The Maison 2*– Opinie

1
Ocena 9.010
na podstawie
1 opinie
Pensjonat położony jest 4 km od Eurowizji Expo Tel Aviv. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia dotarcie do każdej części miasta.Więcej →
аватар Oleksandr657833
 •  podróżował 4 roku wstecz
Ocena 9.0
Specyfika tego hotelu polega na tym, ż e dostajesz kod, wchodzisz i osiedlasz się . Ż adnych ludzi i kolejek, niczego nie oczekujesz. Za wynaję te przeze mnie pienią dze pokó j był normalny. Pokó j ma wł asną kuchnię , moż na samemu gotować , prysznic, toaletę , wszystko jest cał kiem wygodne. … Już ▾ Specyfika tego hotelu polega na tym, ż e dostajesz kod, wchodzisz i osiedlasz się . Ż adnych ludzi i kolejek, niczego nie oczekujesz. Za wynaję te przeze mnie pienią dze pokó j był normalny. Pokó j ma wł asną kuchnię , moż na samemu gotować , prysznic, toaletę , wszystko jest cał kiem wygodne. Wokó ł jest wiele prywatnych domó w i kawiarni. Bardzo dobrze, ż e przychodzisz do kawiarni, pł acisz kwotę i wszystko jest w tobie wliczone. Cał kiem dobre jedzenie. Cał kiem przytulny hotel, jak się czujesz blisko domu. Podobał o mi się wszystko, jeź dził em nim pierwszy raz, ale był o super, cena/jakoś ć .


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Miasto Starej Jaffy
Ocena 10.0
Izrael, Tel Awiw
Fabula, Ulica, miejsce, punkty widokowe
Kościół św. Piotra
Ocena 10.0
Izrael, Tel Awiw
Architektura, Fabula, religia

Гостевой дом расположен в 4 километрах от выставочного центра Eurovision Expo в Тель-Авиве. Рядом находятся остановки общественного транспорта, что позволяет легко добраться до любых частей города.

Lokalizacja 28 км от аэропорта имени Бен-Гуриона. 8 км от театра Камери. 8 км от Тель-Авивского музея изобразительных искусств. 7 км от площади Кикар Ха-Медина. 6 км от парка Яркон и центра Ицхака Рабина.
W hotelu
  • darmowe wi-fi
Opis pokoi

Номера с общей ванной комнатой.

W pokojach

Кондиционер, телевизор с плоским экраном, сейф для ноутбука.

Adres 2 Dvora HaNevi'a Street, Тель-Авив, 6935016, Израиль
FAQ