Villa Foros 3*– Opinie

KrymForos
13
Ocena 8.910
na podstawie
13 opinii
№1 w ocenie hotelu Foros
9.3 Numer
9.0 Usługa
9.6 Czystość
9.3 Odżywianie
8.8 Infrastruktura
„Villa Foros” znajduje się na przylądku Foros.Więcej →
аватар ivinogra
 •  podróżował 11 lat wstecz
Ocena 8.0
Chcę zostawić moją mał ą recenzję o reszcie, mam nadzieję , ż e bę dzie przydatna. Plusy Czyste pokoje, przyjazny personel recepcji. Specjalne podzię kowania dla personelu restauracji za uważ noś ć i goś cinnoś ć oraz dla szefa kuchni za pyszne jedzenie. … Już ▾ Chcę zostawić moją mał ą recenzję o reszcie, mam nadzieję , ż e bę dzie przydatna.
Plusy
Czyste pokoje, przyjazny personel recepcji. Specjalne podzię kowania dla personelu restauracji za uważ noś ć i goś cinnoś ć oraz dla szefa kuchni za pyszne jedzenie. Chcielibyś my mieć wię kszy wybó r dań w menu, nie mieliś my jeszcze szczę ś cia, grillman nie pracował , wię c nie daliś my rady spró bować jego sł ynnych kebabó w. W hotelu panuje domowa atmosfera, sprzyja ró wnież relaksowi i odprę ż eniu. Czysty podgrzewany basen.
Minusy.
Sł aba izolacja akustyczna pomieszczeń , praktycznie nie ma. Balkony to osobna kwestia. Jeś li lubisz wieczorne spotkania na balkonie przy lampce wina i dł ugie rozmowy z ukochaną osobą , to jesteś w innym miejscu. u są siadó w. Tak, i musisz cią gle zacią gać zasł ony, aby nie czuć się uczestnikiem spektakl „Za szkł em”. Hostel jednym sł owem.
W pokojach nie ma wifi.
I absolutnie nie jest dobrze, ż e w cią gu tygodnia naszego pobytu nigdy nie zmieniali ł ó ż ka!
Mimo niedocią gnię ć reszta nam się spodobał a i ż yczymy Ville Foros i jej pracownikom pomyś lnoś ci!
PS Dzię ki za pyszne smaż one masł o!
аватар vselivanov
 •  podróżował 11 lat wstecz
Ocena 9.0
Plusy: Przede wszystkim lokalizacja to zbocze poroś nię te jał owcem, innymi drzewami iglastymi i dę bem. Nie oddychaj! Dalej - spokojnie - daleko od morza, wię c cicho, parkowanie bez problemó w. Dalej - widok z balkonu - lepiej nie moż na sobie wyobrazić - koś ció ł , gó ry i morze. … Już ▾ Plusy: Przede wszystkim lokalizacja to zbocze poroś nię te jał owcem, innymi drzewami iglastymi i dę bem. Nie oddychaj! Dalej - spokojnie - daleko od morza, wię c cicho, parkowanie bez problemó w. Dalej - widok z balkonu - lepiej nie moż na sobie wyobrazić - koś ció ł , gó ry i morze. Jeś li chodzi o sam hotel: czysto, wygodnie, jest tam wszystko, czego potrzebujesz. Personel jest uprzejmy i uprzejmy. Mieszkaliś my w osobnym domu - bardzo nam się podobał o: na poziomie dobrych 3.4 gwiazdki. hotele. Dom jest cał kowicie drewniany, co dodaje mu szczegó lnego komfortu. Klimatyzator umiejscowiony w sprytny sposó b – za rogiem – nie wieje w gł owę . Podobał a mi się restauracja: ceny są odpowiednie, wybó r dań niewielki, ale wszystko bardzo smaczne i ś wież e. Podobał o mi się , ż e ceny win mieszczą się w doś ć wą skim przedziale cenowym - nie ma obaw, ż e przypadkowo zamó wię super drogie wino. Jest osobna altana w bardzo przytulnym miejscu - ś wię towaliś my tam urodziny naszej koleż anki - wszystkim bardzo się podobał o. Oddzielny szacunek kucharzy dla jagnię ciny na grillu - nie do pochwał y! Desery obejmują fondant i lody Mojito. Najważ niejsze jest, aby utrzymać poziom, a na hotel bę dzie stabilny popyt.
Minusy: Daleko od morza. Ale trudno to nazwać wadą - na zboczu gó ry jest wiele zalet, któ re opisał em powyż ej. Oczywiś cie nie zaszkodził oby wyznaczyć drogę do morza (oczywiś cie nie jest to pytanie do Villi Foros). W przeciwnym razie pó ł tajne schody ukryte mię dzy budynkami moż na po prostu przeoczyć . Ale to wszystko drobiazgi.
