Pytania o GaspreWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Gaspre
W lipcu planujemy rodzinne wakacje w "Maracie". Jedziemy samochodem. Jeśli zabierzemy ze sobą kilka rowerów, czy będzie miejsce do ich przechowywania, myślę, że na płatnym parkingu?
9 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Jeśli tak, czy jest to płatna przyjemność? A co z odżywianiem – opinie od skrajnie pozytywnych do bardzo negatywnych?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
A po której stronie znajduje się balkon?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Czy mogę dzielić bilet dla siebie i dwójki dzieci bliźniaków?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 29 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
Chłopaki! Powiedz mi, przepraszam, na co musimy zwrócić uwagę podczas nadchodzących wakacji we wrześniu? Jakie są wady? Jak jedzenie dla dzieci?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Witam!5 lat temu odpoczywałem jak dzikus, teraz zarezerwowałem wycieczkę na 12 dni!Podróżujemy z dzieckiem 3 lat, powiedz mi czy w pokojach w budynku 9 są standardowe ręczniki?Gdzie jest bezpieczniej wymienić dolary i ruble?W Symferopolu czy na miejscu?A w ogóle kto odpoczywał z dziećmi, jakie są niuanse?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę powiedz mi, że mój mąż i ja będziemy odpoczywać w twoim hotelu od 18.07.12, ale jest jedna rzecz ... Z naszego miasta (Niżny Nowogród) możemy opuścić odpowiednio 16.07.12, my przyjeżdżamy do Maratu 17.07.12, czy będzie można zapłacić osobno za pokój 2-osobowy na dobę w tym dniu i jaki jest koszt?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Mój mąż i ja chcieliśmy iść razem, dobrzy znajomi doradzili nam ten hotel, cennik nie jest wyjaśniony: koszt to 3120 rubli. za dzień za osobę w pokoju dwuosobowym czy za pokój za dzień dla dwóch osób? (1560 rubli za osobę za dzień)
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę odpocząć z dziećmi niedrogo, 1 osoba dorosła, 2 dzieci 4 lata bez zapewnienia miejsca, 14 lat
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedzcie mi proszę, jak wygląda sytuacja z wodą w godzinach szczytu na 5 i 6 piętrze? Czy naprawdę można wziąć prysznic?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pod względem widoku z okna i poziomu hałasu? Planujemy przyjechać we wrześniu. 2 osoby dorosłe i 5-letnie dziecko. DZIĘKUJĘ1
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
13 listopada wesele wybiera, gdzie pójść taniej i cieszyć się pięknym widokiem z okna i pokoju.
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów 2 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Kto odpoczywał w Ai-Todor, powiedz jakie pokoje są standardowe na północy i jaki jest widok z okien?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Jadę sam z dzieckiem do Aj-todor-jug, sam z dzieckiem z Białorusi, pociąg przyjeżdża 6 września rano, jakie są opcje noclegowe?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
KrymGaspraDnepr 2*
na terenie sanatorium znajduje się dawny budynek nr 6, inne budynki, w których można mieszkać bez leczenia. Kto zna warunki, kontakty?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Byłbym bardzo wdzięczny za opis sanatorium Ukraina - pokoje, wyżywienie, leczenie oraz za opinie.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
KrymGaspraDnepr 2*
Zainteresowany sanatorium Dniepr w Gasprze. Chcę doprecyzować warunki pobytu.
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Przyjeżdżamy do Ciebie za miesiąc. Dziecko jest małe, bez łóżeczka - nie ma mowy. O ile rozumiem, pensjonat tego nie zapewnia. Zabranie dodatkowego łóżka dla syna jest dość drogie. Czy moglibyśmy zapewnić jakąś kanapę lub łóżeczko? Czy w Maracie można wypożyczyć łóżeczko dziecięce? Z góry dzięki za odpowiedź.
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Chcą wybrać pokój rodzinny lub apartament na pierwsze 2 tygodnie września.28/08-09/09/11 1. Proszę napisać co to jest mini kuchnia? Czy jest jakieś urządzenie do gotowania, na zdjęciu widzimy tylko kuchenkę mikrofalową. (1,5 letnie dziecko ma alergię, musi samodzielnie gotować, chociaż my sami bardziej lubimy jedzenie w restauracji) 2. Czy basen jest czynny w pierwszych 2 tygodniach września? Kiedy i na jak długo jest zamykana na czas sprzątania? 3. Czy w pobliżu jest supermarket spożywczy (np. soki dla dzieci i posiłki do kupienia)? 4. Nie mogę określić ceny, ile będzie kosztować pokój dwuosobowy? 5. Pociąg SPb-Simferopol przyjeżdża o 3 nad ranem i odjeżdża o 00-00, czy można zapłacić 50% ceny za wcześniejsze zameldowanie i późne wymeldowanie? 6. Czy mogę zlecić przelew?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Ze wszystkich recenzji wynika, że ​​morze jest dobre i czyste. A jak do niego dojechać, jeśli nie windą, a nawet z dzieckiem? A tak naprawdę 300m do plaży?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
NA NIEKTÓRYCH SERWISACH PISĄ, ŻE JEST PROMOCJA dzieci do lat 14 na dostawce - 25% kosztu wycieczki czy to prawda?
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Kupiliśmy już bilet do Park Hotel Marat. Dopiero wtedy przeczytaliśmy recenzje. Wszystko jasne - zanim trzeba było szukać. Przeżyjemy obrzydliwą obsługę, monotonną kuchnię i strome zejście do morza. Czy to naprawdę niepokojące, że wieczorem w kierunku hotelu wiatr przynosi zapach z wysypiska Gasprinsky? Proszę o odpowiedź, kto tam odpoczywał w tym roku. Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
KrymGaspraParus 2*
Zebraliśmy się w Parusie, aby poprawić stan zdrowia dziecka (4 lata), mającego problem z drogami oddechowymi. Kto był leczony, odpowiada. Jak miód. serwis, na jakim poziomie, jakie procedury? Dziękuję, kto odpowie.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zamieszkam na 5m. mieszkanie w standardzie 2-osobowym. Kim on naprawdę jest. I chciałbym wiedzieć, czy w Gasprze są dobre kawiarnie lub dyskoteki. Idę sam, gdzie mogę się bawić.
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Kto ostatnio odpoczywał w „Perle”, czy warto jechać? Sam kupię bilet w pełnej cenie. Czy później będę żałować?
15 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
KrymGaspra
Interesuje mnie sanatorium 2Parus "obok jaskółki. Słyszałem, że w porównaniu do poprzednich lat bardzo się zmieniło na lepsze. Czy możesz mi powiedzieć, czy warto tam jechać latem i kiedy lepiej?
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź