Pytania o EwpatoriaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ewpatoria
7 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
8 lat wstecz  •  7 subskrybenci 3 odpowiedź
Odpoczniemy od 15.07.2014 do 29.07.2014. Skład urlopowiczów: 1 osoba dorosła i dwoje dzieci: 4 i 9 lat. Jedzenie jest koniecznością. Koszt transferu z Symferopola? Co to jest dodatkowa przestrzeń? Co powiesz na animację? Z góry dzięki za odpowiedź
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, mam encefalopolimieloneuropatię i niedowład NK, czy masz do czynienia z takim problemem..? Ile to będzie kosztowało, kiedy mogę przyjechać i gdzie mogę dostać bilet..?
10 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
ile będzie kosztował pokój 2+1 i ile z posiłkami?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jestem sam i szukam popuchitsy na morzu na kilka dni do pilnowania
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Jeśli ktoś jest tam teraz lub był wcześniej, to jaki jest pokój na „piwnicy”? Czy można tam spędzić wakacje z czteroosobową rodziną?
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Kto odpoczywał lub słyszał coś o hotelu "Real"???????????
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chcemy iść do sanatorium w sierpniu dwoje dorosłych i dwoje dzieci 10 lat i 2 lata, dziecko ma paraparezy kończyn dolnych u osób starszych - skolioza dorośli nie potrzebują leczenia czy istnieje możliwość wykupienia voucherów na tych warunkach i oblicz koszt w rublach lub euro za 14-21 dni dzięki
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Podziel się wrażeniami!
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Planowany wyjazd przez firmę 4 osób w sierpniu do Evpatorii. Interesują nas niedrogie mieszkania nad morzem bez wyżywienia. Zainteresowały nas hangary nad morzem, ale w Internecie jest bardzo mało informacji na ich temat ((
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Jest pilnie potrzebny, ale bez wyżywienia i zakwaterowania.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Ile będzie kosztował bilet w sierpniu 2012 na 14-21 dni, dla dziecka niepełnosprawnego 5 lat i jego matki, dziecka z porażeniem mózgowym, mieszkamy w Rosji, potrzebujemy najtańszego pokoju
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry. Chciałbym wysłać rodziców i syna do Evaptorii. Czy ktoś może zaproponować ośrodek nad morzem. Ponieważ moja mama jest niepełnosprawna, poruszanie się jest trudne. Ale marzy o morzu. a może kontakty osób prywatnych – wynajmowanie mieszkań wraz z posiłkami. Będę bardzo wdzięczny
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Biuro podróży pokazało przyzwoite recenzje. Sam czytałem wiele negatywnych. Kto był w tym roku, podziel się wrażeniami.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dobre jedzenie (bufet) jest ważne, w jadalni są wysokie krzesełka, niedaleko morza, przestronne pokoje z czajnikiem i lodówką.
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
powiedz mi ile będzie kosztował bilet dla 2 osób dorosłych bez leczenia i dziecka od 3 lat leczenia ... a oni leczą problemy aparatu przedsionkowego w sanatorium?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcemy jechać z mężem i dwójką dzieci w maju-czerwcu
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Chciałabym kupić vouchery dla siebie i 12-letniego dziecka tylko na leczenie (bez noclegu) na koniec lipca i początek sierpnia. Jak to zrobić praktycznie? Jaki jest przybliżony koszt? Co będzie wliczone w cenę biletu?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dziecko 3-letnie nie siedzi samodzielnie, nie chodzi.Rozpoznanie porażenia mózgowego to depligia spastyczna III stopnia.
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Interesują mnie koszty utrzymania, leczenia
13 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Chcę odbyć kursy dla dwójki dzieci i dwojga dorosłych w sanatorium Mriya, a znalezienie noclegu w sektorze prywatnym nie jest drogie
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Poleć dobry hotel w Evpatorii na miesiąc miodowy?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Na mapie widać, że w pobliżu hotelu przejeżdża kolej. Czy przeszkadza Ci hałas przejeżdżających pociągów?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »