Pytania o Park-Otel «Marat» 3*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
140 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Krym
W lipcu planujemy rodzinne wakacje w "Maracie". Jedziemy samochodem. Jeśli zabierzemy ze sobą kilka rowerów, czy będzie miejsce do ich przechowywania, myślę, że na płatnym parkingu?
9 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Witam!5 lat temu odpoczywałem jak dzikus, teraz zarezerwowałem wycieczkę na 12 dni!Podróżujemy z dzieckiem 3 lat, powiedz mi czy w pokojach w budynku 9 są standardowe ręczniki?Gdzie jest bezpieczniej wymienić dolary i ruble?W Symferopolu czy na miejscu?A w ogóle kto odpoczywał z dziećmi, jakie są niuanse?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę powiedz mi, że mój mąż i ja będziemy odpoczywać w twoim hotelu od 18.07.12, ale jest jedna rzecz ... Z naszego miasta (Niżny Nowogród) możemy opuścić odpowiednio 16.07.12, my przyjeżdżamy do Maratu 17.07.12, czy będzie można zapłacić osobno za pokój 2-osobowy na dobę w tym dniu i jaki jest koszt?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Mój mąż i ja chcieliśmy iść razem, dobrzy znajomi doradzili nam ten hotel, cennik nie jest wyjaśniony: koszt to 3120 rubli. za dzień za osobę w pokoju dwuosobowym czy za pokój za dzień dla dwóch osób? (1560 rubli za osobę za dzień)
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Kupiliśmy już bilet do Park Hotel Marat. Dopiero wtedy przeczytaliśmy recenzje. Wszystko jasne - zanim trzeba było szukać. Przeżyjemy obrzydliwą obsługę, monotonną kuchnię i strome zejście do morza. Czy to naprawdę niepokojące, że wieczorem w kierunku hotelu wiatr przynosi zapach z wysypiska Gasprinsky? Proszę o odpowiedź, kto tam odpoczywał w tym roku. Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już