Pytania o PetersburgBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Petersburg
Poszukuję współrzędnych touroperatora na rejsy liniowcami Disneya - są dostosowane na wakacje dla dzieci - biuro znajduje się w St. Petersburgu na Małym Prospekcie VO. dom 22, ale nie mam współrzędnych telefonu ani e-mail kierownik tej firmy przyszedł na mój e-mail i proponuje sporządzić wszystko z zeskanowanych dokumentów i przelać pieniądze na podane dane - zaproponowałem powiernika, ale kierownik powołując się na politykę firmy odmawia przyjęcia go w urzędzie - Chcę doprecyzować firmę i skontaktować się z kimś z firm - obawiam się, że albo kierownik jakoś - albo oszust - dzięki za uwagę
7 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
chcemy jechać w białe noce, średnio na 5-6 dni, chcielibyśmy w tym czasie zobaczyć, dowiedzieć się więcej, zadomowić się w dobrym hotelu, ale budżetowym.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chciałbym pojechać z synem do Petersburga. Powiedz mi, proszę, wiarygodne biuro podróży, które pojechało - podziel się wrażeniami. Będę bardzo wdzięczny
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Zhina i ja chcemy pojechać do Petersburga tydzień proszę mi powiedzieć z góry dzięki!!!
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Drodzy eksperci, doradzajcie niezawodnemu operatorowi w Petersburgu na wycieczki.
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
Rosja
Adler Anapa Bajkał Biełgorod Czelabińsk Essentuki Gelendżik Jarosław Jejsk Jekaterynburg Kaliningrad Karakuł Kazań Kisłowodzk Krasnaja Polana Krasnodar Krasnokamensk Moskwa Niżny Nowogród Petersburg Region Elbrus Rostów nad Donem Soczi Suzdal Swietłogorsk Tuapse Twer Władywostok Włodzimierz Wołgograd Żeleznowodsk
już