Pytanie o sanatoria Sanatorii Foros 4*

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
28 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie

Powiązane pytanie «Wybór hotelu»
Sanatorium Foros jest otwarte w tym sezonie? Na Krym jedziemy we wrześniu. Szukam opcji.
Sanatorium Foros jest otwarte w tym sezonie? Na Krym jedziemy we wrześniu. Szukam opcji.
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał
Subskrybuj
4 abonent  • zapytał 2015-08-199 lat wstecz
Odpowiedzi  •  7
аватар Sveta.TurPravda
plutos, na terenie sanatorium napisano „W sezonie 2015 sanatorium Foros nie przyjmuje wczasowiczów”
http://www.foros-crimea.com/
аватар plutos
Dziękuję, Foros został odwołany, nie podobały mi się recenzje. Będziemy szukać dalej
аватар lysenko.lau1
Spójrz jako opcja "Park-hotel" Marat" w miejscowości Gaspra. Byliśmy tam w 2011 roku. Podobało mi się wszystko, wrócę tam jeszcze raz, choć opinie też nie są zbyt dobre. Pokoje i budynki jak mówią , dawna "szufelka", ale w łazience wszystko nowe, czysto, pokoje małe na 2 osoby w sam raz, jest ciasno na trzy, stary parkiet, meble, ale lodówka i telewizor działały dobrze. Wybierz budynki 1 i 2 (wcześniej 5 i 6) choć są też lepsze pokoje.Piękny basen,kolejka na plażę,z pokoju na leżak na plaży 15min.Myśmy tylko śniadania,teraz cena obejmuje obiady,jest dobry "Jadalnia" poza terytorium Marat "jest droższa, w ogóle jest gdzie zjeść. Dobra lokalizacja hotelu, blisko przystanek autobusowy (15 minut i Jaskółcze Gniazdo, 20 minut w drugą stronę kolejka linowa na Ai -Petri”, dalej wieś Miskhor i Ałupka, do Jałty około 50 minut) Czy nie wiem, jakie leczenie jest potrzebne, ale jakieś procedury były.
аватар plutos
Dziękuję Ci. Mamy dwójkę dwulatków, wybieramy dla nich najlepsze wakacje
аватар lysenko.lau1
Jeśli potrzebujesz leczenia, weź pod uwagę sanatoria Dniepr i Ukraina obok Marata, nie wiem, co oferują, jest też wiele skarg w recenzjach na ich temat, ale niektórym się to podoba, a miejsce tutaj nie jest złe. Jeśli nic tu nie pasuje, odbierz w okolicy Miskhor. Cóż, jeśli nie potrzebujesz leczenia, ale po prostu zrelaksuj się i wybierz się na wycieczki, to jestem za „Park Hotel Marat”, zwłaszcza, że ​​do września nie ma zbyt wiele czasu do wyboru.
аватар lysenko.lau1
Z dziećmi jest lepiej we wsi Miskhor, są mniejsze kamyki, chociaż w „Maracie” na plaży są markizy i leżaki oraz kolejka linowa do zjazdów i wjazdów na plażę z dziećmi, to jest to, czego potrzebujesz.
аватар plutos
Dzięki
awatara
Odpowiedz na inne pytania dotyczące Sanatorii Foros 4*
Dodaj zdjęcie
Ładowanie...
Zdjęcie przesłane
×
Wszystkie pytania
ZEA
już