Pytania o AłusztaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ałuszta
Czy rybacy sprzedają rano swój połów w hangarach? Jeśli tak, gdzie dokładnie i o której godzinie?
8 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Madhouse, trzeciego dnia postawili plac zabaw Det tuż przed naszymi drzwiami! Krzyki, piski od 9-21, bez przerwy, co za brak szacunku? Trampoliny i zjeżdżalnie nie są naprawione, na co czekasz??? Wypadek? Nikt nie obserwuje dzieci!
8 lat wstecz  •  8 subskrybenci 17 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
aquapark od 10.00 do 18.00..a po 18.00 nie możesz być w aquaparku i z niego korzystać?! po godzinie 18.00 można korzystać z basenu?
8 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Niedrogi, młodzież 10+ 1 nauczyciel gratis, bez leczenia
9 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Powiedz mi, proszę, czy woda w basenach hotelu „Morskoy” jest ciepła latem? Woda nie jest tam podgrzewana, więc pojawiło się pytanie, czy wystarczająco nagrzewa się od słońca, przynajmniej do 25 stopni? Ponieważ jadę z dwójką dzieci, które łatwo łapią przeziębienie, to pytanie jest bardzo istotne. Z recenzji tylko zorientowałem się, że we wrześniu woda w nich jest lodowata. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Oto jak to zrozumieć? Dzieci bez dostawki i posiłków - bezpłatnie? Nie wiadomo... Posiłki za dopłatą. opłata? Dlaczego nie pisać w ten sposób.
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czy w ZSRR, Kubie i Summer Cafe też jest all inclusive???
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
W jakim wieku dzieci mogą korzystać z krytego basenu, jeśli towarzyszą im rodzice?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
dzieci 4 i 13 lat
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Zarezerwowaliśmy pokój w Pelican (Ałuszta).Chciałabym dowiedzieć się więcej o plażach.Dziękuję!
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy jest transport z hotelu do Ałuszty, z wyjątkiem taksówki? Czy mogę zarezerwować wycieczki w hotelu, czy muszę jechać do miasta?
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, czy są w Rybachach jakieś parki, alejki i ogólnie piękne miejsca na spacery wieczorami? Chciałabym zobaczyć piękno dookoła, kwiaty, dużo zieleni.. Czy to w Rybachach? Jeśli nie, to dokąd powinniśmy się udać z wiosek w pobliżu Ałuszty? Rybachye przyciągnęło dużą (sądząc po opisach) plażę. Może możesz polecić inne miejsce? Z góry dziękuję. Jekateryna
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, jak daleko jest hotel od centrum miasta? Czy w pobliżu jest jakaś komunikacja miejska i do której godziny?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jak jedzenie, jak plaża, czy jest wystarczająco dużo miejsca na plaży?
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi