DOL im. Komarova-1 1*– Opinie

KrymForos
9
Ocena 6.210
na podstawie
9 opinii
№7 w ocenie hotelu Foros
5.2 Numer
5.5 Usługa
6.2 Czystość
5.8 Odżywianie
4.2 Infrastruktura
DOL im. Komarova-1 znajduje się nad brzegiem morza w niezwykle pięknym miejscu w regionie Foros, 45 km od Sewastopola w kierunku Jałty, w parku o powierzchni 27 hektarów.Więcej →
аватар braindr
Bę dą c tym samym studentem, któ ry został wysł any na praktykę w tym obozie, przeż ył z pobytu straszne emocje. Rudowł osa dama, któ ra lubi wszystkich zbesztać , jest po prostu faszystką . Nienawidzi dzieci i wszystkich na ś wiecie, to bardzo smutne, ż e w czł owieku jest tak mał o mił oś ci i wspó ł czucia. … Już ▾ Bę dą c tym samym studentem, któ ry został wysł any na praktykę w tym obozie, przeż ył z pobytu straszne emocje. Rudowł osa dama, któ ra lubi wszystkich zbesztać , jest po prostu faszystką . Nienawidzi dzieci i wszystkich na ś wiecie, to bardzo smutne, ż e w czł owieku jest tak mał o mił oś ci i wspó ł czucia.
Jedzenie w obozie nie wyró ż nia się wyrafinowaniem, najzwyklejsze, czę sto niesmaczne i mdł e.
Zaję cia są bardzo przestarzał e, brak kreatywnoś ci i rozwoju dla dzieci.
Jeś li Twoje dziecko jest zamknię te, to nie posył aj go tutaj, wydaj wię cej pienię dzy i wyś lij je do miejsca z rozwijają cymi się zaję ciami, normalnym jedzeniem, uprzejmym i profesjonalnym personelem.
W domach, w któ rych mieszkają twoje dzieci, mieszkają też ogromne karaluchy, pod prysznicami nie ma ciepł ej wody, nie ma naprawy. Ponownie, jeś li twoje dziecko jest bardziej introwertykiem, moż e być torturowane i doprowadzane do ł ez, a to jest trauma psychologiczna na cał e ż ycie, dziecko staje się uciskane i niewiele osią ga, ponieważ nie ma pewnoś ci siebie. Nie rujnuj dzieci, nie oszczę dzaj na nich pienię dzy i uwagi.
аватар Tusja2029
 •  podróżował 10 lat wstecz
Ocena 3.0
Pokoje nie są przygotowane do sezonu. Moż esz po prostu pomalować drzwi biał ą farbą i uszczelnić wszystkie dziury w ś cianach, przez któ re pokoje są peł ne karaluchó w i innych ż ywych stworzeń . Pokoje prawie nigdy nie są sprzą tane, ao jedzeniu w ogó le nie chcę rozmawiać , jest strasznie ugotowane, w kotletach moż na znaleź ć tyle niesamowitych rzeczy (od wł osó w po ś rubki). … Już ▾ Pokoje nie są przygotowane do sezonu. Moż esz po prostu pomalować drzwi biał ą farbą i uszczelnić wszystkie dziury w ś cianach, przez któ re pokoje są peł ne karaluchó w i innych ż ywych stworzeń . Pokoje prawie nigdy nie są sprzą tane, ao jedzeniu w ogó le nie chcę rozmawiać , jest strasznie ugotowane, w kotletach moż na znaleź ć tyle niesamowitych rzeczy (od wł osó w po ś rubki). Teraz o dobrym, organizacja wypoczynku i dobó r doradcó w jest bardzo dobra. Ogó lnie smak i kolor, ale raczej już tam nie pojedziemy.
аватар roxman
 •  podróżował 11 lat wstecz
Ocena 7.0
Babcia (moja mama) wysł ał a dziecko - ocenił a je na 5 punktowy system na solidną.4. Trzeciego dnia przyjechał em po obiedzie, przed godziną ciszy. Nie dali dziecku - niech spać , nie nalegał em, porzą dek to porzą dek. Poszedł em na spacer, ż eby ocenić obó z : ) 1. … Już ▾ Babcia (moja mama) wysł ał a dziecko - ocenił a je na 5 punktowy system na solidną.4.
Trzeciego dnia przyjechał em po obiedzie, przed godziną ciszy.
Nie dali dziecku - niech spać , nie nalegał em, porzą dek to porzą dek. Poszedł em na spacer, ż eby ocenić obó z : )
1. Terytorium bardzo duż e, wszystko zielone, zacienione, czyste, zadbane, fontanny z wodą pitną (prawdopodobnie naturalną ) w drodze na nasyp. Plaż a to duż e kamyki, nie ma zadaszeń , ale nie są one potrzebne, dzieci nie przebywają na plaż y dł uż ej niż.2-3 godziny.
2. Dyscyplina na wysokim poziomie, ale czasami idą za daleko (zgadzam się z poniż szą recenzją ).
3. Jedzenie : ) dla mnie ró wnie dobre jak 4+, ale dla naszych dzieci przyzwyczajonych do domowego jedzenia..... : ) (dziecko dał o 3 punkty).
4. Dzieci są zaję te przez cał y dzień , jakieś konkursy, zabawy itp. Jednym sł owem nie są pozostawione samym sobie. Wycieczki na ż yczenie i dodatki. deska.
5. Doradcy, najprawdopodobniej staż yś ci z instytutó w pedagogicznych, mieliś my Merem Ruslanovna i Evgenia Vasilievna i facet, dziecko powiedział o, ż e są surowe, ale dobre : )
6. Nie ufają dzieciom pienię dzy, to prawda : ) daj im 100 UAH, wszystko wydadzą w 1 dzień , opiekunowie mają cał ą kasę , wydają na ż ą danie.
7. Ź le! ! ! ż e w chacie (był a w III) jest duż o dzieci: w pokojach 5.4, 4.3, 2 iw pokoju doradcó w. Na tę iloś ć są tylko 2 toalety, 2 umywalki i 2 prysznice : ( .
8. Bardzo ź le!! ! ! Drogi sklep! ! ! 1.5 l wody mineralnej 10 UAH, Snickers, Mars, Leon itp. 10 UAH. Jeś li chodzi o dzieci to mogł y to zrobić w normalnych cenach!! ! ! Zarabianie na dzieciach jest nieprzyzwoite !!!! !
Wniosek: obozowi daję cztery punkty z mał ym minusem, bo 7.8 punktu. I nie polecam tego obozu rodzicom, któ rzy wychowują swoje dzieci w „szklarni”. Moja dziewczyna dorosł a po obozie, stał a się bardziej samodzielna. Jednym sł owem dobry obó z, któ ry chce 5 gwiazdek, zapł ać.1000 y i jedź do obozu Kakadu lub Orange.
Dzię ki administracji.
Specjalne podzię kowania dla doradcó w Merem Ruslanovna i Evgenia Vasilievna.
аватар korolyok123
 •  podróżował 11 lat wstecz
Ocena 3.0
Jestem bardzo niezadowolony z tego obozu. Wiedział em, doką d jedzie dziecko, wiedział em, ż e nie jest to hotel pię ciogwiazdkowy, ale nie spodziewał em się , ż e mogą być problemy z regulaminem i doradcami. Dziecko poprosił o o odebranie go, ponieważ psycholog Julia Siergiejewna sprawdzał a w godzinach ciszy, jak uczciwie dzieci ś pią , czy poruszają się ich rzę sy ! ! ! Opró cz tego byli inni inspektorzy. … Już ▾ Jestem bardzo niezadowolony z tego obozu. Wiedział em, doką d jedzie dziecko, wiedział em, ż e nie jest to hotel pię ciogwiazdkowy, ale nie spodziewał em się , ż e mogą być problemy z regulaminem i doradcami. Dziecko poprosił o o odebranie go, ponieważ psycholog Julia Siergiejewna sprawdzał a w godzinach ciszy, jak uczciwie dzieci ś pią , czy poruszają się ich rzę sy ! ! ! Opró cz tego byli inni inspektorzy. Rozmawiał em z rodzicami innych dzieci wypoczywają cych w tym obozie, informacja się potwierdził a - sprawdzają , czy naprawdę ś pią i groż ą dyrektorowi wyjaś nieniami. Leż ą c cicho, czytanie jest zabronione. Moja có rka ma 8 lat. To jej drugi obó z. Po raz pierwszy był a w obozie nie nad morzem i był a bardzo zadowolona. Po DOL Komarowa mó wi, ż e już nigdy nie pojedzie do ż adnego obozu. Doradca (Julia Siergiejewna) nazwał dzieci debilami Zalecenie administracji: ostroż niej dobieraj personel i anuluj nienormalne wymagania dla dzieci w godzinach ciszy.