аватар -irina-
 •  podróżował 11 lat wstecz
Ocena 10.0
Chcę podzielić się ze wszystkimi naszymi wspaniał ymi wakacjami! ! ! Został em z có rką , wszyscy to uwielbiali. Najważ niejsze jest to, ż e stereotyp „odpoczynku krymskiego” został przeł amany. Bardzo pię kny i zadbany teren hotelu, przemyś lane i czyste pokoje (mieliś my widok na morze i duż y balkon), pyszna kuchnia, na plaż ę jeż dż ą mał ym busem. … Już ▾ Chcę podzielić się ze wszystkimi naszymi wspaniał ymi wakacjami! ! ! Został em z có rką , wszyscy to uwielbiali. Najważ niejsze jest to, ż e stereotyp „odpoczynku krymskiego” został przeł amany. Bardzo pię kny i zadbany teren hotelu, przemyś lane i czyste pokoje (mieliś my widok na morze i duż y balkon), pyszna kuchnia, na plaż ę jeż dż ą mał ym busem. Przyjazny i przyjazny personel. Naprawdę wypoczą ł em duszę , nic mi nie przeszkadzał o. Dzię kuję bardzo! Na pewno wró cimy! !
аватар Tatyana_Vitaliy
 •  podróżował 11 lat wstecz
Ocena 10.0
Dobry wieczó r! Majowe ś wię ta spę dzamy w naszej rodzinie na Krymie i tym razem postanowiliś my odpoczą ć w Villa Foros. Przed zł oż eniem zamó wienia naturalnie zapoznaliś my się z opiniami wczasowiczó w, dodatkowo jesteś my dobrze zorientowani w Foros i w zasadzie wiedzieliś my, gdzie znajduje się hotel. … Już ▾ Dobry wieczó r! Majowe ś wię ta spę dzamy w naszej rodzinie na Krymie i tym razem postanowiliś my odpoczą ć w Villa Foros. Przed zł oż eniem zamó wienia naturalnie zapoznaliś my się z opiniami wczasowiczó w, dodatkowo jesteś my dobrze zorientowani w Foros i w zasadzie wiedzieliś my, gdzie znajduje się hotel. Panowie, powiem wam tak, Villa Foros to wyspa usł ug i jakoś ci usł ug, na tle wię kszoś ci tzw. Krymska sł uż ba to oaza! ! ! Ponieważ nasz trzeci czł onek rodziny, czekoladowy Labrador Chavez, odpoczywał z nami, wybraliś my na nocleg drewniany dom z bali, poł oż ony w najwyż szym punkcie terytorium z przepię knym widokiem na morze, co dodatkowo pozwolił o nam opuś cić hotel drugim wyjś ciem wprost do gaju jał owcowego, przeszkadzają c innym wczasowiczom. Sprzą tanie był o codziennie, ś nież nobiał a poś ciel doskonał ej jakoś ci, materace i poduszki wygodne, wszę dzie we wszystkim wyczuwał o się wł aś ciwe podejś cie do biznesu, w tym nawet takie drobiazgi jak proszek do prania w pokoju. . W pokoju był o wszystko - naczynia, szklanki do wino, sprzę t AGD, dobry czajniczek i inne rzeczy. . Jeś li chodzi o restaurację to moim zdaniem jedno z najlepszych miejsc w okolicy: kolekcja win francuskich jest elegancko dobrana, czł owiek od grilla - pię ć plus - koniecznie spró buj wykonywany przez niego kebab. Desery są ś wietne! Bawarski krem, fondant, domowe lody Mojito. . Podobał o nam się wszystko. . Wł aś nie zł apaliś my ś wię to wielkanocne, wię c specjalnie upiekli ciastka dla goś ci i wł oż yli je do koszy wraz z kolorowymi jajkami - był o bardzo przyjemnie i wzruszają co. . basen nie mogę nic powiedzieć , bo nie korzystaliś my z niej, wolimy nawet o tej porze roku zanurzyć się w zimnie, ale wcią ż w morzu, ale rozwią zaliś my ten problem ł atwo i z przyjemnoś cią , znają c wszystkie tutejsze szlaki, poszliś my popł ywać na dzikiej plaż y znajduje się przed domkami Tesseliego. . Tam jest szykowna dzika plaż a z mał ymi kamykami, choć latem to miejsce zajmują obozowicze z namiotami, ale w maju jest pię kna. Ogó lnie byliś my bardzo zaskoczeni i zadowoleni, od dawna pogodziliś my się z tym, ż e przy cał ym pię knie Krymu brak obsł ugi jest nieunikniony, ale tym razem mieliś my szczę ś cie! ! ! Teraz, w myś lach, na czerwiec planowana był a wycieczka samochodowa do Buł garii, ale coś mi mó wi, ż e znó w wró cimy do Foros…
PS Wcześ niej zamieś cił em swoją recenzję w jednym z komentarzy do tego hotelu, a teraz zarejestrował em się z domowego komputera i pisał em we wł asnym imieniu. Jeś li masz jakieś pytania, chę tnie odpowiem.
аватар contour
‹ Hotel Villa Foros 3*
 •  podróżował 11 lat wstecz
Ocena 8.0
… Już ▾
аватар white_horse2003
 •  podróżował 11 lat wstecz
Ocena 9.0
Zatrzymał em się w tym hotelu w Nowym Jorku z przyjació ł mi. Odpoczynek był bardzo dobry. Do obsł ugi nie ma ż adnych komentarzy, cał y personel hotelu ś wietnie pracuje, wszystko robi na czas i bez komentarza. Wszyscy są przyjaź ni i goś cinni, wydaje się , ż e odgadują twoje pragnienia. … Już ▾ Zatrzymał em się w tym hotelu w Nowym Jorku z przyjació ł mi.
Odpoczynek był bardzo dobry.
Do obsł ugi nie ma ż adnych komentarzy, cał y personel hotelu ś wietnie pracuje, wszystko robi na czas i bez komentarza.
Wszyscy są przyjaź ni i goś cinni, wydaje się , ż e odgadują twoje pragnienia. Nasz pokó j był dobry, wszystko jest czyste, nowe, poś ciel bez jednego miejsca, rę czniki 2 razy wię cej niż ludzie. w pokoju.
Bardzo podobał mi się bankiet NG, potrawy po prostu rozpł ywał y się w ustach.
Bardzo pię kny i zadbany teren. Pię kne widoki z pokoi na morze iz placu zabaw.
Polecam ten hotel każ demu, kto chce uciec od hał aś liwej metropolii i zrelaksować dusze.
аватар vikdan201207
 •  podróżował 12 lat wstecz
Ocena 8.0
Mieszkaliś my w hotelu z duż ą grupą . To był y najbardziej aktywne wakacje. Plaż a, aerobik w wodzie w basenie, lekcje tenisa, któ re na naszą proś bę zorganizował dyrektor „Villa Foros” na kortach są siedniego sanatorium. A takż e ł owienie na ł ó dce z niesamowitym poł owem ostroboka i plamiaka (nigdzie nigdzie nie pró bował em tak pysznej ryby!! ! ), kiedy delfiny pokazał y prawdziwy "pokaz" i towarzyszył y naszej ł odzi przez prawie cał ą wyprawę . … Już ▾ Mieszkaliś my w hotelu z duż ą grupą . To był y najbardziej aktywne wakacje. Plaż a, aerobik w wodzie w basenie, lekcje tenisa, któ re na naszą proś bę zorganizował dyrektor „Villa Foros” na kortach są siedniego sanatorium. A takż e ł owienie na ł ó dce z niesamowitym poł owem ostroboka i plamiaka (nigdzie nigdzie nie pró bował em tak pysznej ryby!! ! ), kiedy delfiny pokazał y prawdziwy "pokaz" i towarzyszył y naszej ł odzi przez prawie cał ą wyprawę . Specjalne podzię kowania dla szefó w kuchni restauracji "Villa Foros", któ rzy ucieszyli nas naprawdę pyszną kuchnią . Szczegó lnie zaskakują cy był wł oski szef kuchni Paolo – zupa pomidorowa bouillabaisse z owocami morza, makaron z sosem pesto i absolutny hit – fondant z gorą cej czekolady z lodami na deser!
буйабес рыбалка уроки тениса аквааэробика
аватар Sonija
 •  podróżował 12 lat wstecz
Ocena 7.0
Dzień dobry wszystkim! Nasze wakacje w 2012 roku odbył y się w Foros. Dł ugo szukał am miejsca na nocleg, w koń cu wybrał am willę "Foros". Pierwszą rzeczą , któ rą chcę wszystkim przekazać , jest to, ż e willa jest wł aś ciwie daleko od morza. … Już ▾ Dzień dobry wszystkim! Nasze wakacje w 2012 roku odbył y się w Foros. Dł ugo szukał am miejsca na nocleg, w koń cu wybrał am willę "Foros". Pierwszą rzeczą , któ rą chcę wszystkim przekazać , jest to, ż e willa jest wł aś ciwie daleko od morza. Niezależ nie od tego, co mó wią tam administratorzy, bez wzglę du na to, jakie spersonalizowane recenzje czytasz — cokolwiek by ktoś powiedział , daleko. Nie tylko jest daleko, wię c trzeba iś ć albo zakurzoną drogą , albo stromo w dó ł przedmieś cia, któ re są zrujnowanymi schodami. Co piszą o parku, przez któ ry dojeż dż a się nad morze – tak, jest, ale nie piszą , ż e to ostatni odcinek drogi…. ale trzeba jeszcze do niego dojechać . Kiedy schodzisz w dó ł , to jeszcze nic, ale kiedy musisz iś ć w gó rę.... A teraz wyobraź sobie, ż e wieczorem chciał eś wyjś ć na spacer po mieś cie....jakie zakamarki bę dziesz musiał powró t do hotelu, a nawet w nocy. Wyjś cie jest tylko jedno – albo pojechać samochodem, któ ry automatycznie nie pozwala kierowcy poczuć wszystkich rozkoszy relaksu, albo wezwać taksó wkę , któ ra w Foros jest droga i jeszcze nie przejechać .
Dalej osobna rozmowa to plaż a. W pobliż u willi „Foros” nie ma prywatnej plaż y, tak, kiedyś wynajmowali plaż ę w pensjonacie Terletsky, ale teraz jest dostę pna dla absolutnie wszystkich, nie ma bezpł atnych leż akó w, prysznica i toalety za 5 i 3 hrywny , odpowiednio, dla wszystkich urlopowiczó w.
Naprawdę jest sł ynna dostawa nad morze, ale jest to wyją tkowo niewygodne, po pierwsze, ż e jesteś przywią zany do okreś lonej godziny, ponieważ są zabierane i odbierane zgodnie z harmonogramem, a po drugie.... nie jest zbyt przyjemnie wjeż dż ać gorą cy samochó d peł en nieznajomych. Poza tym sł yszał em historie od goś ci, ż e mogą o Tobie zupeł nie zapomnieć , a Ty sam tam dotrzesz.
Teraz o samym hotelu i wł oskiej restauracji. Ogó lnie bardzo wygodne jest to, ż e tuż przy hotelu znajduje się miejsce, w któ rym moż na spokojnie usią ś ć i zjeś ć . Pracują tam mili kelnerzy, ale tak wolno, na począ tku nie mogliś my zrozumieć , co jest nie tak, ale potem przyzwyczailiś my się do tego i zamó wiliś my jedzenie z wyprzedzeniem przez jakiś czas. Mó wią , ż e to wł oska restauracja… có ż , zdecydowanie nie moż na tej kuchni nazwać wł oską , szef kuchni, nie oszukujmy się , robi absolutnie zwyczajne rzeczy, a pod marką , ż e on sam pochodzi z Wł och, jedzenie też jest o nazwie wł oski. Pró bował em prawie wszystkiego: mię sa, pizzy i spaghetti i owocó w morza, a nawet plackó w ziemniaczanych - poziom przecię tnej kawiarni z dobrymi sztuć cami i pię knymi potrawami, ale nic wię cej. Aby jednak nie wydawać się cał kowicie krytycznym, warto zauważ yć , ż e ich fandan jest doskonał y.
Na to nie mogę narzekać , wię c to hotel - czysto, dookoł a zieleń , plac zabaw, altana, basen. Oto basen - moż na powiedzieć , ż e trzymał nas w tej willi. Co prawda nie sprzą tali jej codziennie, od czasu do czasu w wodzie pojawiał y się liś cie i owady, ale to normalne. Dzieci był y zachwycone.
I wreszcie sam hotel: sprzą tanie codziennie, zmiana poś cieli - ż adnych reklamacji, zawsze dokł adano czyste rę czniki.
Podsumowanie: dobrze wypoczywać w tym hotelu poza sezonem, kiedy nie trzeba jechać nad morze, kiedy wię kszoś ć czasu spę dza się w samym hotelu, majowe lub jesienne wakacje są idealne. Latem lepiej znaleź ć coś bliż ej morza, inaczej resztę przyć mi bó l gł owy „jak się tam dostać i jak wró cić ”.
аватар contourservice
… Już ▾
аватар mi-lara
 •  podróżował 12 lat wstecz
Ocena 10.0
Pachnie jał owcem, gł owa mi się już krę ci, sauna po prostu super, kuchnia liż e palce, pokoje i widoki z nich to tylko marzenie, obsł uga uprzejma i nie wiem na co narzekać w ogó le.... na maj tylko tam !!!!!! ! ! … Już ▾ Pachnie jał owcem, gł owa mi się już krę ci, sauna po prostu super, kuchnia liż e palce, pokoje i widoki z nich to tylko marzenie, obsł uga uprzejma i nie wiem na co narzekać w ogó le.... na maj tylko tam !!!!!! ! !
Pokaż więcej »


awatara doynikov
Interesujące jest poznać koszt przynajmniej kilku dań ode mnie na ten okres.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
awatara knopochka_77
Co to jest domek?
12 lat wstecz  •  4 abonent 13 odpowiedzi
awatara MARIA100
w Villi Foros od 20-01 do 5-09 11 g dla 2 osób
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
awatara laens
Witam! Czy możesz mi powiedzieć, ile kosztuje pokój dwuosobowy kategorii standard lub junior suite? Co zawiera cena? Dziękuję Ci!
13 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
EKSPERCI HOTELI
Przedstawiciel hotel
awatara villaforos3
‹ Hotel Villa Foros 3*
Wdzięki kobiece
Kościół Foros
Krym, Foros
Architektura, Fabula, religia

“Вилла Форос” расположена на мысе Форос.

Lokalizacja 400 метров от моря.
Plaża
  • prywatna plaża
W hotelu

Бесплатно: охраняемая парковка (круглосуточно); открытый подогреваемый басейн и шезлонги; круглосуточное снабжение холодной и горячей водой; доступ к скоростному интернету (wi-fi).

Платно: стирка, глажка; трансфер; румсервис.

  • restauracja
  • otwarty basen
  • parking  FREE 
  • darmowe wi-fi
  • pranie
Dla dzieci Детская площадка, детский кинозал.
  • plac zabaw
Rozrywka i sport Сауна.
  • organizacja wycieczek
Opis pokoi

16 номеров.

W pokojach

Cанузел, душевая кабинка; электросушка; отдельный кондиционер; жк-телевизор и спутниковое телевидение; холодильник; минибар; сейф; фен; халаты и 2 набора полотенец (банное, пляжное, для ног); гигиенический набор (тапочки, шампунь, ополаскиватель, зубная паста и т.д.). Уборка номера по требованию; смена белья по требованию.

Adres Форос, ул. Северная, 20
Telefony: +38 (050) 960-45-36
+38 (0654) 25-25-25
Stronie internetowej: Villa Foros
FAQ
Какой пляж у отеля?
У отеля собственный
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детской площадкой с горкой и качелями.