Okropny hotel i personel!

Pisemny: 31 może 2026
Czas podróży: 30 — 31 może 2026
Ocena hotelu:
1.0
od 10
Oceny hoteli według kryteriów:
Czasami o hotelu nie decydują meble, widok ani ś niadanie. Ani nawet sam pokó j. Liczy się to, jak traktują goś ci, gdy pojawia się problem.

Zameldowaliś my się w hotelu okoł o 21:00 i od razu poczuliś my silny zapach dymu papierosowego w pokoju. Otworzyliś my okno, zostawiliś my bagaż e i poszliś my na kolację , mają c nadzieję , ż e do naszego powrotu powietrze bę dzie ś wież sze. Jednak gdy wró ciliś my okoł o 23:00, stał o się jasne: sytuacja tylko się pogorszył a. Zapach tak bardzo rozprzestrzenił się po pokoju, ż e przesią kł już nasze rzeczy i ubrania.


Poszliś my do recepcji, grzecznie wyjaś niliś my sytuację i poprosiliś my o pomoc. Zamiast przeprosin, wspó ł czucia czy chę ci rozwią zania problemu, spotkaliś my się z irytacją i nieuprzejmoś cią : „Jeś li się wam nie podoba, znajdź cie inny hotel. Nie dostaniecie zwrotu pienię dzy… Usią dź cie i poczekajcie na menedż era; przyleci z USA o 10:00”.
Bezowocna dyskusja trwał a ponad pó ł godziny. Zaproponowano nam pokoje niż szej kategorii, nie pozwolono na bezpoś rednią rozmowę , a recepcjonista nawet nie spieszył się z osobistym sprawdzeniem problemu. Dopiero po uporczywych proś bach udał się do pokoju 205. Upewnił się . Poczuł ten nieodparty zapach, ale nawet wtedy nie usł yszeliś my prostego „przepraszam”.

Był a prawie pó ł noc. Zmę czeni podró ż ą zgodziliś my się na pierwszą zaproponowaną opcję i przenieś liś my bagaż e.

Podczas lat podró ż y widzieliś my wiele hoteli. Mieliś my lepsze i gorsze pokoje. Ale nigdy wcześ niej nie spotkaliś my się z takim poziomem oboję tnoś ci, braku szacunku i jawnej nieuprzejmoś ci.
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał
Uwagi (0) zostaw komentarz
Pokaż inne komentarze …
аватар