аватар xdjyvlnv
 •  podróżował 12 lat wstecz
Ocena 7.0
Pierwsza zmiana w DOL Komarowa już dobiega koń ca, ale dziecko nie chce odejś ć . Dzieci nie potrzebują napraw o europejskiej jakoś ci, ale komunikacji, gier, morza, rozrywki. Wszystko to dziewczyna otrzymał a w obozie w cał oś ci. Podczas zmiany odwiedziliś my ją dwa razy i za każ dym razem nie chciał em wychodzić z tej bajki. … Już ▾ Pierwsza zmiana w DOL Komarowa już dobiega koń ca, ale dziecko nie chce odejś ć . Dzieci nie potrzebują napraw o europejskiej jakoś ci, ale komunikacji, gier, morza, rozrywki. Wszystko to dziewczyna otrzymał a w obozie w cał oś ci. Podczas zmiany odwiedziliś my ją dwa razy i za każ dym razem nie chciał em wychodzić z tej bajki. Teren jest zadbany, wszystko w kwiatach, ł awki, budynki itp. ś wież o pomalowane. . . I powietrze!! ! ! Ś wież e morskie powietrze z zapachami gajó w jał owcowych i gó rskich lasó w sosnowych. Morze jonizuje powietrze i nasyca je solami. Wszystko to w poł ą czeniu zamienia strefę w ogromną naturalną salę inhalacyjną , bo tam dzieci naprawdę czują się lepiej. W przyszł ym roku, jeś li obó z istnieje, na pewno pojedziemy do DOL Komarowa!
аватар 05041974
Obó z na pierwszy rzut oka nie jest dobrze utrzymany. A po bliż szym zapoznaniu się opisuję niedocią gnię cia: 1. Schemat picia dla dzieci nie jest utrzymywany - nie ma przegotowanej wody, nie podają dziecku wody mineralnej. Dzieci mogą kupić wodę w sklepie na terenie obozu - 2 litry w cenie 15 UAH oraz lody w cenie 8 UAH. … Już ▾ Obó z na pierwszy rzut oka nie jest dobrze utrzymany.
A po bliż szym zapoznaniu się opisuję niedocią gnię cia:
1. Schemat picia dla dzieci nie jest utrzymywany - nie ma przegotowanej wody, nie podają dziecku wody mineralnej. Dzieci mogą kupić wodę w sklepie na terenie obozu - 2 litry w cenie 15 UAH oraz lody w cenie 8 UAH. Przeraż enie!! !
2. Jedzenie nie jest smaczne i zł e.
3. Wielu został o zatrutych.
4. Wycieczki, na któ rych moje dziecko był o sł abo zorganizowane:
Wycieczka do Pał acu Wroncowa - chodziliś my po parku, nie weszliś my do samego pał acu. ale pienią dze na wycieczkę był y dobre.
Wycieczka na farmę osł ó w kosztuje 110 UAH - ale wraż enia dziecka z wycieczki są negatywne.
аватар darya123
 •  podróżował 16 lat wstecz
Ocena 8.0
W tym roku był am na wspaniał ym obozie! Jest wielu doradcó w i wszyscy są dobrzy na swó j sposó b, ale najfajniejsi: Elena Siergiejewna, Natalya Wasiljewna i SAN SANYCH (ALEXANDER ALEKSANDROVICH) bardzo dobrze się z nim porozumiewaliś my, chyba mi się wtedy podobał … Już ▾ W tym roku był am na wspaniał ym obozie! Jest wielu doradcó w i wszyscy są dobrzy na swó j sposó b, ale najfajniejsi: Elena Siergiejewna, Natalya Wasiljewna i SAN SANYCH (ALEXANDER ALEKSANDROVICH) bardzo dobrze się z nim porozumiewaliś my, chyba mi się wtedy podobał o, ale nasz wystarczył a mi przyjaź ń RADZĘ WSZYSTKIM KUPIĆ WYCIECZKI DO KOMAROWA NIE BĘ DZIESZ Ż AŁ OWAĆ!!! ! !
аватар 80502001661
 •  podróżował 16 lat wstecz
Ocena 9.0
Bardzo podobał mi się ten obó z. . . Przecież to był mó j pierwszy raz. . . (mam 12-13 lat) No có ż , bardzo mi się podobał...Zwł aszcza jak zaczę ł am romans z radcą San Sanych (Aleksander Aleksandrowicz) Ma teraz 19 lat. . . I myś lał , ż e mam 15-16 lat. … Już ▾ Bardzo podobał mi się ten obó z. . . Przecież to był mó j pierwszy raz. . . (mam 12-13 lat) No có ż , bardzo mi się podobał...Zwł aszcza jak zaczę ł am romans z radcą San Sanych (Aleksander Aleksandrowicz) Ma teraz 19 lat. . . I myś lał , ż e mam 15-16 lat.... I flirtował , tań czył , przytulał się , cał ował...ogó lnie, stromoś ć był a...i dobrze teraz jest...! Uwielbiam DJa Alexa (Aleksander Juriewicz) i doradcę Sergeya Sergeevicha! OH WRÓ CIĆ PONOWNIE! NAJLEPSZE WSPOMNIENIA!! ! ! Wszystkim, któ rzy byli w 2008 roku 1 zmiana BIG SMACK I HELLO 5 SQUAD!!!!! ! !
аватар Emery
 •  podróżował 17 lat wstecz
Ocena 9.0
W skró cie...Był em tam w zeszł ym roku iw tym roku jadę (25-10). Obó z Super!! ! Na począ tku moż e ci się to nie podobać , ale potem ...mam dziewczynę , któ ra pł akał a, nie podobał o jej się to tak bardzo (pierwszego dnia). Ale rodzice powiedzieli jej, ż e niech zostanie tam jeszcze jeden dzień , a potem zobaczymy. … Już ▾ W skró cie...Był em tam w zeszł ym roku iw tym roku jadę (25-10). Obó z Super!! ! Na począ tku moż e ci się to nie podobać , ale potem ...mam dziewczynę , któ ra pł akał a, nie podobał o jej się to tak bardzo (pierwszego dnia). Ale rodzice powiedzieli jej, ż e niech zostanie tam jeszcze jeden dzień , a potem zobaczymy...Nastę pnego dnia już o tym zapomniał a. Ona absolutnie mi się tam podobał a! ! I ja! ! A klimat tam jest cudowny, ani zimny, ani gorą cy (chyba ze wzglę du na gó ry). Jeś li jest tylko jeden minus, to w drodze na plaż ę trzeba cią gle schodzić , a potem odpowiednio wznosić …ale to nie przeszkadza…. No i jedzenie nie jest takie jak w restauracjach, tych co są przyzwyczajeni do jedzenia na swó j sposó b, lepiej zaopatrzyć się w ż ywnoś ć !! ! I pamię taj, aby zabrać ze sobą wodę i coś do jedzenia, ponieważ sklep jest drogi ...I weź ze sobą pienią dze, okoł o 200-300 UAH. Jedź tam bez wahania!! !
аватар olga85
 •  podróżował 21 rok wstecz
Ocena 9.0
Odpoczywał em w tym obozie w 2000 roku. Po prostu super! i wszystkie obozy dla dzieci, któ re odwiedził em (a jeź dził em na ró ż ne obozy nad Morzem Czarnym przez 8 lat) - najciekawsze, przyjazne, przemyś lane w najmniejszym szczegó le! Bardzo tę sknię za obozem, szkoda, ż e ​ ​ nie zwró cisz dzieciń stwa!. … Już ▾ Odpoczywał em w tym obozie w 2000 roku. Po prostu super! i wszystkie obozy dla dzieci, któ re odwiedził em (a jeź dził em na ró ż ne obozy nad Morzem Czarnym przez 8 lat) - najciekawsze, przyjazne, przemyś lane w najmniejszym szczegó le! Bardzo tę sknię za obozem, szkoda, ż e ​ ​ nie zwró cisz dzieciń stwa!


awatara irina198399
witam moje dzieci pojechały na wasz obóz spędzić 16 lipca jak dowiedzieć się w jakim oddziale się znajdują i numer telefonu lidera listy oddziałów i liderów dzięki.
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Kościół Foros
Krym, Foros
Architektura, Fabula, religia

ДОЛ им. Комарова-1 расположен на берегу моря в изумительно красивом месте в районе Фороса, в 45 км от Севастополя в сторону Ялты, в парковой зоне площадью 27 га.

Opis plaży 2 собственных мелко-галечных пляжа
W hotelu

бассейн, киноконцертный зал, детские кафе и бар.

Opis pokoi

Размещение в еврокоттеджах в 2,3,4-местных номерах с удобствами на блок.

W pokojach

туалет, умывальник, душ на блок из 4 комнат

Adres Крым, Большая Ялта, пгт. Санаторное, ул. Южная, 1.
Telefony: +38 (0654) 79-13-63
FAQ