Forosskii bereg 2*– Opinie

KrymForos
5
Ocena 8.210
na podstawie
5 opinii
№4 w ocenie hotelu Foros
8.0 Numer
8.0 Usługa
8.5 Czystość
6.5 Odżywianie
8.0 Infrastruktura
Pensjonat "Forosskiy Bereg" położony jest w malowniczym parku krajobrazowym, na wybrzeżu Morza Czarnego. To cichy przytulny zakątek, oddalony od osiedli i autostrad. Panują tu wyjątkowo sprzyjające warunki klimatyczne, czyste, ciepłe morze, słońce prawie zawsze świeci. Pensjonat znajduje się 45 km od miast Jałta i Sewastopol, w otoczeniu malowniczych gór, chronionych lasów i parków. Przeznaczony dla 140 gości. Sezon pływacki trwa od maja do października.Więcej →
аватар 9903332
 •  podróżował 6 lat wstecz
Ocena 7.0
To miejsce jest dobre. Czysta plaż a, mał o ludzi, dobre pokoje. Byliś my w 2017 roku i byliś my cał kowicie zadowoleni. Planujemy ró wnież na 2018 rok. Zatrzymaliś my się na rekonesans przed wyś cigiem. W cią gu roku niewiele się zmienił o, z wyją tkiem jedzenia. … Już ▾ To miejsce jest dobre. Czysta plaż a, mał o ludzi, dobre pokoje. Byliś my w 2017 roku i byliś my cał kowicie zadowoleni. Planujemy ró wnież na 2018 rok. Zatrzymaliś my się na rekonesans przed wyś cigiem. W cią gu roku niewiele się zmienił o, z wyją tkiem jedzenia. Skoro moż na tam zjeś ć w jednym miejscu, to podobno pensjonat uznał , ż e ceny moż na nieprzyzwoicie podnosić , a porcje moż na zmniejszyć . Poró wnaliś my ceny dań z 2017 i 2018 roku i doszliś my do wniosku, ż e na niektó re dania ceny podwoił y się ! To nas bardzo rozczarował o. W tym roku zjemy do minimum w lokalnej kawiarni, a kupimy jedzenie w Foros i zjemy w pokoju.
аватар
 •  podróżował 15 lat wstecz
Ocena 9.0
Wspaniale: morze, sł oń ce i tylko przyroda wokó ł ! Odpoczywał am z có rką , jedzenie jak w dzieciń stwie, uprzejmy personel, przyroda nieskazitelna! Dziecko jest bardzo zadowolone, my sami jesteś my dobrym towarzystwem! Sezon już się koń czył , morze chł odne, ale sł oń ce wcią ż nas bardzo dobrze grzał o. … Już ▾ Wspaniale: morze, sł oń ce i tylko przyroda wokó ł ! Odpoczywał am z có rką , jedzenie jak w dzieciń stwie, uprzejmy personel, przyroda nieskazitelna! Dziecko jest bardzo zadowolone, my sami jesteś my dobrym towarzystwem! Sezon już się koń czył , morze chł odne, ale sł oń ce wcią ż nas bardzo dobrze grzał o. Kto potrzebuje rozrywki, nie ma cię tutaj, w Turcji, pizz! Tutaj reszta jest odosobniona, bez fanaberii, chociaż do Jał ty moż na dojechać w 20 minut i proszę , moż esz iś ć na cał oś ć ! Specjalne podzię kowania dla Marii Iwanowny (pracuje lepiej niż animatorzy w 5-gwiazdkowych hotelach za granicą )!
Źródło opinii — vOtpusk.ru
аватар
 •  podróżował 15 lat wstecz
Ocena 9.0
Odpoczywam w tym pensjonacie przez trzy lata z rzę du, a kiedy przeczytał em to, co napisał pewien Aleksiej, po prostu mnie to uderzył o.... Jest doskonał a kuchnia, doskonał e pokoje itp. Ogó lnie wszystko jest super, ja i dziewczyna naprawdę to lubimy! … Już ▾ Odpoczywam w tym pensjonacie przez trzy lata z rzę du, a kiedy przeczytał em to, co napisał pewien Aleksiej, po prostu mnie to uderzył o.... Jest doskonał a kuchnia, doskonał e pokoje itp. Ogó lnie wszystko jest super, ja i dziewczyna naprawdę to lubimy!
Źródło opinii — vOtpusk.ru
аватар Natalia272
 •  podróżował 18 lat wstecz
Ocena 9.0
Co tu duż o mó wić - naprawdę mi się podobał o! 1) Morze jest w pobliż u! Bardzo czysto, są parasole i leż aki! 2) Bardzo wygodnie w pokojach - odpoczywał em w "muszli" domku - super! Jest tam wszystko, czego potrzebujesz: telewizor, lodó wka, szafki nocne, szafy, krzesł a, stó ł , 2 ł ó ż ka, w ł azience kabina prysznicowa, umywalka, muszla klozetowa. … Już ▾ Co tu duż o mó wić - naprawdę mi się podobał o!
1) Morze jest w pobliż u! Bardzo czysto, są parasole i leż aki!
2) Bardzo wygodnie w pokojach - odpoczywał em w "muszli" domku - super! Jest tam wszystko, czego potrzebujesz: telewizor, lodó wka, szafki nocne, szafy, krzesł a, stó ł , 2 ł ó ż ka, w ł azience kabina prysznicowa, umywalka, muszla klozetowa. Sprzą taczka cał y czas przychodził a.
3) O jedzeniu - dobrze. Przynajmniej tak powiem - jesz doś ć , ś niadania, obiady, kolacje do wyboru, owoce zawsze podawane. Nie ma czegoś takiego, ż e jesz do sytoś ci, a do koń ca reszty +3 kg ekstra. To duż y plus.
4) Istnieją ró ż ne wycieczki.
Bardzo podobał a mi się też cena. (dla poró wnania: był em w sanatorium Foros dwa lata temu - cena jest droż sza (z widokiem na gó ry) - ale obok Foros Coast nawet nie stał em. . . )
Общий вид Коттедж Столовая Номер Форосский берег
аватар irene2010
 •  podróżował 18 lat wstecz
Ocena 7.0
Bardzo lubił em wypoczywać w pensjonacie „Forossky Bereg”. Po pierwsze, plaż a jest wspaniał a i otaczają ca ją przyroda. Po drugie wszystkie pokoje są nowe, w dobrym stanie technicznym. Nie podobał a mi się jakoś ć jedzenia. Obsł uga mogł a być lepsza. … Już ▾ Bardzo lubił em wypoczywać w pensjonacie „Forossky Bereg”. Po pierwsze, plaż a jest wspaniał a i otaczają ca ją przyroda. Po drugie wszystkie pokoje są nowe, w dobrym stanie technicznym. Nie podobał a mi się jakoś ć jedzenia. Obsł uga mogł a być lepsza. napisz na stronie numery telefonó w wybrzeż a foros.


awatara ulumba
Jak znajduje się pensjonat „Forossky Bereg” w stosunku do Forossky Park? Przed parkiem czy bliżej posterunku granicznego? „Wybrzeże Foros” na stronach odnosi się do wsi Sanatornoye, czy jest bliżej Sewastopola czy odwrotnie poza Foros w kierunku Jałty?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
awatara Arisha30
Jak daleko od korusów jest plaża.Picie według 5 systemu ile.A jak daleko jest do centrum Foros.Czy w pobliżu jest bazar?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
awatara ok000100425
Pogoda od 20 do 30 maja
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Kościół Foros
Krym, Foros
Architektura, Fabula, religia

Пансионат "Форосский берег" расположен в живописном ландшафтном парке, на берегу Черного моря. Это тихий уютный уголок, удаленный от населенных пунктов и автострад. Здесь исключительно благоприятные климатические условия, чистое теплое море, почти всегда светит солнце. Пансионат расположен в 45 км от городов Ялта и Севастополь, в окружении живописных гор, заповедных лесов и парков. Рассчитан на 140 отдыхающих. Купальный сезон длится с мая по октябрь.

Opis plaży Пляж собственный, галечный, оборудован теневыми навесами, кабинками для переодевания.
W hotelu

  • бар
  • танцплощадка
  • спортплощадка
  • охраняемая автостоянка
  • душ на пляже
  • прокат водных велосипедов и мотоциклов
  • водные развлечения

  • Opis pokoi

    2-, 3-этажные деревянные еловые коттеджи-срубы, коттеджи-сайдинги. 2-местные 1-комнатные номера (площадь 14 кв.м). В номерах: ванная комната (душевая кабинка, умывальник), телевизор, холодильник, потолочный вентилятор.

    Adres АР Крым, пос. Форос, пансионат "Форосский берег"
    Telefony: +38 (0654) 79-13-25
    FAQ