Pytania o AłupkaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ałupka
Kto przebywał w Hotelu Alubika, prosimy o wypisanie się. Podziel się wrażeniami z wakacji. Zainteresowany komfortem pomieszczeń, w tym poziomem ekonomicznym.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
ds, bhftv jntkm
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
putnik100 Dzisiaj o 10:19 znalazłem dwie OFICJALNE strony tego hotelu: http://www.kedr-zapad.com.ua i http://www.kedr-zapad.com Informacje tam i tam są podobne, ale kontakty są inne. Kto wie, co to za żart? A który z nich będzie tańszy w rezerwacji pokoju?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Pod adresem ul. Frunze, 19 lat, w rzeczywistości jest sanatorium „Solnechny”. Jak „Arzamas” może znajdować się pod tym samym adresem? Czy to jakiś „rozwód”? Czy ten hotel w ogóle istnieje?
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Chcemy zostać w Akvilonie. Jak się teraz mają sprawy? Czy hotel jest otwarty? Czy możemy dokonać przedpłaty bez ryzyka?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Zarezerwowałem standard na czerwiec w nowym budynku. Mówi, że pokoje z widokiem na morze wychodzą na drogę. Kto odpoczywał, napisz, który pokój lepiej wybrać, może z widokiem na dziedziniec?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
chcemy iść jako rodzina i dziecko w wieku 2 = uh lat, czy tam wszystko jest dobre dla dziecka?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dobry wieczór. Teraz szukam możliwości wakacji w lecie w Ałupce i chciałbym wyjaśnić z tymi, którzy tam byli. Gdzie lepiej się zatrzymać, w hotelu czy u prywatnych właścicieli? Hotele wydają się być drogie, a prywatnych handlowców przyciąga cena i pozornie dobre warunki. Jeśli hotel, to który wybrać? Aby mieć normalne warunki, morze było blisko, nie było hałaśliwe, a park nie był daleko. Maksyma.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Od kilku lat wypoczywam w różnych sanatoriach Ałupki. Zwykle przyjeżdżał z Sewastopola. Ale pociągi Moskwa-Sewastopol są obrzydliwe, w przedziale SV górne półki są po prostu usuwane, a co najważniejsze, w przedziale NIE MA WYJAZDÓW i NIE MA RESTAURACJI. Kto przejechał przez Symferopol, jak jest w tych pociągach?
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
W 2011 roku chciałabym pojechać z rodziną do Ałupki, do osady Zlatoust! Ale nie możemy znaleźć świeżych informacji o tym pensjonacie. Gdzie mogę się dowiedzieć, czy ten pensjonat działa i żyje? Dzięki!!!!
13 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Mam alergię jak być w sierpniu z ambrozją
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Chciałbym wiedzieć, czego możesz potrzebować podczas wakacji i jak ludzie, którzy tam byli, mówią o swoich wakacjach
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam wszystkich! Nazywam się Olga, jestem z Moskwy. Kilka pytań o Yuzhnoberezhny, jeśli ktoś zna i zauważa tę wiadomość: 1. Czy naprawdę słychać tam muzykę z nasypu? A może cisza? 2. m7m7777 napisał w recenzji, że nie ma możliwości picia herbaty. Czy w pokoju są gniazdka? Kocioł naprawdę się trzyma? I – co ważniejsze – naładować telefon komórkowy? A potem śnię we wrześniu na południowym wybrzeżu. Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 13 odpowiedzi
Powiedz mi na darmowych plażach w szczycie sezonu, łatwo znajdziesz miejsce w pobliżu pensjonatu Siergiej (odpocznę z 4-letnim dzieckiem, budżet na płatny nie jest liczony) z góry dzięki ! Czy ktoś ma jakieś praktyczne rady proszę?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Planujemy odpoczynek z 3 letnim dzieckiem, ciekawa jest droga do morza z pensjonatu "Sergey".
15 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
jaki hotel możesz wybrać?
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
jaka jest powierzchnia terytorium?
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Koszt pobytu na 1 noc w hotelu Forest w junior suite we wrześniu?
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jak daleko od morza znajduje się Hotel Forest?
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Sądząc po recenzjach, droga nad morze iz powrotem może być dla dziecka trudna.
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
obsługa, widok na morze, jedzenie?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
i żeby morze było blisko, jak tam woda (czysta?) Czy w ogóle nie warto tam jechać?
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi