Villa Vera 2*– Opinie

5
Ocena 6.010
na podstawie
5 opinii
№4 w ocenie hotelu Beregovo
5.6 Numer
6.6 Usługa
7.4 Czystość
3.6 Odżywianie
8.2 Infrastruktura
Dwupiętrowy hotel został wybudowany w 2013 roku. Znajduje się 5 m od kąpieliska termalnego Kompleks sportowy Zakarpacie i 200 m od kąpieliska termalnego Zhaivoronok. Do centrum miasta 150 m. Hotel posiada parking, teren zielony, miejsce na grilla, altanę. Hotel posiada w pełni wyposażoną kuchnię na parterze, w której można przygotowywać posiłki.Więcej →
аватар _795083
 •  podróżował 5 lat wstecz
Ocena 7.0
Po przeczytaniu poprzednich opinii pomyś lał em, ż e albo wł aś ciciel wycią gną ł wnioski, albo wypoczę li w tym hotelu niektó rzy bardzo niezadowoleni ludzie. Nazwał abym to nie hotelem, ale domem wakacyjnym, bo przyjeż dż a się tam jak w domu, gdzie jest przytulnie, ciepł o i zachę cają co. … Już ▾ Po przeczytaniu poprzednich opinii pomyś lał em, ż e albo wł aś ciciel wycią gną ł wnioski, albo wypoczę li w tym hotelu niektó rzy bardzo niezadowoleni ludzie. Nazwał abym to nie hotelem, ale domem wakacyjnym, bo przyjeż dż a się tam jak w domu, gdzie jest przytulnie, ciepł o i zachę cają co. Bardzo przyjazny personel, bardzo przyjazny gospodarz, któ ry sł ucha wszystkich twoich ż yczeń.24/7. Bardzo fajny remont, pokó j ma wszystko na komfortowy pobyt! Lokalizacja tego hotelu jest po prostu idealna, wszystko jest w odległ oś ci spaceru. Do wó d termalnych „Lark” moż na dojś ć w 10 minut. spaceru, basen termalny „Zakarpacie” jest ogó lnie widoczny z balkonu. Do rynku, ratusza, sklepó w i kawiarni 5 min. spacerować . Gorą co polecam Villa Vera, wypocznij z wygodą i przytulnoś cią )) jesteś super!
аватар rostyk99
 •  podróżował 7 lat wstecz
We wrześ niu numer został dla mnie zarezerwowany na 11112019 bezpoś rednio od wł aś ciciela i zapł acił em 400 gr. depozyt. Dzień przed przyjazdem zadzwonił em do wł aś ciciela. Powiedział , ż e wszystko jest w porzą dku, chodź . Nastę pnego ranka pani Katarzyna otwiera drzwi i mó wi. … Już ▾ We wrześ niu numer został dla mnie zarezerwowany na 11112019 bezpoś rednio od wł aś ciciela i zapł acił em 400 gr. depozyt. Dzień przed przyjazdem zadzwonił em do wł aś ciciela. Powiedział , ż e wszystko jest w porzą dku, chodź . Nastę pnego ranka pani Katarzyna otwiera drzwi i mó wi. ż e nie ma rezerwacji, wszystkie pokoje są zaję te, nic nie wie. Dwie godziny pó ź niej zadzwonił a do wł aś ciciela i powiedział a mi, ż e wł aś ciciel o mnie zapomniał i dał mi depozyt. Zamiast przepraszać , mó wić , ż e za dwa dni bę dą wolne pokoje, niech przyjdzie. Podró ż uję i mieszkam w hotelach od 30 lat, ale nie spotkał em się z takim chamstwem. Uważ aj, aby nie znaleź ć się w mojej sytuacji. Dzię kuję pani Katie za pomoc w znalezieniu mieszkania gdzie indziej.
аватар lesiaukrainka
 •  podróżował 10 lat wstecz
Ocena 5.0
Podobał o mi się : 1. Ś wietny internet 2. Dobra lokalizacja. Basen „Zakarpacie” za rogiem. 3. Przytulny teren zielony. Jest piecyk, parking, leż aki, altana. 4. Obecnoś ć kuchni. Pragnę zaznaczyć , ż e wł aś ciciel hotelu przynosi ze studni pyszną wodę pitną na herbatę i kawę . … Już ▾ Podobał o mi się :
1. Ś wietny internet
2. Dobra lokalizacja. Basen „Zakarpacie” za rogiem.
3. Przytulny teren zielony. Jest piecyk, parking, leż aki, altana.
4. Obecnoś ć kuchni. Pragnę zaznaczyć , ż e wł aś ciciel hotelu przynosi ze studni pyszną wodę pitną na herbatę i kawę . Jest ekspres do kawy.
5. Pokoje są przestronne, remont nie umarł . Materace są ortopedyczne. Poś ciel i rę czniki są czyste.
6. Jest pomieszczenie do prasowania.
Nie polubił em:
1. Pokó j był sprzą tany przy zameldowaniu, ale w przyszł oś ci sprzą tanie jest tylko na ż ą danie, jest duż o ludzi i obsł uga nie daje sobie rady. Chociaż dziewczyny są grzeczne i peł ne szacunku.
2. Trzeba poprosić o papier toaletowy (nie wchodzą do pokoju i nie wynoszą ś mieci). Ale ten moment moż na przypisać plusom. Zostaw wszystko i nie bó j się .
3. Chciwoś ć wł aś ciciela na tym poziomie cenowym pozwala zaoszczę dzić na mydle i szamponie.
4. W kuchni jest za mał o naczyń . Przyjechaliś my z wł asnym rondelkiem : ))) ale okazał o się , ż e musieliś my też wzią ć wł asne talerze : ))
5. Nie ma suszarki do wł osó w, ale nie jest to zadeklarowane.
6. Niektó re pokoje wychodzą na ulicę i jest gł oś no do snu.
Ogó lnie mi się podobał o.
Стандартный номер
аватар Shevarylia
 •  podróżował 11 lat wstecz
Ocena 6.0
Zatrzymał em się w pokoju dwuosobowym z przyjacielem. Podobał o mi się : 1. Dobre wifi. 2. Pię kny dziedziniec w willi, jest gdzie wieczorem usią ś ć w mił ej atmosferze w kwiatach))). 3. Klimatyzacja. Kiedy odpoczywaliś my, był o +37 upał u i on nas uratował . … Już ▾ Zatrzymał em się w pokoju dwuosobowym z przyjacielem.
Podobał o mi się :
1. Dobre wifi.
2. Pię kny dziedziniec w willi, jest gdzie wieczorem usią ś ć w mił ej atmosferze w kwiatach))).
3. Klimatyzacja. Kiedy odpoczywaliś my, był o +37 upał u i on nas uratował .
Nie polubił em:
1. Pają k kublo z czarnymi paję czynami na szafce i wiele innych paję czyn wedł ug numeru. Pają k nastę pnie przebiegł po podł odze i umarł od pantofla.
2. Jeden koc był absurdalnie rozcią gnię ty na 2 dachach. Prawdopodobnie drugi został skradziony.
3. Gdy zapomnisz wył ą czyć klimatyzator, wł ą czają go za Ciebie, ale nie wyrzucają ś mieci ani nie zostawiają gazety. Należ y o to poprosić osobno dziewczę ta pokojó wki.
4. Lodó wka w minibarze brzę czał a jak traktor i zakł ó cał a ​ ​ sen. W rezultacie został wycię ty i nieuż ywany.
Cena pokoju jest za wysoka. Za 300 UAH/dzień moż na doliczyć ś niadanie.
Wł aś ciciel super biznesmena był oburzony. Z hotelu wykwaterujemy się o 12, od samego począ tku prosił em o pó ź ne wymeldowanie, za dopł atą , ponieważ pocią g jechał o 20:30. W rezultacie nakarmiono ich ś niadaniem, a ostatniego dnia kazali wyjś ć z pokoju o 12. Pokojó wka miał a walizki, a my byliś my zmuszeni zajmować się sobą na zewną trz willi.
Задний дворик Внутренний двор
аватар AnastasiaT
‹ Hotel Villa Vera 2*
 •  podróżował 11 lat wstecz
Ocena 8.0
Anastazja, Kijó w. Mó j mą ż i ja odpoczywaliś my przez 10 dni i cieszyliś my się wszystkim. Bardzo wygodne jest to, ż e jest dobra kuchnia i lobby, w któ rym moż na ugotować ś niadanie. Jest podwó rko z terenem zielonym, a takż e zamykany parking. … Już ▾ Anastazja, Kijó w.
Mó j mą ż i ja odpoczywaliś my przez 10 dni i cieszyliś my się wszystkim. Bardzo wygodne jest to, ż e jest dobra kuchnia i lobby, w któ rym moż na ugotować ś niadanie. Jest podwó rko z terenem zielonym, a takż e zamykany parking. Na miejscu dostę pne są grille i altany. Chcę zwró cić uwagę na dobrą lokalizację hotelu, w pobliż u znajduje się sklep z owocami, a takż e kompleks sportowy z odkrytym basenem na Zakarpaciu, Zhayvoronka jest ró wnież bardzo blisko i niedaleko centrum miasta. Dzię kuję gospodarzom i mił ej obsł udze)))!
аватар kiev_andrey
 •  podróżował 11 lat wstecz
Ocena 4.0
Zatrzymaliś my się w hotelu kilka dni, przywitał a nas sł uż ą ca, jest też administratorem. Bardzo przyjazna i pozytywna kobieta (tu ocena to „Doskonał a! ”). W hotelu nie ma kawiarni ani restauracji, ale jest mał a kuchnia, w któ rej moż na sobie zrobić herbatę lub kawę . … Już ▾ Zatrzymaliś my się w hotelu kilka dni, przywitał a nas sł uż ą ca, jest też administratorem. Bardzo przyjazna i pozytywna kobieta (tu ocena to „Doskonał a! ”). W hotelu nie ma kawiarni ani restauracji, ale jest mał a kuchnia, w któ rej moż na sobie zrobić herbatę lub kawę . Koszt utrzymania to 350 hrywien dziennie (pokó j dwuosobowy, przez telefon wcześ niej mó wiono "pó ł deluxe"). Pokó j w zasadzie nie jest zł y, Z OGROMNEGO MINUSU TO: pod prysznicem okno wychodzi na ulicę i jest tam tak zimno, ż e był o wraż enie, ż e temperatura jest poniż ej zera (bo nie pró bowaliś my grzać to otwierają c drzwi do pokoju...okazał o się , ż e tylko ochł odził o cał e pomieszczenie) Nawet usią ś ć WYSOCE SCHŁ ODZONA toaleta był a ogromną mę ką . W kabinie prysznicowej uchwyt „deszczu” jest zepsuty (musiał em trzymać go jedną rę ką , a drugą umyć i szorować myjką hahaha, przepraszam. ). Nawet przy zamknię tych drzwiach prysznica, po zabraniu musiał em namoczyć wodę z podł ogi w ł azience. Ś ciany w pokoju był y bardzo cienkie, sł ychać był o rozmowy są siadó w i wł ą czony telewizor. I tak czyste, ż e ł ó ż ko jest ś wież e, czyste. Pokó j został posprzą tany. Dwa rę czniki, mydł o. Lodó wka (mał a), klimatyzacja, TV, grzejnik, Wi-Fi. Jeś li jesteś optymistą , powyż sze niedogodnoś ci nie zepsują twoich wakacji)))


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Winiarnia rodziny Paraskich
Ocena 10.0
Ukraina, Beregovo
Produkcja, Restauracje, kawiarnie
Wody termalne Kosina
Ocena 7.1
Ukraina, Beregovo
Natura, Wypoczynek

Двухэтажный отель был построен в 2013 году. Он находиться в 5 м от термального бассейна Спорткомплекс Закарпатья и в 200 м от термального бассейна Жайворонок. До центра города 150 м. На территории отеля есть парковка, зеленая зона, мангалы, беседка. В отеле на 1 этаже есть полноценная кухня, где можно готовить пищу.

Lokalizacja В 300 м. от центра Берегово, в 10 м. от бассейна термальных вод Спорткомплекс Закарпатье и в 350м от Жаворонка.
Na plaży
W hotelu

Оборудованная кухня.

  • parking  FREE 
  • pokoje dla niepalących
Dla dzieci
Rozrywka i sport
Opis pokoi

В наличии есть 14 номеров: одноместные, двухместные полу люкс, семейный номер и люкс.

W pokojach

Двухместные полу люкс включат в себя — двуспальная кровать или 2 раздельные односпальные кровати, телевизор, шкаф для одежды, столик с стульчиками, WIFI, санузел (туалет, умывальник, душевая кабина), кондиционер, холодильник. В двух номерах есть балкон. Люкс — двухкомнатный номер, двуспальная кровать, раскладной мягкий уголок с мебелью, телевизор, шкаф для одежды, санузел (туалет, умывальник, душевая кабина), кондиционер,холодильник. Уборка комнат, смена полотенец (2 на человека) и постельного белья — по необходимости.

Adres Закарпатская область, Береговский район, г. Берегово, ул. Корятовича 1
Telefony: +38 (066) 0050102
+38 (093) 1653831
+38 (098) 7515656
FAQ