga
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy jest możliwość wypoczynku z dzieckiem 3,5 roku w pokojach Eurolux, które znajdują się w nowym budynku na brzegu. Na stronie sanatorium napisano, że przyjmowane są dzieci od 4 roku życia.
14 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
KrymGurzufArtek 2*
nie mogę się zdecydować..........
15 lat wstecz  •  18 subskrybenci 23 odpowiedź
zastanawiasz się, gdzie zjeść?
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
nowoczesna bryza - wieżowiec. jego zalety? blisko dziadka Lenina jak się nazywa? czym jest korpus Puszkina i Czechowa? jeśli potrzebujesz ciszy - gdzie lepiej żyć? Kto rozlicza: recepcja przy odprawie czy panie w budynkach?
15 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź